» »

Zoo šola forum (semi-sfw, 18+)

Zoo šola forum (semi-sfw, 18+)

guest #44 ::

Dolgo časa sem razmišljal, če bi naredil to temo...tko, da če menite moderatorji, da ne sodi sem kar mirne volje zbrišite.

Skratka ne me vprašat kako, ampak sem naletel na forum (ime v naslovu), ki me je pošteno nasmejal. Anyone interested naj pogugla.
Sej je logično, da se take stvari dogajajo...sam čist presenečen sem bil, da mamo to v naši puritanski sloveniji in po številu tem zgleda kar aktivna scena.

svašta ej!

blackbfm ::

Mene pa nič, res sploh nič več ne preseneča. Bolan je ta svet, ampak tako pač je. Eni grejo v take ekstreme, drugi v druge, tretji spet čiz nekaj x. En temu primeren citat:

"In the end we're all Jerry Springer Show guests, really, we just haven't been on the show"
:)

whatever ::

Mah, men je fajn to gledat - žensko s psom al pa konjem. Drugače pa sem star 27 let in fukal še nisem nikoli in tudi ne bom. Po 25. letu nekako itak začne spolna sla usihati in je lažje to prenesti. Sem pa, fuk gor ali dol, vedno bil in bom mnenja, da ni vredno spravljati novega bitja na ta bolan, trpljenja, nevednosti in hipokrizije poln svet, tako da ne razumem, zakaj bi sploh kdo fukal brez kondoma ali kontracepcijske tabletke.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

tsh2 ::

malo je bedno, zakaj to eni označujejo kot mučenje živali??? je pa ja mnogo večje mučenje to, da je pes na ketni cele dneve ali pa v eni majhni kletki. kaj pa odvzemanje sperme bikom za osemenjevanje? tistemu pa noben ne reče mučenje? ljudem se to gabi, potem pa kar nekaj bluzijo. upravičeno se jim to lahko gabi zaradi možnega prenosa spolnih bolezni iz živali na ljudi, in zaradi ničesar drugega.

jest10 ::

tsh2 je izjavil:

malo je bedno, zakaj to eni označujejo kot mučenje živali??? je pa ja mnogo večje mučenje to, da je pes na ketni cele dneve ali pa v eni majhni kletki. kaj pa odvzemanje sperme bikom za osemenjevanje? tistemu pa noben ne reče mučenje? ljudem se to gabi, potem pa kar nekaj bluzijo. upravičeno se jim to lahko gabi zaradi možnega prenosa spolnih bolezni iz živali na ljudi, in zaradi ničesar drugega.

Hec je pa v tem, da to javno mnogi obsojajo, ter se zgražajo. Privat pa počnejo marsikaj:P

guest #44 ::

A ni nek republikanski guverner nekoč priznal, da se je dal dol z oslom, češ da "na kmetiji je tvoja edina ljubica" :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S kočijo čez Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
687664 (5621) TheBlueOne
»

Sosed in njegov pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214470 (12617) francek1
»

zoofilija... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322976 (21678) mihec87
»

Corrida - bikoborbe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
798985 (6216) tsh2
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556539 (5872) BigWhale

Več podobnih tem