» »

KKSonline v MB 256/64(ARNES100)

KKSonline v MB 256/64(ARNES100)

WhiteWolf ::

Zanima me, kakšne pinge bom dosegel v igrah, če si nabavim ta paket! Kaj bolj vpliva na ping-donwload ali upload! Ker če download še dam jurja zravn da dobim 512/64, še enga jurja za 512/128 mi pa ni za dat! Hvla za odgovore!

SasoS ::

Hitrost prenosa NE vpliva na ping če se linija ne zabaše. Drugače povedano...če imaš 2 linije z istimi karakteristikami (recimo isti kabelski modem), ena omejena na 100Mbit (pretiravanje) in druga na 56K (spet pretiravanje :D), potem bosta imeli isti ping. Če bo prenos pri počasnejši hotel preseč 56Kbit se bo ping seveda povečal...enako s hitro linijo - če bi imel en badass server ki bi ti zabasal 100Mbit bi isto šou ping gor! Torej postaviti si moraš drugo vprašanje - kolk rabiš prenosa da bodo pingi še vedno ostali v mejah normale :D

nintakiu ::

sasos,si ti mogoče na ljubljanski ulici doma?

WhiteWolf ::

Torej, če igram samo igro, zraven nič ne downloadam, torej naj ne bi "zabasal" linije, bi moral biti ping v mejah normale. Upam, na ping kakšnih 50-60! ??

Soprano ::

Prej bi rekel med 10 in 20 ms, kot pa 50 in več 8-)

WhiteWolf ::

Zgleda, da mi res ne ostane drugega, kot da grem na kabel! In očitno bom res šel! Samo počakam, da mi arnes pošlje ip in potem je stvar rešena! Hvala vam!

SasoS ::

nintakiu: na ljubljanski ulici? Ne, sem pa v Ljubljani :D

Lisjak: Ja, dokler špil sam ne zabaše linije potem je vse uredu...načeloma pa to ne bi smel ker so še vedno optimizirani vsaj za ISDN, ker ma to pač še vedno največ folka...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Packet Loss

Oddelek: Pomoč in nasveti
151045 (754) Hanzo
»

Visok ping

Oddelek: Omrežja in internet
172409 (1965) BlazP
»

Ping

Oddelek: Omrežja in internet
61601 (1501) TechBeats
»

Kako odpraviti odzivni čas (ping) ???

Oddelek: Omrežja in internet
444138 (3067) antonija
»

WiFi; za igranje iger

Oddelek: Omrežja in internet
101128 (989) Paramedic

Več podobnih tem