» »

feminizacija zahodnega moškega

feminizacija zahodnega moškega

Lonsarg ::

Seveda skupna stranišča, pa nudizem kar v šoli, itd.:)

D3m ::

Odlična ideja.....ampak jaz ne hodim več v šolo ali faks :8)
Škoda...pa tako sem si predstavljal, da bi mi kurac stal pokonci vsak dan, ko pridem v šolo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nevone ::

Zakaj je treba siliti v obe skrajnosti.

To, da so wc-ji ločeni ni v resnici noben problem. Ne bi smel biti to za nikogar problem, tudi za unisex fane ne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mipe ::

Ampak JE problem za vse, ki imajo težave s spolno identiteto ali pa so zamenjali spol. V katero stranišče naj gredo, ne da bi jih drugi grdo gledali?

Tako kot imamo rampe za invalide, bi morali imeti tudi posebna unisex stranišča za te ubožce. Dajmo, kdo bo položil temeljni kamen?

nevone ::

Ampak JE problem za vse, ki imajo težave s spolno identiteto ali pa so zamenjali spol. V katero stranišče naj gredo, ne da bi jih drugi grdo gledali?


Teh je pa res toliko, da se vsi vsakodnevno srečujemo s to dilemo, ali jih gledat postrani ali ne, NOT!

Mene ne moti niti če kakšen moški zaide na ženski wc, če se tam kulturno obnaša. To je vse kar šteje.

Tiste pa, ki se opredeljujejo glede na fiziološki izgled človeka, bo pa itak počasi povozil čas. No upam vsaj.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

gendale ::

Mipe je izjavil:

Vprašanje za zagovornike unisex družbe: morajo poslej osnovne šole imeti skupna stranišča? Morajo telovadnice imeti skupne tuše? Ne bi bila segregacija sanitarnih objektov v nasprotju z unisex načeli?

mi smo meli skupna stranišča na srednji šoli
(mogoče uradno ne, ampak smo vsi hodili na vsa)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

revvs ::

Bomo pa vsi metromani, prava beseda za to je ghey.
Kaj je smisel osebne lastnine oz. stanovanja če niti urinirati nočeš v miru sam ?

USS Liberty ::

Mipe je izjavil:

Vprašanje za zagovornike unisex družbe: morajo poslej osnovne šole imeti skupna stranišča?

Možno, da tudi različna stranišča ukinejo, saj na Švedskem že ukinjajo pisoarje, ker naj bi bili pisoarji in to da moški uriniramo stoje, po njihovem mišljenju, eden od simbolov moške diskriminacije žensk.

Priporočam vsem, da preberejo zanimiv članek, kako izgleda "unisex" družba na Švedskem, kjer ženske nosijo hlače v družbi, moški pa ne hodijo v službo in celo dojijo otroke, pa da razmislimo, ali res hočemo tudi mi v imenu "napredne" družbe kopirati čisto vsako neumnost, ki se jo spomni tisti "pegasti" narod gor na severu.

Welcome to Pussytown - How Sweden is winning the war against gender
http://nonrhotic.wordpress.com/2010/07/...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Vsekakor čim manj predpisov, kako naj kdo živi. Omejiti nasilje, ostalo pa pustiti čim bolj odprto.

Potem ni potrebno, da vsi moški začnejo dojiti in ni potrebno, da vse ženske začnejo nosit hlače.

Naj razum vodi posameznike in pare, ki se morajo pač vask po svoje prilagoditi življenju, glede na vse kar jih oblikuje in definira.

Strpnost v odnosu posameznik do posameznika, ne skupina do skupine.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

]Fusion[ ::

USS, zanimiv članek, lahko preverim poleti ko grem v Skandinavske kraje :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

jype ::

Aston_11> Da še vedno drži, da pamet in lepota ne hodita po isti poti, se potrjuje znova in znova.

A de? Nisem opazil.

USS Nimitz> Možno, da tudi skupna stranišča ukinejo, saj na Švedskem že ukinjajo pisoarje, ker naj bi bili pisoarji in to da moški uriniramo stoje, po njihovem mišljenju, eden od simbolov moške diskriminacije žensk.

Po _njihovem_ mišljenju je tko, ja. USS Nimitz nam samo prijazno podaja to _njihovo_ mišljenje.

Vsak, ki je že bil na Švedskem bo seveda potrdil, da ti tam na meji odrežejo spolne organe, da jim ne kvariš družbe.

USS Liberty ::

http://www.rtvslo.si/zabava/moda/gospod...

Bolano. Ni Čudno, da propada zahodna civilizacija, ko takim delajo reklamo.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

Ja, modni oblikovalci in kupci bodo krivi za propad zahodne civilizacije.

