» »

Katera plosca za SDR ram

Katera plosca za SDR ram

samoj ::

Katero ploščo kupiti, da lahko nanjo nataknem sdr ram. Mislil sem o AMD procesorju...
Ali se sploh splača kupovati tako ploščo - ram ne bi kupoval, ga imam ze doma. Kakša je razlika v hitrosti med ddr in navadnim ramom?

LP,
Samo

R0K ::

Računaj, da je DDR za okol enkrat hitrejši od SDRa.

Drgač mam pa jest plato Abit KT7A Raid in sm super duber zadovojlen. Sploh je stabilna ful, navija se dober in predvsem nimam nobenih blemov z njo...

kesl ::

1x pocasnejsi in 1000x hitrejsi od diska... po mojem je ta DDR samo pesek v oci. da lahko spet nekaj prodajo po 3kratni ceni. ko bo DDR padel na 10.000 sit za 256mb bo pa prisel XHH ram in potem UWW ram in CHS ram...;(

KTr1sk ::

Ja sej se da kupit tud plata (res je, da jih ni velik), ki podpira SDR in DDR ram. Jaz sem pred tednom dni kupu novo plato, ker je stara crknila in sem jo zamenjal z novo ki podpira SDR in DDR 266, res je da DDR333 in DDR400 ne podpira, ampak meni je važno, da podpira vse novejše procesorje, ker pomnilnik če ni dost hiter se ga pač nadgradi, pa še cenejši je od novega in tudi starejše plate, imel sem 2leti staro, ki je šlo gor 1,5Gb-rama in pomoje je to pozneje čist zadosti.:D

jamiroq ::

Tomaž: katera je ta plata, ki si jo kupil? Sam nameravam zamenjat plato in se mi nekako ne kupuje 512MB DDR rama...

KTr1sk ::

Plata je zelo neznana jz sem prvič slišal za to plato imenuje se ECS EKITEGROUP K7VMM, tu je njihova uradna stran http://www.ecs.com.tw/products/k7vmm.htm, za njo sem dal 20.000sit in menim, da je vredna denarja, ker zraven sem dobu modem na CNR vodilu, mrežna je vgrajena in zvočna kartica.

ferjan ::

Tomaž: kje si jo kupil?

BendeR ::

Joj kak komplicirate če hočeš plato ki podpira obe vrsti pomnilnika kupi ECS K7S5A.Maš pa tudi test na slo-techu tak da si ga poglej.Cena slabih 20k.:D
:=)

samoj ::

Je, kje dobiti to plato?

BendeR ::

V vsaki dobro založeni štacuni.Kaj ti je taki problem poklicat kero trgovino za več informacij.
:=)

KTr1sk ::

Jz ne vem kje ta servis kupuje komponente ki ima eden privat sem imel tam računalnik na servisu, vem da jih pa ima trgovina v Ljubljani Mlacom te komponente, tak da se moraš sam mal bolj pozanimat.

ferjan ::

mlacom te plošče nima.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite Motherboard vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
231437 (1052) boštjan
»

Vase mnenje o platah Elite ???

Oddelek: Strojna oprema
17861 (746) žvau
»

M. PLošče Elite?

Oddelek: Kaj kupiti
281469 (964) mile
»

DDR ram 200% vec?

Oddelek: Kaj kupiti
311694 (1019) Mr.B
»

plata za amd (xp) z sdr ram bankami

Oddelek: Kaj kupiti
181158 (1016) bozicek

Več podobnih tem