» »

Kolpa - kampiranje

Kolpa - kampiranje

Mr_Globus ::

vidim da vas ma dosti dobro mnenje o Kolpi kot plac za "počitnikovanje" :D Malo sem iskal po netu pa ni nič pametnega kampov najdlo. Ima gdo s katerim dobre iskušnje? Da nudi recimo odbojko, kajak...

steev ::

Marindol?? :\ :\
:|

gzibret ::

V Vinici je kamp zelo lepo urejen. Preverjeno!
Vse je za neki dobr!

sumadinac ::

Tudi Primostek je uredu imajo najcenej pivo samo čez kolpo moreš plavat do gostilne

Mr_Globus ::

UU kaj domače pivičko? :D

sumadinac ::

Tud Laško je če me spomin ne vara sm bil preveč trd.

LP

gunserman ::

Adlešiči so zakon :D

Poldi112 ::

Kolpa je zakon. Edino vinica je ze malo prenizko in voda ni vec tako cista.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

dolenska ::

jst hodm s kolegi že ene 5let na kolpo. hodmo pa v griblje, v kamp. imenuje pa pizdirc. tam je zlo dobr pa tut lastnika že poznamo pa se imamo zmerja super. v senci imaš lahko šotor, narejen je jez tako da je voda še višja, če greš po bregu mal višje prideš na en travnik kjer se lahko s punco udobno namestis pa maš mir. pa ne vem letos gemo tut tja.

Samson ::

Poldi: Vinica je visje od Primostka, Gribelj, Pobrežja, Adlešičev, Marindola, Žuničev...Torej po logiki nemore bit nečista, ampak ravno nasprotno. Načeloma pa od Vinice navzgor prot izviru imaš še dva tri kampe. Naprimer Stari trg in Dol. Platza več kot dovolj za kampirat. Edin odsvetujem kakšno divje kampiranje, ker se kaj kmal zgodi da ste v ilegali in vas obiščejo prijatelji policaji.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

sumadinac ::

Vinica je bila lani bedarija ker niso imeli MIS Kolpe

LP

dolenska ::

mi smo nekaj let kampirali v ilegali in so nekega jutra k sem dlih pospravljal, prisli policaji. neki so zacel popisovati avtomobile, ker kao naj nebi smeli biti parkirani na travi ob kolpi. bilo je devet avtomobilov in za vsakega naj bi plačali 50cukov. vendar ker so policaji pisali kr na nek list registrske tablice in ni nobeden nc podpisal, nam niso nc mogl. tako smo ob 12 ze spakirali in sli v kamp v griblje. od takrat smo v kampu.

Damjan Jagar ::

Jaz sem lani kampiral v/pri Starem trgu. Tam sta sicer dva kampa (večji in manjši) in mi smo se odločili za manjšega. Imajo bomba plac (mreža za kakšno odbojko oz. prej badminton), urejene WCje, tudi prostor za kurjenje in izposojo kanujev. Še enkrat opozarjam da je kamp precej majhen in temu primerno tudi ugoden.

Ostali, ki opisujete kampe, imate kakšne linke?

Mene pa nekaj drugega zanima. Letos bi se s punco odpravila na enodnevni spust s kanujem. Rada bi imela cilj v omenjenem kampu (lani videl, da je to možno) in me zanima, če lahko kdo priporoči kaj.
http://jagar.si

Poldi112 ::

Samson, jaz ne vem kje je vecina kampov, ampak s kanujem sem sel ze parkrat po kolpi (navadno od Fare do Vinice) in nekajo me pri Vinici mi vec imelo, da bi plaval.
Si pa varen v kanuju pred policaji. Se nikoli nisem sel v kamp, ker me odbijajo. Raje na samem na samotni plazi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Trubadur ::

Torej...camp Vinica je dobil novega lastnika in bo mogoče bolj urejen. Sicer sta na Vinici dva campa, Camping Vinica in Katra.

