» »

Še ena navigacijska

Še ena navigacijska

Anubis161 ::

Zanimam se za nakup navigacijske naprave, predvsem za v avto, bi mi pa prav prišla tudi za kolesarjenje in pa za "peš", vsekakor pa je avto prioriteta.
Torej cenovno imam v mislih nekjo do max 150€, ampak čim manj tem boljše.

Od naprave pričakujem v bistvu da je najboljša pokritost Slovenije, in da me pripelje do res vsake hišne številke..
Kot drugo so mi najbolj pomembne pokritosti Madžarske, Hrvaške, Avstrije in Italije..
Tretja stvar so karte. V bodočnosti, v kolikor ne bom kupoval druge naprave bi rad vseeno bil zmožen nadgraditi mape, in to pomožnosti for free :P (torrenti & "piratske" mape), za Garmina vem da to ni noben problem, sem med drugim uporabljal GM XT na Nokiji N95 z Adria Route, in sem res bil zadovoljen. Nevem pa kako je z Navigonom in ostalimi..

Lepo bi bilo da bi zadeva podpirala bluetooth, vendar bi brez teag še tudi preživel. Ekran seveda čim večji, ampak ne manjši od 4.3".
Aha in pa obvezno mora imeti funkcijo snemanja prevožene/prehojene poti, in pa čim hitrejše fiksiranje na satelite (da nebom čakal po 3 minute kot sedaj na Galaxy S + CoPilot)

No torej, zaenkrat se odločam med:
Garmin Nüvi 1300
Garmin Nüvi 1350
Garmin Nüvi 2300
Navigon 40 Plus (trenutno favorit, vendar nevem kako je z "piratskimi" kartami)
Navon N480

Mogoče sem kaj pozabil, vendar bom tako ali tako še počakal na vaša priporočila.

LP

MareCar ::

Sam sem pred nekaj meseci kupil tega
http://www.mimovrste.com/artikel/318004...

In je res vreden vsakega evra...
Mape potegnes brezplačno iz uradne strani, imaš pa veliko map in dodatkov (radarji, itd..) na "trackerjih" pa imas celo evropo
Ima Bluetooth, 1,5 Gb spomina + Micro SD režo support
Glas ki te usmerja je v slovenščini ( ženski glas)
Poleg tega Ima moznost da uporabljas na Kolesu ali ko si peš.

jaz sem super zadovoljen...

kmetek ::

Navigon 40 Plus (trenutno favorit, vendar nevem kako je z "piratskimi" kartami)
brez problema dobiš....
imaš tudi GOCLEVER NAVIO 500
in pa WAYTEQ-a.

Anubis161 ::

Garmin Nüvi 1490T Premium je nekako nad mojim budget-om..
Za GoClever in Wayteq-a pa prvič slišim..

No kakorkoli, bom še malce počakal če ima še kdo drug kake predloge, drugače pa zgleda da bom res šel na Navigona 40 plus..

LuGi ::

Garmin eh.

WAYTEQ X990 - Beri

wragetz ::

Pred kakimi 14 dnevi nabavil Garmin nuvi 1300. Sem zelo zadovoljen, pred nekaj dnevi sem se vrnil iz Poljske, kjer me je gospa odlično vodila; tudi po poteh, ko sem mislil, da sem že izgubljen. Brez napake. Aja, poprej sem naložil še programsko opremo, ki omogoča LA (lane assistant) in JCV (junction view), odlična zadeva, ki te pravilno usmerja po pasovih v velikih križiščih. Skratka, za malo denarja veliko muzike, priporočam.
Lp,
W

andrejlavri ::

jaz sem že cca. 1 mesec uporabnik tega in sem zadovoljen...priporočam nakup


http://www.akcija.si/izdelek/84556/GPS-...

St235 ::

Naši so ravno kupili tole http://www.petrol.si/izdelek/navigacijs...

Karte za RS so odlične, Hrvaške zelo dobre. Več nisem mel prilike probat.
Uporaba naprave je ok, par stvari je malce ne logičnih in se jih moraš navadit. po funkcijah je pa daleč spredaj pred vztopnimi modeli, ki jih prodaja Garmin (navigacija po več točkah, dodajanje vmesnih relacij, obvozi, poi).

Turn by turn in meniji seveda v Slovenščini.

bocco ::

Na voljo nov model WayteQ X960BT. (dvojedrni procesor, Bluetooth, DUN (internet preko bluetooth), kopiranje imenika na navigacijo, tmc opcija, 4 GB vgrajenega prostora, 128 MB spomina...
http://mojatrgovinica.si/sl/24-wayteq-x...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bocco ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo kupiti??

Oddelek: Kaj kupiti
3911963 (5285) Tomson
»

GPS navigacija za avto

Oddelek: Kaj kupiti
3011491 (9185) Mavrik
»

GPS sistem-katerega kupiti?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6997 (771) kmetek
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019746 (10592) madmitch
»

Kupujem navigacijo...

Oddelek: Kaj kupiti
254823 (4152) KuhaR

Več podobnih tem