» »

Wifi vprašanje

Wifi vprašanje

jonynho ::

Pozdrav

Vprašanje bo bolj ali manj vezano na hackanje ampak vseeno vprašam ker me zanima sledeče.
Ker sem na terenu v nemčiji, sem že dal za internet ta mesec 60€ kjer sem dobil le 4GB prenosa kar je zelo malo me zanima ali se sploh ,da naprimer vstopit v kako omrežje ki bi ga naprimer zaznal v okolici.

Omrežje je seveda zaklenjeno in pri tem mislim vsaj na kak program kateri bi odkril password omrežja.
Če sem že preveč povedal bi tistega kateri se razume na kaj takega da mi vsaj opiše ali svetuje na privat sporočilo če že ne tukaj.

hvala
  • zaklenil: Mavrik ()

mat xxl ::

Sam poznam opcije z močnimi antenami in potem poiščeš odklenjeno mrežo in se priklopiš nanjo, za vdor sem pa že kar od nekaj ljudi slišal, kako se da, potem sem jih pa povabil v mojo sosesko in rekel, pokaži sedaj v praksi pa so vsi zmrznili, verjamem pa, da v daljšem času bi se to dalo, samo nikakor ne na kak izi način !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

blackbfm ::

Jah ta stvar je taka da je lahko u izi ali pa zelo zajebana:D Wep zaščita načeloma ni problem, google: backtrack wep. Rabiš pa nekaj volje in mrežno kartico ki deluje z backtrackom. Če nisi ravno geek (ker potem bi to že itak obvladal heh), potem ti bo res lažje najt odprto omrežje, pa tudi na splošno jih je takih z wep zaščito bolj malo.

Mavrik ::

Tole je direktno v nasprotjo z zakoni.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava 3 ruterjev linksys wrt54gl

Oddelek: Pomoč in nasveti
151921 (1536) Bakunin
»

Zaščita Routerja

Oddelek: Omrežja in internet
374932 (3867) blackbfm
»

Teroristi uporabljajo tuja nezaščitena brezžična omrežja

Oddelek: Novice / Zasebnost
496400 (4003) madviper
»

Wifi in varnost

Oddelek: Omrežja in internet
132596 (2389) amigo_no1
»

Wireless LAN

Oddelek: Omrežja in internet
182234 (1769) pujsek_

Več podobnih tem