» »

Najboljša cesta: Maribor - Novo Mesto

Najboljša cesta: Maribor - Novo Mesto

c00L3r ::

Torej, z motorjem imam namen it na izlet do Novega Mesta. Šel bom po ne-avtocesti. Zanima me mnenje tistih, ki poznate dobro področje južno od Celja, kje se najbolje peljat? Očitno po stari cesti do Sl. Bistrice, kam pa naprej?

Gledam 2 opciji:
1). Poličane, Podčetrtek, Kozje, Krško
2.) Celje, Laško, Radeče

Mogoče je kakšna tretja opcija boljša?

Tomi ::

Meni osebno je druga opcija precej zoprna, tako da bi ti predlagal prvo, je precej bolj slikovita.
metrodusa.blogspot.com

Modri dirkač ::

Podčetrtek, Bizeljsko, Brežice
Everybody lies!

Big_Al ::

opcija 1 all the way

ToniT ::

Obstoja še ena pot:
Celje-Šentjur-Planina-Sevnica-Mokronog od tam pa se odločiš ali greš proti Šmarjeti ali pa direktno proti Novemu Mestu.
To je najbolj slikovita pot in tudi najkrajša.

borutz ::

cez celje - lasko - zidani most - sevnica - in desno proti mokronogu - v mokronogu lahko skocjan-u(oz. smarjeskih toplicah) ali proti trebnjem.

cesta proti mokronogu je lepa z rahlimi zavoji, ravno prav za motor

lahko pa tudi v sevnici proti krskem nato proti kostanjevici na krki - sentjernej - novo mesto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

MonkeyHead ::

Kdaj pa greš to? Kolko vas gre? :D

Jaz bi sicer tudi šel zraven če imate "prostor" za enega še :D

c00L3r ::

Ammm, ja zaenkrat grema jaz in kolegica. Prostora kot takega nimamo. Grema z 1 motorjem. Seveda pa se lahko kdo pridruži. Imel sem prvo namen si it pogledat Otočec (ko ni Rock Otočec). Zdaj gledam tudi že alternativne destinacije, kot so Kamnik, Mozirje, Trbovlje, Litija. Ti kraji so bolj bluzi glavne ceste za LJ.

Kateri dan grem še nimam pojma. Zdaj med prazniki 1x, ko bo lepo. MonkeyHead ti imaš motor in iščeš kompanjone? Te se lahko tudi dogovorima prek ZS, pa neodvisno od tega izleta grema nekam. Lahko bi se nas več iz ST zbralo, ki se radi "kruzamo" z motorji 8-)

MonkeyHead ::

Ja imam ja sicer je supermoto (ni lih nekega končne) šel pa bi zraven tako kot si rekel kompanjonov :D.

c00L3r ::

Jaz imam endurota Yamaha XT 600, tak da sma nekje na istem, kar se tiče končne hitrosti. Izlet bi bil predvidoma sredi/konec tedna oz. naslednji vikend. Nekaj sicer grdo vreme napovedujejo :'(

Najboljše, da se naprej prek ZS dogovorima. Lahko bi se celo nova tema naredla, če bi bil še kdo drug zainteresiran. Pot je lahko tudi kje drugje, ne rabim bit ravno do Novega mesta.

Ostalim pa hvala za nasvete :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najlepša, najhitrejša pot Maribor-Kostanjevica na krki

Oddelek: Loža
254057 (843) ToniT
»

Najcenejša pot na morje

Oddelek: Na cesti
418004 (5937) GrimReaper
»

Stare bencinske črpalke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10818391 (12003) Samson
»

Z avtom iz Velenja v Novo mesto

Oddelek: Loža
123649 (3205) R33D3M33R
»

Od kod ste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1569063 (6432) Tic

Več podobnih tem