» »

Strižnik za lase - 0.5mm, 0.75mm...

Strižnik za lase - 0.5mm, 0.75mm...

frustko ::

Ker sem že lepo plešast, se strižem na 1mm. Ta dolžina mi počasi postaja "predolga" saj mi lasje v 1-2 dneh zrastejo do te mere, da je pleša še kako vidna, striženje skoraj vsak dan mi je pa postalo zelo, zeloooo nadležno. Trenutno uporabljam en slab strižnik pri katerem imam po vsakem striženju še manj las, ker jih po moje ene par kr populi ven (da ne omenim, da rabim min 20min da se sam postrižem + po enem in istem delu moram iti 5× in več, da je ok postriženo) ;(( tko da je prišel čas, da roma v koš in ga zamenja en kvalitetnejši. Malo sem gledal po slo spletnih trgovinah in je že prav redkost dobiti strižnik za 1mm, kaj šele 0.05mm ali 0.075mm, v tujini je kar nekaj izbire. Na ameriškem amazon sem našel enega ampak mislim, da so tam težave s pošiljanjem v Slo, isto je pri enem strižniku, ki mi je bil všeč na amazon.uk.com. Zanimam me, kaj mi priporočate da bi kupil? Cena ni pomembna. Samo da bo ok in z nastavki (lahko tudi proti doplačilu) na 0.5mm, pa recimo 0.75mm, vsekakor pa mora biti manj ko 1mm iz razloga, ki sem ga omenil zgoraj. Aja, pa na balin se še ne mislim striči tko da vas prosim za konkretne predloge (linke iz spletnih trgovin) - lahko v slo ali tujini (samo da je EU, da ne bo težav s carino, pa naj bo omogočeno plačilo s payapal ali mastercard). Že vnaprej hvala za predloge.

// Admin prosim, da spremeniš mere v naslovu teme 0.05mm > 0.5mm, 0.075mm > 0.75mm, hvala
  • spremenil: bluefish ()

ABX ::

Jaz uporabljam poceni Philips za brado in lase.
http://www.mimovrste.com/katalog/1552/m...

Ponavadi mi zdrži vsaj 1 leto

Za brado brez nastavka, lase pa na 1mm.

P.S: Lasi rastejo za ~ 0.4mm na dan. Tako da 0.5mm ima smisla samo če to delaš zelo pogosto.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

xyxyxyxy ::

Kaj pa brivnik, s katerim bi se lahko pobril na par milimetrov? Če se pobrijem z strižnikom (brez nastavka), je sicer dokaj v redu, ampak bi rad videl, da bi bile dlake še kakšen milimeter daljše. Katerega priporočate?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
554160992 (4073) mancini
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428919 (1709) Phantomeye
»

1 naprava all in one: Brivnik za lase, pristrižnik brade, brivnik telesa

Oddelek: Loža
173349 (2878) Klamzi
»

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Oddelek: Loža
1911206 (6799) Deetron
»

Kalcij in natrij v trgovinskem mleku?

Oddelek: Loža
123348 (3004) imagodei

Več podobnih tem