» »

Najlepša, najhitrejša pot Maribor-Kostanjevica na krki

Najlepša, najhitrejša pot Maribor-Kostanjevica na krki

;-) ::

Zanima me če se kdo vozi na tej relaciji in kero pot naj uberem.

Šentjur-kozje-krško-kostanjevica
?

Gre se za čimmanj ovinkov in naselij, ker grem po psa in nevem kako bo prenašal vožnjo.

djordjevic ::

Huh. Težka bo. Ravno v petek sem bil na tej turi in sem ubral ravno to pot, torej pri Dramljah z AC, proti Šentjurju, potem pa tam nekje v slikovite rovte. Navigacija me je en čas celo vodila po neki napol gozdni poti, kjer kratek čas sploh ni asfalta. :D Bo skor najboljše, da greš do Celja, potem pa čez Laško in dol ob Savi do Kostanjevice.
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

Sem ravno gledal ja tole pot čez celje... je pa najbolj bedna pot kaj jo lahko prevoziš po sloveniji (štajerska-proti krškemu).

Sami ovinki, rovte itd.

djordjevic ::

U, ni res. :) Ni ga lepšega kot lepo kruzat na sončen dan ob Savi. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

whatever ::

Čez Kozjansko maš pa res pomoje najbolj za en kurc ceste.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

ToniT ::

@djordjevic
Potem si se peljal iz Planine proti Sevnici - zelo odkačena cesta.

Najbojša in najhitrejša pot je čez Zagreb!
Če pa pes še nima potnega lista, pa čez Celje-Zidani most-Krško.

djordjevic ::

;-) je izjavil:

ker grem po psa

Po kakega psa pa greš?
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

Čez Kozjansko maš pa res pomoje najbolj za en kurc ceste.


Z 2 meseca starim psom mi nebo do kruzanja pomoje.

Jo bom ubral preko Celja, Zidani Most, Krško, kot je rekel ToniT.

djordjevic A.Stafforda zakaj

amigo_no1 ::

seminal ::

Vsaj jaz ko sem fural v krško :D je daleč najhitreje da greš, na slovenski bistrici dol, pa na poljčane, mimo boča, na podčetrtek, potem pa tam ko greš za kumrovec greš desno za Senovo, pa potem prideš v krško :D to je najhitrejša pot vsaj zame MB-KK

djordjevic ::

;-) je izjavil:

djordjevic A.Stafforda zakaj

Da vem, da te natulim, če se boš po Bistrici sprehajal z odpetim. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

Že zajšni je vedno prpet pa je mali ;)

amigo_no1 ::

Kdaj greš da zapremo ceste (za ostali promet) na tvoji relaciji ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

;-) ::

Ju3 zjutraj zaprite.

djordjevic ::

;-) je izjavil:

Že zajšni je vedno prpet pa je mali ;)

No, pol pa ne bo krahov. ;) Kaj te imaš zdaj?

p.s.: Brez zamere, samo malo sem pisig na folk, ki po mestu sprehaja pse odpete - odkar mi je ena boksarica hotela naredit pašteto iz moje psice.
No grave is deep enough to keep us in chains.

valvoline1 ::

Na AC prideš najhitreje čeprav je ene 50km+. Čez zidani mos-Sevnica pa najmanj 2 -2.5 ure.

;-) ::

djordjevic je izjavil:

;-) je izjavil:

Že zajšni je vedno prpet pa je mali ;)

No, pol pa ne bo krahov. ;) Kaj te imaš zdaj?

p.s.: Brez zamere, samo malo sem pisig na folk, ki po mestu sprehaja pse odpete - odkar mi je ena boksarica hotela naredit pašteto iz moje psice.


Mešančka od mešačkov v bistvu je psička ampak je do drugih psov zelo neprijazna pa so jo začeli kolki zabavat (stara bo 9)...tak da še me čaka neko privajanje na novega člana, zaj je pač priložnost dobit dobrega stafforda pa jo bom izkoristo ker ga že od malega hočem. Kak pa bo klapalo vse skup pa mi še ni najbolj jasno.

Aja meni ne grejo tolk na jetre odvezani psi, še nimam nekih izkušenj, bolj mi grejo tisti "zeleni" v našem mestu oz. delu mesta ki vozijo pse k sosedom srat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

djordjevic ::

;-) je izjavil:

bolj mi grejo tisti "zeleni" v našem mestu oz. delu mesta ki vozijo pse k sosedom srat

Jim pognojijo gredo za rožice. ;(( Ej, jaz načeloma nimam sploh nič proti temu, če je pes odvezan (čeprav je protizakonito) - v primeru, da je pes normalno socializiran, in uboga lastnika na komando. Je nekaj takih tam okoli mojega bloka, pa nimam nobenih težav. Bolj so problemi z lastniki, ki vodijo (napadalne) pse v park, tam pa jih odpnejo, češ naj se malo zlaufajo. Čim pa vidijo džukele kakega psa na povodcu, gasa do njega, pa začet šavsat. ;(
No grave is deep enough to keep us in chains.