"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Mercier ::

Ne bi se spuščal v ostalo, edino na vlogo "edinega prinašalca kruha", kot je bilo povzeto, bi malo opozoril, če bi to malo ponovno premislili.

Vaše babice, prababice ... so delale na poljih, pa še kje. Neke bredviner ideje so bile uresničene kvečjemu pri zgornjem sloju (ne baš številnega) meščanstva in kasneje v obdobju največjega blagostanja in takrat kot možnost izbire, tudi ekonomske.

Ramon dekers ::

ABX je izjavil:

Družba se premika v unisex.

In prav je tako.



se pravi se ne ve kaj je kdo, kdo je kdo...sicer pa prideš v trgovino, in ne veš kaj je moško kaj žensko, včasih so imeli ločene oddelke danes tega ni.

Sicer pa poglej samo mularijo, samo sexali pa kadili že pri 12. To je to, za vse ostalo se jim fučka.

jype ::

Ramon dekers> sicer pa prideš v trgovino, in ne veš kaj je moško kaj žensko, včasih so imeli ločene oddelke danes tega ni.

A to je pomembno? Nalepke so pomembne? Barve? Ne smem met roza nogavic, ker to žali čustva tepcev, ki živijo od predsodkov?

Fuck you.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

.:joco:. ::

sexali pa kadili že pri 12


:)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

USS Liberty ::

A to je pomembno? Nalepke so pomembne? Barve? Ne smem met roza nogavic, ker to žali čustva tepcev, ki živijo od predsodkov?


A to pomeni, da ti "naprednjak" brez predsodkov v palmers štacunah pomerjaš in kupuješ ženske modrce?
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

hendriks ::

USS Liberty je izjavil:


A to pomeni, da ti "naprednjak" brez predsodkov v palmers štacunah pomerjaš in kupuješ ženske modrce?


Če nima predsodkov, kje vidiš problem?

Vajenc ::

Večino problemov v odnosu s partnerko se lahko reši ali omili s sexom. Dobro potešena ženska bo prijazna, tudi, če ona prinese večino denarja ali je tega premalo. Slabo potešena bo sitna tudi, če jo moški vsak dan stušira z diamanti. Najprej sex, potem otroci v štalci in šele nato: kaj kdo dela, kaj se pogovarjata, kam jo pelješ, kako si postrižen, imaš kocine ali ne, zmoreš prebutati nepridiprava ali prišravfati polico v steno.

Jaz sem se moral privaditi, da moja izbranka lika samo sebi in bolj slabo oz. poredko kuha. Moja pa se je privadila, da doma pospravi več prostorov. Za otroke skrbiva približno enakovredno (ona je le bolj pozorna), pa sva včasih na koncu dneva vseeno oba zmatrana od vzgoje. Meni bi bilo lažje, če bi (poleg službe ofc) žena še likala, kuhala, pospravljala še moj del in zraven poskrbela še za otroke. Lažje! Lepše pa mi ob tako obremenjeni ženi skoraj zagotovo ne bi bilo ;)

Jype> Ne smem met roza nogavic, ker to žali čustva tepcev, ki živijo od predsodkov?

Roza nogavice na moških = attention whore :p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jype ::

Vajenc> Roza nogavice na moških = attention whore :p

Al pa farbnblind, al pa don't give a shit. Sicer se ne spomnim, da bi si kdaj lastil nogavice rožnate barve, sem pa ziher že kakšne rdeče reči tolk spral, da so zgledale roza, pa me to ni spremenilo niti v gentlemana, niti v poženščenega moškega.

USS Nimitz> A to pomeni, da ti "naprednjak" brez predsodkov v palmers štacunah pomerjaš in kupuješ ženske modrce?

A ti zgledam k stara baba? Js modrce pomerjam in kupujem samo v skiny.

Vajenc> Večino problemov v odnosu s partnerko se lahko reši ali omili s sexom.

To drži. Hormonska slika po spolnih odnosih močno olajša sproščeno razreševanje konfliktov.

Vajenc> Meni bi bilo lažje, če bi (poleg službe ofc) žena še likala, kuhala, pospravljala še moj del

Na trgu dela je mnogo dobrih gospodinjskih pomočnic in pomočnikov, ki tudi niso pretirano dragi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PARTyZAN ::

O glej, SS Nimitz spet nestrpen ... to je nekaj novega ;>

D3m ::

Jaz nosim moderc zato, da me Nimitz opazi! :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vajenc ::

Na trgu dela je mnogo dobrih gospodinjskih pomočnic in pomočnikov, ki tudi niso pretirano dragi.

