» »

Windows 7 in 7 palčkov

Windows 7 in 7 palčkov

Blisk ::

Pred dvema dnevoma sem doživel, maximalen čudež od Windowsev 7.
Najprej mi je bluetooth neprestano javljal neko napako, da nekaj ne more pognati. Ker mi je to po nekaj mesecih klikanja OK, presedlo. Sem se odločil, da zadevo popravim. Preprosto sem odinštaliral bluetooth softwer in ponovno pognal windowse. In poglejga zlomka, 7 palčkov je nekaj sklepalo po windowsih in se sploh niso več zagnali.
Vstavil sem zagonski CD in pognal "popravil windowse". Najprej je bila možnost popravila startupa. To ni šlo.
Po tistem sem probal z restore "restore point" in tudi ni šlo.
No potem sledi ponovn zagon in še 1x probam in popravilo startupa ne gre, medtem ko restore point je šlo.
Vmes lepo napiše, da restore point se ne dotika mojih fajlov. Ko sem zadevo končal, poženem windowse in zginle so vse moje datoteke. Zginlo je popolnoma vse kar sem imel.
Kot da sem naredil svežo instalacijo windowsev.

Zgodila sta se 2 čudežna scenarija, za katera microsoft ne ve zakaj se to zgodi.
Prvi je ta, da se pri namestitvi bluetooth driverjev sesujejo windowsi.
In drugi je ta, da pri restore point zginejo vsi dokumenti in vse datoteke.

No meni sta se zgodila oba primera naenkart.

Toliko o Microšitu in windows 7 palčkov.
Ja vem sam sem kriv ker nisem naredil arhive.......
  • spremenil: Blisk ()

Lonsarg ::

Kriv si samo delno, da nimaš arhivov, ostala krivda bo kr microsoftova. Sicer nisem v lajfu še slišal, da restore point kak podatek uniči, tak da čisto ti tudi ne verjamem da si samo restore naredu.

Bloototh gonilniki pa so en šrot,nasploh ne samo win7. Recimo za moj adapter sem moral plačljivega najti wtf, da je sploh zaznalo, namesto da bi imel win7 to vgrajeno.

Aja glede podatkov, najbrž lahko če takoj nehaš pisat na disk še skoraj vse podatke dobil nazaj z programom kot je TestDisk.

Blisk ::

disk sem po tem takoj odklopil in na drugega inštaliral na novo windowse.

Ja oba primera sta že nekajkrat evidentirana na internetu in pojasnilo, da microsoft ne ve zakaj se je to zgodilo.
Sploh v primeru restore pointa.

in DA samo to sem naredil

SkyEye90 ::

Jaz sem že nekajkrat naredil system restore point, pa mi ni nič zginlo. Mogoče zato, ker sem ta restore point izbral lepo v meniju windowsev (niso bili sesuti).

Torej če narediš restore point ob sesutju, si brez datotek, se ta čudež vedno zgodi?

Blisk ::

ne ta čudež se dogaja samo ob nekih x faktorjih, če pobrskaš z google vidiš, da je kar nekaj takih primerov.
tudi sam se že uporabil restore point, vedno uspešno, zato mi niti na misel ni prišlo, da bi že ob prvi težavi potegnil dol fajle.
tako pa jih je šlo nekaj v večna lovišča, ker so bili delno prepisani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows restore point

Oddelek: Programska oprema
5786 (733) franci0
»

Kloniranje oz.BACKUP op.sistema IN INSTALIRANIH PROGRAMOV iz C:/Program Files-a

Oddelek: Operacijski sistemi
294004 (3194) hojnikb
»

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
273410 (2855) Rias Gremory
»

Safari zbrisal History, po update-u

Oddelek: Programska oprema
131350 (1083) mat3jc3k
»

NUJNO!!! noce mi programov odpirat

Oddelek: Pomoč in nasveti
111433 (1176) kljucavnicar

Več podobnih tem