» »

ADSL -> komfortni paket

ADSL -> komfortni paket

MrX ::

pribljižno en teden imam ADSL in sm klicu na siol, zakaj mi vleče pol manj (hitrost standardnega paketa). kr neki so mi prbil, da nej neki počakam, pa da nej na vsake tok cajta izklopim modem, če se ne bo samo zamenjalo na komfortni. zdej mi pa skor nč ni jasno. a je mel še kdo tak "problem"?

lp
  • spremenil: Elemen_T ()

Gandalfar ::

mal morš počakat, da se telekom zmiga in ti nadgradi priključek. Počakaj kakšen teden pa se ne sekiraj preveč. Ti bodo že nadgradili. Jaz sem takrat čakal približno 3 tedne a ti bi pomojem mogu že mal prej dobit.

Sergio ::

Mr.X: ko ti priključijo ADSL, ti izbereš komfortni paket.

A priori se ti vključi standardni, ker mora zahteva za komfortni paket prit do Telekoma, da Telekom preveri, če je zadeva sploh možna. Če je možna, se morata SiOL ter Telekom še uskladit za preklopitev.

Siol ima 30 dni časa od dneva priklopa, da ti preklopi iz standardnega na komfortni paket.

Klical si na 080 1000. Če ti je kdo od tam povedal res to, kar si napisal, je možno dvoje:

1) Nisi povedal, da imaš ADSL šele 1 teden
2) Agent nima pojma.

Zakaj izklopiti modem? Če imaš fiksni IP, ne prihaja do prekinitev. Ob zamenjavi paketa modem potrebuje prekinitev, tako da enostavno moraš enkrat na kvatro resetirati povezavo (POVEZAVO, ne modema). Če imaš dinamični IP, te težave ni.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL razdalja

Oddelek: Omrežja in internet
421839 (1143) bf4ed
»

Izbira paketa ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
121085 (906) andper
»

Novi ADSL paketi - uradni thread

Oddelek: Omrežja in internet
253540 (1861) Gandalfar
»

ADSL hitrost vprasanje

Oddelek: Omrežja in internet
9994 (671) undefined
»

Vem, da danes bo srečen dan... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
655225 (5225) Dami

Več podobnih tem