Poleg tega, da niso ravno poceni takšne pomočnice (če bi želel imeti pospravljeno samo od njihovega dela), jim nekako ne zaupam stanovanja, da bi zraven stal, ko one pospravljajo, pa je vsaj bedasto.

Zadnjič sem z balkona opazoval, kako je od sosede hišna pomočnica v kopalnici preštafnala vse predalčke, škatlice, šminke in parfume, vrhunec pa je bil, ko je vohala spodnje perilo, preden ga je dala v pralni stroj :)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mipe ::

Opazoval si, kaj? >:D

ABX ::

Mipe je izjavil:

Vprašanje za zagovornike unisex družbe: morajo poslej osnovne šole imeti skupna stranišča? Morajo telovadnice imeti skupne tuše? Ne bi bila segregacija sanitarnih objektov v nasprotju z unisex načeli?


Zakaj pa ne, jaz sem bil v manjši srednji šoli in smo imeli skupne prostore v telovadnici.
Sploh se nam ni zdelo čudno, dokler nam niso ostali povedali da so drugje tej prostori ločeni.

Stvar kulture in neumne religije.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Vajenc ::

Mipe je izjavil:

Opazoval si, kaj? >:D

Ofc, tudi samo sosedo rad preverim, če nima žaluzij dol ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

USS Liberty ::

Stvar kulture in neumne religije.


To ni stvar kulture in religije ampak svar hormonov. Če bi recimo naredili skupna javna stranišča vsepovsod, bi se dogajalo marsikaj, tudi spolna nadlegovanja in večina žensk si niti ne želi, da bi imeli javna stranišča skupaj za oba spola in bi se jih najbrž na veliko izogibale. Takšne ideje so popularne samo pri raznih čudakih, ki čisto vsako neumnost poskušate prodati za nekaj naprednega.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

opeter ::

Vajenc je izjavil:

Mipe je izjavil:

Opazoval si, kaj? >:D

Ofc, tudi samo sosedo rad preverim, če nima žaluzij dol ;)


Perverzneš. >:D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vajenc ::

opeter je izjavil:

Vajenc je izjavil:

Mipe je izjavil:

Opazoval si, kaj? >:D

Ofc, tudi samo sosedo rad preverim, če nima žaluzij dol ;)


Perverzneš. >:D

Feminizacija "at it's best"
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PARTyZAN ::

SS Nimitz: važno, da imamo ljudi kot si ti, da nam povejo da bo zahodna civilizacija propadla zaradi crossdressing manekenov. Veš, tudi par desetletij nazaj so nekateri čudaki uspešno prodali idejo, da so črnci enakovredni belim ljudem.

Ti pa še naprej z svojimi moškimi hormoni uspešno šraufaj žarnice v navoje, medtem ko bo žena z svojimi ženskimi hormoni odlično kuhala. Če bi se to obrnilo bi bil rak človeštva, direkt za v plinsko celico!

Matako ::

Tudi pri nas se poznajo učinki vaginalizacije družbe. Mogoče je težava, da so v šolah samo učiteljice?
/\/\.K.

nevone ::

Tudi pri nas se poznajo učinki vaginalizacije družbe. Mogoče je težava, da so v šolah samo učiteljice?


Ali pa penisizacije. Težava je morda v tem, da večino gradbenih strojev upravljajo moški. Hehe ...

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mipe ::

Matako je izjavil:

Tudi pri nas se poznajo učinki vaginalizacije družbe. Mogoče je težava, da so v šolah samo učiteljice?

Očitno nisi hodil na tehnično...

Vajenc ::

nevone je izjavil:

Tudi pri nas se poznajo učinki vaginalizacije družbe. Mogoče je težava, da so v šolah samo učiteljice?


Ali pa penisizacije. Težava je morda v tem, da večino gradbenih strojev upravljajo moški. Hehe ...

o+ nevone

V povprečju, ki ga jaz poznam, smo moški boljši vozniki avtomobilov, kaj šele kompliciranih strojev. Verjetno poteka penisizacija počasneje ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Vajenc> V povprečju, ki ga jaz poznam, smo moški boljši vozniki avtomobilov, kaj šele kompliciranih strojev.