Big_Al ::

Jutri okoli poldneva se ustavim v Kostanjevici na Krki, da malo posedim na senčni terasi s pogledom na reko, super pa bi bilo če bi se lahko naročilo še kaj za pojest. Katero gostilno / bar / okrepčevalnico / kontejner / prikolico priporočate?

Majhen roadtrip z otrokom do Vinice, katero zanimivo lokacijo bi še priporočali na relaciji Kostanjevica - Metlika - DC3 - Črnomelj (ali opcija pot Podzemelj - Adlešiči) - in kak skriti dragulj v samem mestu Vinica in okolici?

Lep dan še naprej, Big_Al.

Sc0ut ::

seminal je izjavil:

Vsaj jaz ko sem fural v krško :D je daleč najhitreje da greš, na slovenski bistrici dol, pa na poljčane, mimo boča, na podčetrtek, potem pa tam ko greš za kumrovec greš desno za Senovo, pa potem prideš v krško :D to je najhitrejša pot vsaj zame MB-KK


Ne Celje, Laško, Zidani.... Rajši preko Bistrice, Poljčan, Podčetrtek. Prva pot je v kotanji, ozka, vleče se. Druga je odprta, nisi v kotanji, manj prometa, bolj tekoče.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kixs ::

Big_Al je izjavil:

Jutri okoli poldneva se ustavim v Kostanjevici na Krki, da malo posedim na senčni terasi s pogledom na reko, super pa bi bilo če bi se lahko naročilo še kaj za pojest. Katero gostilno / bar / okrepčevalnico / kontejner / prikolico priporočate?

Majhen roadtrip z otrokom do Vinice, katero zanimivo lokacijo bi še priporočali na relaciji Kostanjevica - Metlika - DC3 - Črnomelj (ali opcija pot Podzemelj - Adlešiči) - in kak skriti dragulj v samem mestu Vinica in okolici?

Lep dan še naprej, Big_Al.


Zdej ravno nekaj obnavljajo in je drugi most porusen. Sicer imas gostilno takoj na desni strani po prvem mostu in dostop do Krke. Naredis en krog po otoku. Zdej, ko ni drugega mostu si malo omejen - je pa vseeno brv na "celino" in se lahko sprehodis na drugo stran, do sladoledarja - prostor okoli njega je pa na zalost ratalo gradbisce zaradi obnove mostu. Se pravi okoli prvega mostu je vse OK. Okoli drugega pac ne. Poceni in za to ceno dobro lahko jes naprej proti Sentjerneju v Sp. Prekopi - gostilna/picerja Jereb - res pa me ni bilo tu ze nekaj let.

Ustavis se lahko se na Otoccu, ce se se nisi kdaj. Spodaj ob Krki in gres peske en krog do Gradu in okoli.

Imas pa v Kostanjevici se Formo Vivo in Kostanjevisko jamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

ToniT ::

Big_Al je izjavil:

Jutri okoli poldneva se ustavim v Kostanjevici na Krki, da malo posedim na senčni terasi s pogledom na reko, super pa bi bilo če bi se lahko naročilo še kaj za pojest. Katero gostilno / bar / okrepčevalnico / kontejner / prikolico priporočate?

Majhen roadtrip z otrokom do Vinice, katero zanimivo lokacijo bi še priporočali na relaciji Kostanjevica - Metlika - DC3 - Črnomelj (ali opcija pot Podzemelj - Adlešiči) - in kak skriti dragulj v samem mestu Vinica in okolici?

Lep dan še naprej, Big_Al.


Od Metlike proti Vinici obvezno čez Podzemelj. DC3 si pa lahko ogledaš v vsakem primeru.
Če ste že v Vinici, še priporočam pot do Damlja in obisk najjužnejše točke v Sloveniji v Kotu.

fikus_ ::

Odgovarjate na več kor 10 let star post!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

ToniT ::

Niti ne.

Big_Al ::

ToniT je izjavil:


Od Metlike proti Vinici obvezno čez Podzemelj. DC3 si pa lahko ogledaš v vsakem primeru.
Če ste že v Vinici, še priporočam pot do Damlja in obisk najjužnejše točke v Sloveniji v Kotu.


V Damelj smo tako namenjeni prenočit, ker cca deset let nazaj sem nočil tam za čas Shengenfesta in mi je bila všeč plaža z igrali - upam da je še tako kot je bilo.

Hvala za vsak uporaben prispevek, ki nam popestri pot in bivanje.

ToniT ::

Plaža je bolj urejena, kot pred 10. leti.
Uživajte!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolpa - kampiranje

Oddelek: Loža
2710311 (409) acookook
»

Življenje v Posavju

Oddelek: Loža
283710 (1964) Raptor F16
»

Fotografiranje vozil na avtocesti

Oddelek: Na cesti
446864 (5611) MIHAc27
»

Najboljša cesta: Maribor - Novo Mesto

Oddelek: Na cesti
92884 (2478) c00L3r
»

Avtocesta Zagreb-Split Kdaj?

Oddelek: Na cesti
152757 (2153) slawc

Več podobnih tem