» »

Homemade Mousepad

Homemade Mousepad

d0rK ::

Zdravo.

Okej, naslov teme je tak kakršen je, ker nisem vedel kako bi drugače strnjeno poimenoval temo. Kupljena je bila podlaga za miško, spregledano je bilo, da je taka ki se nalima na mizo. IŠČEM: Peno ali kakšen drug materjal, na katero bi lahko prilimal kupljeno podlago za miško in nato s škarjami ali olfanožem odrezal presežek tega materjala. Kaj kuputi in kje? Zadeva naj ne bo predebela, čimtanjša in nedrseča, sem pa iz Ljubljane.

Hvala!

d0rK ::

Mmmm, BTC.

 BTC

BTC



Konc odmora, pridem cez eno uro. Ce si dober kot kruh, napiš kje v BTCju naj pogledam in kako se imenuje primerna zadeva.

koyotee ::

alpa če nabavš novo podlogo, mislim, da za 6EUR ne boš obubožal mimovrste.com/katalog/1066/orderby=priceasc/podloge-za-misko
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

subby ::

@d0rK: A si opazil, da v opisu te podloge, katero si kupil piše, da jo je možno prestavljati in ne pušča nobenih sledi? Spodnja stran je zgolj toliko lepljiva, da podloga ne drsi po mizi.

d0rK ::

Nakup nove ne pride v pošte. Mislim, no težil si mi kako ne vem kje se dobi peno, sam pa očitno tudi nimaš pojma. What gives?

Subby, videl. Ampak miza se stalno briše, ta lim pa ne bo preživel konstantnega snemanja.

nevone ::

A kakšnega primernega materiala v primerni velikosti doma pa nimaš? Kakšna penasta vrečka, v katero se pakira kakšne izdelke? Ali pa kakšna primerna tkanina?

Ker se bojim, da če boš kupoval material za to, da ne bo dosti ceneje, kot nova podloga.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Brane2 ::

Pa saj ta podlaga omogoča prestavljanje, če sem prav zastopil.

Torej, zalima se, vendar jo ni problem potem odlimat in postavit drugam.
On the journey of life, I chose the psycho path.

St235 ::

Neopren dobiš tudi debeline 1mm, probaš lahko tudi z tistim "blagom" ki ga prodajajjo avto trgovine kot nedrsno podlago za avto.

Sa mpodloga za mi š bo skor ziher cenejša kot tole. Drugač pa če ravno ne brišeš prahu vsak dan potem zadeve ni problem vseke tolk odmaknit.

crazyLIKEme ::

Mogoče bi pa probal podlago "nalimat" na plastično folijo.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Miha_T ::

Nevrjetn ej... keri talenti. V tem času ko si pisal po forumu bi lahko okoli sebe pogledal kaj lahko uporabiš. K maš griljavžnt stvari doma ki bi jih lahko uporabu. Od raznih folij, ledrastih platnic, selotejpov, spodnjo stran prejšne podloge... (nastevam stravi ki jih trenutno vidim pred sabo)
Ti boš pa dal EUR za trolo do BTCja pa še EUR za nek material in te bo dražje prišlo kot če bi zamenjal podlogo za tako kot jo potrebuješ.
To veš da lahko izdelek vrneš?

d0rK ::

Fokus je bil na tanki peni, ne selotejpih in podobnem sranju. Edina opcija je linolej, ki je pa pretrd. Torej, IŠČEM PENO.

Ti koyotee se pa že pober, začenjaš najedat pojma pa nimaš. Manj pametovanja s strani drugih tudi ne bi škodilo.

Spajky ::

Jest sem si tudi sam napravil mouse pad : http://193.189.160.28/jerman55/HP/mouse... ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

c0dehunter ::

d0rK je izjavil:


Subby, videl. Ampak miza se stalno briše, ta lim pa ne bo preživel konstantnega snemanja.


Imam podobno podlogo in moraš vsak mesec, dva (odvisno od prestavljanja) spodnjo stran samo sprati pod toplo vodo in jo narahlo podrgniti z roko.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bajsibajsi ::

Mogoce bi bila kaka guma OK. Podobna zracnici za kolo, cca. 2-3 mm debeline, samo z vecjo ravno povrsino. Lim se dobro drzi, pa tudi oprijem na mizo bi bil najbrz dovolj mocan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
424823 (2303) smacker
»

Podloga za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755381 (3716) x-boys
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658617 (6232) Sc0ut
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

NAJ podloga za miško!

Oddelek: Kaj kupiti
481735 (1328) BustA

Več podobnih tem