Še dobr da sm 1/2 Viničan in sem lahko za đabe dol:P
Berite Thomasa!

Aleko7 ::

Tule je nekaj linkov:
1. Osebno priporočam tega!!
2. Turizem Muhvič - Dol
3. INFO!

Če rabite še kaj konkretnega, le na dan z besedo!!

Damjan Jagar ::

Pri Muhviču smo bili, ja! Zares super.
http://jagar.si

Damjan Jagar ::

No tudi letos sem se odločil za Kolpo, le da nisem bil v kampu, ampak sem zaradi slabega vremena najel apartma. Več o kampu sem napisal tukaj.
http://jagar.si

bogi ::

Živjo,

zanima me kateri kamp ob Kolpi priporočate za mladino. Se pravi kje je največ mladine?
Šli pa bi od 10 do 14 julja.

LP!

Bob Rock ::

Kot search pove, je bilo ze kar nekaj tem odprtih glede kampiranja ob Kolpi in da ne bom e ene teme odpiral, si bom sposodil to temo.

Planiramo krajsi dopust ob Kolpi. Malo sem googlal, nasel kar nekaj kampov, zato predvidevam da se kampi med sabo razlikujejo tudi po "karakterju" in ne le po ceni.
Stari smo okrog 30 (dva para) in bi zeleli aktivno preziveti dopust.
Ne bi hoteli biti v kampu s prestrogimi pravili(tj. da lahko zvecer pred sotorom se kaj popijemo in se pogovarjamo, ne da bi osebje ze ob devetih gnjavilo da mora biti popolna tisina),
po drugi strani pa tudi ne bi rad, da mi cele noci pubertetniki bruhajo okrog sotora (v stilu Lucije iz devetdesetih). :O

Pac neka vmesna varianta, nasim letom primerna, kjer se da tudi izvajat kaksne sportne aktivnosti.

KAksen hint glede katerega kampa, pls? :)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

acookook ::

Poleti grem na castle, pa me edino zanima kje bi lahko hranil kak vrednejše predmete (tudi v primeru, da mam rukzak ves čas s sabo)
.

kuglvinkl ::

avto?
Your focus determines your reallity

acookook ::

ja, afaik je nek drug parkir plac (stran 2km)....pa tudi če, še vedno bi moral paziti na ključe, sploh če bi (najverjetneje bo tako) šel tja sam. Zvečer med fešto ajde, mam stvari pri sebi. Skrbi me bolj, če bi se šel namakat v kolpo.
.

kuglvinkl ::

V bistvu nas sprasujes, kaj naj pazis nase, ker si svoh zaupas ;)
Your focus determines your reallity

acookook ::

ajoj, pač zanima me kake so opcije. Prvo itak vse nenujne stvari pustim doma/avto ampak, kaj pa pol? Načeloma bo večino folka tam pijana in ne bo ravno sposobna kaj spizdit ampak vseeno bi za tistih par minut v tušu al pa namakanje v kolpi, bil kolko tolko ziher.
.

kuglvinkl ::

A bos sam?
Your focus determines your reallity

acookook ::

Ja najverjetneje. Saj če bi šla vsaj 2 ne bi sploh tule sitnaril in bi se že zmenili. Tak pa ne zanima magari nek mini sef (kot oni prenosni iz Resident Evil 2 remake :)))
.

acookook ::

Za te essential stvari (šotor, podlaga,....) bi vzel najbolj cheap jysk varianto.
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110287 (1369) Mato989
»

roadtrip, kampiranje in šnorklanje hrvaška

Oddelek: Loža
235439 (4523) krneki0001
»

Umaknjen slap, tolmun, jezero primeren za prenočitev na gorenjskem?

Oddelek: Loža
276467 (5749) GeForce
»

Kamp Lucija

Oddelek: Loža
268051 (3622) oresnk
»

Divje kampiranje na hrvaškem

Oddelek: Loža
3312544 (11551) Utk

Več podobnih tem