» »

ALI grafična Dela ali NE??

ALI grafična Dela ali NE??

barocco ::

Ko sem,prebudu komp,ni bilo slike na Monitorju..
Odpru sem kišto ,ventilator od grafične DELA imam-(Gigabyte GeForce 8800GT 512MB)-Nato ,sem preklopil ma DVI od matične in slika dela..vzel ven grafiko malo očistil ,vendar ne pomaga-ni slike!!

V device -Maneger-ju nikljer ne vidim grafične..Ne vem ali je grafična fuč in samo ventilator dela-a je to mogogče???
Redno Čistim..Temperature vedno med igranjem okoli 55-72 odvisno od igre..
moj komp:
Asus M2N VM DVI
amd x2 4800+ am2 @2.5Ghz
gigabyte8800gt 512mb
4*1gb ddr2 Patriot
320hdd
LC6600
Na žalost ,Nimam druzga računalnika ,da bi probal grafično če dela ali NE ali je mogoče, podnožje PCI za grafiko uničeno??
POmoč dobrodošla
hvala

VelikiTun ::

V pečico z njo. Več o postopku si poišči na forumu.

barocco ::

OJOJ ,a to je edina možnost oz. za kolk cajta jo pa dam v štedilnik??kaj pa ventilatorji jih dam dol??

VelikiTun ::

Pred tem jo preizkusi v kakem drugem računalniku ter počakaj še na kak nasvet.

Če se boš loteval pečenja, odstrani hladilnik ter nasploh vse kar je možno. Nato segreješ pečico na 200°C in pečeš približno 10 minut.
Po peki bo kartica precej vroča, pa tudi vonj ni ravno prijeten.

barocco ::

Hvala za nasvet.

matejzr ::

glih včeraj je meni crknila 8800gts

 screen

screen



Dobo sem neke zelene kocke :) pol pa sem jo vrgo v pečico vendar se mi ni posrečilo :(

 grafa

grafa

Janac ::

zazgal si?

D3m ::

Ni, ker so bile grafe za en kurac.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matejzr ::

Nevem, na 200 stopinj sem segrel pečico in jo dal notri za 10min, med peko je edino odpadel piezo zvočnik samo ga nisem nazaj zalotal pol sem skup sestavil grafo in ni več delala

54j0 ::

...:D

Janac ::

najprej bi mogu pustit 5min pa ce se nebi delala 7 min in tako anprej...

barocco ::

Sem dal grafično v v drug komp ,pa ventilator dela , ostalo signala na monitorju,pa ni..
Dal Gainward 8600gt v svojga pa dela ,sam to ni to...
Kaj ,nej jo res basnem v pečico,se je ne splača popravt,na pogled, je kot nova,ne vem kaj bi bilo narobe z njo!!

barocco ::

YES DELA!!
Sem vzel dol Zalmanov bakreni vent ga dal v pečico ,še predno je prišlo na 100 stopinj,počakal 5-7 minut ,zraven,gledal ,če se kaj "topi" in lej ,ga zlomka DELA :)
Upam ,da bo delala ,čim dlje-ne razumem ZAKAJ je delovalo ME pa ful zanima zakaj(pečica..)
hvala za nasvetE

Freaxx ::

Ja stik se kje na vezju zgubi, temperatura pa malo zmehča kovino, da se da spet skup prime in je :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oživite umrlo nVidia grafično jedro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8716813 (4912) mailer
»

9800gt artefakti

Oddelek: Strojna oprema
476021 (5128) dottor
»

Ali mi je odpovedala grafična? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
548172 (6910) Riff
»

Problem z igranjem iger. Nobena igra ne deluje, priložena slika. Prosim za pomoč!

Oddelek: Igre
161719 (1394) commissar
»

How to make my dead GC go 'Zombie'??

Oddelek: Strojna oprema
151301 (853) galu

Več podobnih tem