» »

Problem-sekundno

Problem-sekundno

sharp ::

No stvar je taka grafično je mal kap zadela,je pod garancijo,na kartici sta ostali dve posušeni kapljici sekundnega lepila,(zakaj??nima veze)rad bi jo nesu reklamirati no tle mal problem rata.KAKO spraviti sekundno dol ,ne da bi bilo prask ,lukenj....???? Help:|

ali3n ::

:D pretiraval z MHz? hihihihihihihi

načeloma sekundna lepila popustijo, ko jih izpostaviš vlagi (tako gre dol s prstov na rokah - voda - milo) - probi z mokro palčko za ušesa al pa z alkoholom; morda tudi aceton (prej probaj na kakem vogalu, če se kej pozna);
White špirit (prečiščen bencin).
Potrpežljivost pri delu se izplača, sicer adijo garancija.
Good luck!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sharp ::

Aceton ne to sem probal pa ni efekta,se pravi ostane še to da jo prekuham,namočim v Super98 ter nesem na servis

ali3n ::

:D ne prekuhavat - samo na 30°C z Arielom (seveda uporabi Vanish za odstranjevanje madežev!!):D

ne resno - probi s palčkam za ušesa dalj časa močit (rahlo drgnit) ti dve packi lepila. Glihkar sem nekaj lepil (obloge na stranico), pa sem za foro probal še kako gre sekundno lepilo z delovne mize - po 5 minutah sušenja je šlo dol z white špiritom... s cunjo sem drgnil kakih 15 sekund...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

sharp ::

Kje se pa dobi white špirit,sicer mam doma navaden špirit sam to ni to ,aceton je močnejši pa ni šlo,fak,fak,fak......:|

ali3n ::

White špirit majo npr. v Mavrici oz. v vsaki trgovini "Barve & Laki". Ko boš že tam, še njih vprašaj s čim to spucat... mogoče majo kej boljšega.
A s kakim plastičnim predmetom pa ne morš odluščit lima dol???
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

ali3n ::

sharp - ozzy je najdu specialen odstranjevalec sekundnega lepila njegova tema
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sharp ::

Naj ti da najlepša,hvala dobiš pir če se srečava:D :D :D

ali3n ::

No? Si dobu magično tekočino? Ti je ratal spucat? Pa povej še, če ti je ratal grafično zamenjat!>:D
Vse to me zanima zato, ker bom v kratkem zamenjal hladilnik na grafični (zalepljen bo s sekundnim ali pa z dvokomponentnim limom + termalna pasta) + dodatno hlajenje RAMov (mam pa smolo, ker so razmetani po celi kartici - celo na hrbtni strani - Inno!?!?).

Kozarec piva je pa zmeraj dobrodošel...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sharp ::

To je grozno nikjer se ne dobi,včeraj pregledu 15 trgovin(Astra,Kemo,Color...),telefoniral vsaj 30 podjetjij .....No in potem danes srečen trenutek,kličem v Henkel(Maribor) in mi ena gospa reče da ni več v prodaji ampak da ga lahko pošlje po pošti(promocijski izdelek):D :D :D :D :D Dobim ga,če bo po sreči v četrtek.Sicer ga majo v Heneliti-ju na Zaloški je pa 3jurje 1Liter sam je močen in bom raje probu najprej s tem kar bom dobil.No pol v četrtek rezultati:8)

ali3n ::

no fino. Šparaj s to tekočino!!!!! - verjetno jo bo še kdo kmalu rabil (npr. jaz) in glede na to, da ni več v proizvodnji je vredna svoje teže v suhem zlatu>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sharp ::

HA,ha dobil sem ga,je od Loctit-a Scolla Tutto super zadeva,sekundnega sem spravu dol>:D >:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev sekundnega lepila

Oddelek: Na cesti
114795 (165) erikson
»

Airbrush

Oddelek: Loža
143262 (2961) JOKER
»

Odstranjevanje ostankov lepila z laptopa

Oddelek: Loža
224935 (4531) fosil
»

Odstranjevanje artic silver paste

Oddelek: Strojna oprema
161230 (1070) K0K0
»

odstranitev sekundnega lepila z xp procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
155235 (4907) OZZY

Več podobnih tem