» »

Wireless router linksys WRT54GL pomoč prosim ;)

Wireless router linksys WRT54GL pomoč prosim ;)

mini13 ::

zdravo. sem totalen laik na tem področju zato prosim za pomoč. že par dni mi ne dela internet, piše mi no internet access...sem klicala na siol, in so rekli, da je pri njih vse ok, da pa je najverjetneje router...najverjetneje se je update-al in pozabil shranit nastavitve... zdej mam pa problem, ker ne vem gesla in upor. imena.... sem ga že 3x probala resetirat po navodilih in še vedno ne dela oz. se mi noče vpisat...če dam kabel v računalnik pa dela.... prosim za pomoč (po korakih če je mogoče) hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa in lep pozdrav, mini

Poldi112 ::

Za začetek opiši točne korake, ki si jih izvedla glede resetiranja in kasneje dostopanja do routerja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mini13 ::

držala sem reset gumb 30s, ga za 30s izklopila iz elektrike in ga nazaj priklopila, šla na 192.168.1.1 in vtipkala geslo admin, user name pustila prazno ;)

mini13 ::

btw...to sem zasledila na http://www.linksysbycisco.com/EU/en/sup...

tko,da anyone??? pliiiissssss...

tilenmpower ::

zdravo, tapru povej kako imas priklopleno in ali imas optiko ali adsl priklopiti moras tako MODEM iz modema kabl v ruter to namrec ves ce imas adsl moras nastavit protokol PPPOE pod WAN CONETION TYPE das PPPOE nastavis uporabnisko ime in 2x geslo shranis more delat ce ne dj kabl vn iz modema nazaj prklop more delat probi lp

se link datibo lazje http://www.corenetworkz.com/2009/05/set... :)

Zgodovina sprememb…

mini13 ::

mam optiko...waaaaaaaaaaa, kaj morm narest zdej ;) ja vem totaln debil na tem področju ;)

tilenmpower ::

a si do zdaj se povezov na internet preko gesla ce si se naredi po tistem postupku kot sm napisu

KoMar- ::

šla na 192.168.1.1 in vtipkala geslo admin, user name pustila prazno ;)

Od kod ti ideja, da lahko polje za username pustiš prazno? Ne smeš ga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč kako povezati modem/router/3 računalnike

Oddelek: Omrežja in internet
3013607 (2953) verto
»

192.168.1.1. geslo in ime

Oddelek: Omrežja in internet
169925 (7687) VelikiTun
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5623159 (22075) MTB
»

Iskra Callisto 821 -geslo

Oddelek: Strojna oprema
246205 (4393) simnov
»

težava z upor. imenom in geslom pri routerju

Oddelek: Omrežja in internet
71463 (1398) berta

Več podobnih tem