» »

[Pomoč?] Visokotlačni čistilnik Parkside PHD 150A

[Pomoč?] Visokotlačni čistilnik Parkside PHD 150A

max00slo ::

Pozdravljeni.
Kupil sem si zgoraj omenjeni VTČ iz Lidla, ko je imel akcijo pred kratkim...
Zdela se mi je super ponudba... 111 eur za 150 barskega...

Danes sem ga prvič zagnal, da bi opral avto iiiiin... razočaranje po celi črti. S šlaufom pa prstom gor bi večji tlak skorajda delal kot pa s tem (ok, malce pretiravam).

Ima kdo isti model, da mi pove če je kaj za izprobat pa spremenit? Ker to ne more biti res... da je tako "švoh" :(

BALAST ::

Ime so si izmislili takrat, ko so ga zapili v vseh 150 barih.

max00slo ::

Verjetno imaš prav. Še kdo drug kakšno mnenje?

http://www.hotukdeals.com/deals/phd-150... nekaj takega je

errhec ::

Si spustil zrak iz cevi preden si ga zagnal ??
Če ni zraka je nekaj narobe - pokliči servis.
dd

max00slo ::

Hmm... tako, tlak je neke vrste... a v primerjavi z ostalimi je to ... nič. Še z čistim curkom iz VTČ, kateri je najmočnejši, nisem mogel oprati avtomobila od blizu (iz blatnika trdovratne ostanke blatu).

Mi lahko razložiš kako se spusti zrak iz cevi? To je v navodilih napisano, vendar... A mora biti prižgan? Mora biti voda priklopljena? Se ti prosim da opisati postopek? Bil bi hvaležen :$ :)

Hvala ter lp

Cash ::

Jst nč ne spuščam zrak iz cevi...enostavno priklopim šlauf, pa kabel v štrom in odprem vodo ter stikalo na "ON" in prvo minuto, ko špricam, malo sika med vodo zrak ven, potem pa se umiri in dela....imam pa znamko "Lavor"

Blisk ::

Ali je kdo kupil tale visokotlačni čistilec od Lidla ali Hoferja?
Ker me zanima ali deluje dobro za ta denar, čeprav je to seveda nizkocenovna roba, vseeno ne bil dal 140€ za to, da ne deluje kolikor toliko dobro.

Do sedaj kar sem kupil orodja je bilo vse več kot dobro.

Vikking ::

V baumaxu so imeli pred časom akcijo Karcher (priznana znamka) za 100€, z nekaj več priključki je bila cena 120€. Se ve za kaj se kar pogovorno reče visokotlačnemu čistilcu "kircher".

Recimo na mimovrste z malo več priključki. http://www.mimovrste.com/artikel/380001...

Fajn je da imaš zraven tudi priključek, na kateremu lahko na koncu uravnavaš snop curka. Ter vzami takšnega, da ko stineš gumb na pištoli da začne črpalka delat. Ko spustiš pa ugasne. Vsekakor če ga doslej nisi še imel, postane hitro nepogrešljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Blisk ::

No ja, sam cena takega karcherja je tudi 100€ več kot tole v lidlu ali hoferju.

Vikking ::

Ti pa povem, da boš imel za naslednjih 20 let mir.

Ted ::

max00slo je izjavil:

Pozdravljeni.
Kupil sem si zgoraj omenjeni VTČ iz Lidla, ko je imel akcijo pred kratkim...
Zdela se mi je super ponudba... 111 eur za 150 barskega...

Danes sem ga prvič zagnal, da bi opral avto iiiiin... razočaranje po celi črti. S šlaufom pa prstom gor bi večji tlak skorajda delal kot pa s tem (ok, malce pretiravam).

Ima kdo isti model, da mi pove če je kaj za izprobat pa spremenit? Ker to ne more biti res... da je tako "švoh" :(


Kolikšen pa ima pretok vode? Če ima čez 400l potem bi moral špricati, da je veselje ;). Ne moreš pa te hobby robe primerjati z industrijskimi čistilci, ki jih imajo v avtopralnicah. Tisti imajo 160 barov in več ter pretok vode ogromen. Če nisi zadovoljen z izdelkom ga lahko vrneš - Lidl/Hofer poslovna politika.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8629852 (1854) Zvezdica27
»

Kateri Karcher/visokotlačni čistilnik

Oddelek: Loža
3611672 (2853) Pandorumx5
»

visokotlačni čistilec

Oddelek: Loža
219632 (3402) lejko0
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524093 (13625) radmannsdorf
»

Visokotlačni čistilec

Oddelek: Loža
2614612 (10076) LeXani

Več podobnih tem