To (žal) ne drži globalno.

gruntfürmich ::

najbolj zanimivo pri takih debatah je, da vedno znova in znova ravno tisti folk, ki izgleda kot neandertalc, se obnaša kot neandertalc in razmišlja kot neandertalc, najbolj skrbi prihodnost moškega, ki se 'feminizira'. in ob enem ravno takšen folk meni, da je standard in pojem moškega ravno v tem, da izgledaš, se obnašaš in razmišljaš kot neandertalc. uglavnem tak da enostavno nisi zanimiv za ženske. in potem druge moške, ki so urejeni, popljuvajo, češ da niso dovolj moški... LOOOOOOOOOOOOOOL
tudi sam imam (verjetno kar usak) par kolegov, ki mislijo da je pivski trebuh, pleša, neobritost, neurejenost, primitivizem znak moškega... se uss najde v tem opisu?
take kmete samo uprašam, kako je možno, da je vedno urejen in uglajen james bond 1000x bolj možat kot oni neandertalci...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

kaj šele kompliciranih strojev
Ne bo povsem držalo.

opeter ::

gruntfürmich je izjavil:

take kmete samo uprašam, kako je možno, da je vedno urejen in uglajen james bond 1000x bolj možat kot oni neandertalci...


Verjetno samo zaradi smokinga.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

gruntfürmich> uglavnem tak da enostavno nisi zanimiv za ženske.

Kako veš?

gruntfürmich> pleša

Hihi.

USS Liberty ::

se uss najde v tem opisu?

ne popolnoma.
pozabil si še napisat, da neandertalc kot sem jaz riga, vrta po nosu in se praska po riti...

in potem druge moške, ki so urejeni, popljuvajo, češ da niso dovolj moški...


ujeneni kako? A tako, da se oblačiš v ženske cunje, pa potem ženske padajo na take tipe? Nisem še srečal take ženske. Mogoče maš pa ti več sreče, pa si v ženskih cunjah pravi magnet za ženske.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Vajenc je izjavil:

nevone je izjavil:

Tudi pri nas se poznajo učinki vaginalizacije družbe. Mogoče je težava, da so v šolah samo učiteljice?


Ali pa penisizacije. Težava je morda v tem, da večino gradbenih strojev upravljajo moški. Hehe ...

o+ nevone

V povprečju, ki ga jaz poznam, smo moški boljši vozniki avtomobilov, kaj šele kompliciranih strojev. Verjetno poteka penisizacija počasneje ;p


Pustimo za moment ali je to res ali ne. V kratkem bo vse to v domeni AI.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

gruntfürmich> uglavnem tak da enostavno nisi zanimiv za ženske.

Kako veš?

ja po večini niso. lahko se s kakšno anketo prepričaš:D

USS Liberty je izjavil:

ujeneni kako? A tako, da se oblačiš v ženske cunje, pa potem ženske padajo na take tipe? Nisem še srečal take ženske. Mogoče maš pa ti več sreče, pa si v ženskih cunjah pravi magnet za ženske.


glede ločitve na moške in ženske cunje si na tankem ledu. glede barv še bolj. to so samo neumne glave ločile.
pojdi škotu rečt da je njihov kilt bedno ženstven...
al pa kakšnemu plemenskemu vladarju v afriko da so njegove pisane cunje za babe...

če potemtakem sklepam, si največja baba ti. ker so te mediji & družba napumpali (tko kot večino žensk), da je pomembna embalaža, ne vsebina...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

nevone ::

V povprečju, ki ga jaz poznam, smo moški boljši vozniki avtomobilov, kaj šele kompliciranih strojev. Verjetno poteka penisizacija počasneje ;p


A res? Morda so pa ženske samo bolj previdne in manj objestne.

Ampak razlike med nami vsekakor so. In moški imajo nekatere sposobnosati _v povprečju_ bolje razvite kot ženske.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mipe ::

Priznam, da ženske bolje rojevajo otroke kot moški.

Keyser Soze ::

Ti, ampak jaz imam filing da tlele jypetu ena stoji zadaj in mu narekuje kaj mora pisat. Al ga je pa že tko fajn vzgojila.>:D
OM, F, G!

nevone ::

Priznam, da ženske bolje rojevajo otroke kot moški.


Veliko razlik med moškimi in ženskami izvira ravno iz biološke vloge pri razmnoževanju.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Keyser Soze ::

gruntfürmich je izjavil:

take kmete samo uprašam, kako je možno, da je vedno urejen in uglajen james bond 1000x bolj možat kot oni neandertalci...

True, ampak preklet bodi dan, ko bo James prišel na sceno v raztrganih korenčkastih kavbojkah, s kupom keten, roza oprijeto mačko, z žiletko zrezano roko ter z "emo" pričesko.

Takrat, takrat se pa odpovem svoji moškosti. Z veseljem. :D
OM, F, G!

PARTyZAN ::

Sicer ni glih oprijeta, ampak evo:



OMG, GAY!

Keyser Soze ::

Ja, si blizu, ja (če verjameš). Samo še vsem ostalim pogojem si pozabil zadostit.

Roza na tapravem decu ni več roza. Je "nova črna".
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64072793 (63782) vostok_1

Več podobnih tem