» »

kero plato kupit?

kero plato kupit?

jure32 ::

Kero plato se mi najbol splača kupt da bi lohku čimbol naviv celerona 633 oziroma
da je dovolj hitra.aja pa da stane okol 20 jurjev al pa mal čez.namreč gre se mi za to da bi mi igre čimbolje in še čimdlje delale.Trenutno imam advance 9 plato ki je pomoje glavni krivec za počasnost računalnika.

Jaxx ::

Hja, stvar ni preveč enostavna (če mislš resno z cca. 20 jurji) namreč, na žalost sta cena in hitrost plate (chipseta) neverjetno korelirani :D. Izjema bi bila kakšna stara dobra BX, ki pa jih praktično ni več mogoče dobit (če kje stakneš kakšno Abit BE6, BF6 si car). Pri platah je tko: vse kar je dobr (hitr) je okol 30k in več... Na žalost...

msmiha ::

Mal po bolhi poglej! Sploh pa mislim, da plata ni kaj veliko kriva
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

jah advance 9 verjetno ima gor tisto jajco od VIA Apollo Pro133 (brez A)... v glavnem, za 20K bos res tesko nasel kako dobro plato, se posebej z navijaskimi sposobnostmi... se najceneje bos verjetno dobil kako MSIjevo BX plato, tako da malo poglej pri megahitu, oni jih majo najvec

lahko tud kupis kako apollo pro133A plato, samo tiste so ze drazje
Artificial Intelligentia

bostjan1s ::

Če ti denar no problem () je ena MSI-jeve platica zdajle na novo prišla ven in je kar kvalitetna tak da bi svojo bx MasTer z veseljem za njo zamenjal, tale Bx MasTer bi se pa za cca 25K dal tud dobit že in jaz sem uspel c600Ko navit na 902 seveda tu ni kak presenetljiv dogodek sam dopadlo se mi pa je ko je se delalo sam v biosu sem nastavil in benchmarki so bli kar lapši za pogledat
BZW sem newbe v tem poslu :);)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VIA: nič več veznih naborov za namizne računalnike?

Oddelek: Novice / Matične plošče
374128 (2915) Pyr0Beast
»

Zakaj se filmi zatikajo

Oddelek: Strojna oprema
81216 (1060) Engineer_SLO
»

Morebitne težave z matično ploščo.

Oddelek: Strojna oprema
221393 (1223) D4rkDoG
»

Nova plošča za celerona

Oddelek: Kaj kupiti
71298 (1154) rhabdo
»

premalo za svoje Mhz

Oddelek: Navijanje
61392 (1226) Skankulja

Več podobnih tem