» »

DXR3 software

DXR3 software

benzoo ::

Zivjo,

ali je mozno s Creative DXR3 dekodirno karico uporabljati se kateri drug software (player) ali samo tisti, ki pride poleg?

msmiha ::

Seveda zakaj ne?!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MUC ::

Kaj potrebuješ, če že imaš DVD, da lahko poslušaš zvok na Dolby 5+1. Ta DXR3 je DVD + dekoder ali ne? Se da dobit samo dekoder?

AndrejX ::

Od Sigma design - DVD Station. Namestitev je malo posebna, ampak se plača vsake porabljene minute!

benzoo ::

AndrejX: tocno to me zanima. Katero verzijo driverjev si uporabil (1.81?) in katero verzijo playerja? Ali laxity setup patch dela tudi na najovejsih gonilinkih/applikaciji SigmaDesigna?

p.s. Ali je pred instalacijo teh gonilnikov potrebno odstranit vse od Creativa, ali se zadeva povozi?

thnx in advance :))

benzoo ::

se nekaj, zanima me ali je mozno skozi DXR3 TVout nekako spravit tudi DivX? Mpeg-1 gre brez problema.

PIII850 ::

dej naj to eden malo bolj podrobno opise ali pa da kaksne link kako se to naredi. Ta glupi creativov player je res bolj do k....!!!

AndrejX ::

Uporabil sem REALmagic Hollywood Plus drivers for Win 2000
Release 2.0 (Build 129) 8/25/00 + LAXiTY v1.8 + Zone Selector. Sledil sem postopku namestitve, ki je nekje na netu, vendar opozarjam, da je stvar zapletena. Najprej zadeva ni delovala 100% (včasih je kak DVD zavrnil), zdaj pa deluje 100%.

benzoo ::

uspelo mi je prepricat dxr3, da dela kot sigmadesign H+. hvala za pomoc.

buhica1 ::

Ali lahko na kratko opišeš kako?
Najlepša hvala vnaprej za odgovor.
PS : Imam DXR-3 a bi šel na H+ driverje ker opažam da mi slika vsakih nekaj časa preskoči za majhen trenutek (sicer se opazi le če si res pozoren na to-ampak vseeno). Ali je kdo mogoče imel podobne težave?

benzoo ::

Takole:
najprej sem pobral driverje in aplikacijo s SigmaSesigns weba. Driverji za Win9x/ME so tu. Potrebujes tudi setup patch, ki se mu rece Laxity.
Nato odstranis oroginalne creative dxr3 player/driverje. odpakiras oba zipa, ki si jih nasel na sigmadesigns strani v _LOCENA_ direktorija. prvi zip vsebuje driverje, drugi pa player. v dir kjer imas vsebino druge diskete prekopiraj tudi vsebino laxitiya.
nato zbutas masino in ko najde DXR3 kartico in zahteva driverje, ga odbrowsas v direktorij kamor si odpakiral prvi zip. preostane ti le se install playerja iz vsebine direktorija druge diskete in namestite univerzal selectorja, ki ga najdes tu. V primeru, da imas daljinca ga lahko usposobis z remote selectorjem.
To naj bi bilo to. V primeru zapletov se oglasi. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Encore DXR3 in powerDVD ?

Oddelek: Zvok in slika
6893 (831) JXS
»

Gledanje DVD filmov na TV izhodu

Oddelek: Zvok in slika
192642 (2206) buhica1
»

Problemi, problemi, problemi, ku** naj gleda vse!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111108 (957) MadMax
»

IRQ-ji???

Oddelek: Zvok in slika
161597 (1374) andrej
»

S-VHS kabel

Oddelek: Zvok in slika
181522 (1219) js

Več podobnih tem