» »

Nokia X6 in office

Nokia X6 in office

matichy ::

Pozdravljeni!
Iščem telefon v rangu 160€ (itak džabest)
Odločam se za na kup telefona in v oči mi je padla Nokia X6.
Edino kar me je zmotilo je to, da bi potreboval pregledovalnik dokumentov (.DOC, .DOCX, .XLS, .XLSX in .PPT). Na mobitelovi strani piše, da tega ni naloženega (ne bralnika ne urejevalnika).
Zanima me če se ga da naložiti (zastonj) in koliko dni bo deloval.
Gledal sem Quickoffice vendar nisem prepričan, če bi deloval kot bralnik (ko demo verzija poteče).

Če pa imate glede telefona kakšen drug predlog pa kar pripišite :)

Lep pozdrav

koro13 ::

Kaj pa C6, ima vse in tipkovnico, poglej za mobile Shell, ki ti spremeni Nokio v wannabe HTC, ki je zelo kul, C6, je vredu, kaj pa kakšen cenejši android, Samsung Galaxy Ace (pride), LG Optimus one, cenejpi Windows 7 phone - HTC Trophy...
LP

matichy ::

koro13 je izjavil:

Kaj pa C6, ima vse in tipkovnico, poglej za mobile Shell, ki ti spremeni Nokio v wannabe HTC, ki je zelo kul, C6, je vredu, kaj pa kakšen cenejši android, Samsung Galaxy Ace (pride), LG Optimus one, cenejpi Windows 7 phone - HTC Trophy...
LP

Helou!
Ja sej zdej bom po vsej verjetnosti kupil Nokio C6-01. Kaj pa naredi tale mobile Shell in zakaj ga bi potreboval? A ni tale symbian^3 ql?

denabiker ::

ne ni kul, zato ti priporočam zadnjo različico spb shell, bo vsaj vmesnik izgledal tako kot se spodobi za današnje čase.

jericho ::

+1 za spb shell. Ga imam na svoji x6 in je zadeva super. Tistga običnga symbiana sm biu že čist naveličan.

matichy ::

Pozdravljeni!
Danes sem kupil Nokio C6-01. (Trenutno se polno :P).
Še vedno nisem prepričan če vem kaj je to SPB SHELL? A potem delujejo od androida aplikacije gor al kako? A simbian dam lahko nazaj gor ? Bo delovalo vse normalno?
Prosil bo če mi lahko kdo to natančneje razloži. HVALA

jericho ::

Ne ne boš mogel dajti aplikacij od drugih sistemov gor. Spb shell je u bistvu samo bolj trendovski vmesnik za symbiana. Še vedno je to Symbian OS.

matichy ::

Aha. Se pravi je to samo kot neke vrste drugačna tema al kako? A funkcije so kej druge?

koro13 ::

Ja preobleka(kot praviš tema), naloženega ima večina ljudi,ki ima symbian in so nezadovoljni in izgleda res izvrstno..
Poglej, če kaj neveš je forum vedno na voljo :
Nokia 5800 XpressMusic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402614 (2036) krneki0001
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294731 (3492) rzidar1
»

nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
426677 (5714) dgrude
»

SE Vivaz vs. Nokia X6

Oddelek: Kaj kupiti
143514 (3298) dmk
»

Windows Mobile 6.5 predstavljen in testiran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
508544 (7101) Lonsarg

Več podobnih tem