» »

Kako dobit fanta

Kako dobit fanta

Curac ::

Jst mam en problem. Sm bl mirna in velik časa preživim za računalnikom (facebook in take fore) pa še v službi delam za kompom in ful nimam stikov s prjatli. Bi si pa rada našla enga tipa. Na kaj fatje palijo?

galu ::

Heh, problem človeštva.:))
Tako to gre.

Curac ::

Če je moj problem, je tud problem človeštva :|

RockyS ::

Na ženske, ki se ne bojijo povabit na pijačo, pa to ne preko facebook sporočila.

Drugače pa palimo na
velike joške
dobro in čvrsto rit
obvladanje blowjoba
pamet
smisel za humor
izvirnost

P.S.
Ne nujno v takšnem vrstem redu :P

kuglvinkl ::

Da ne bo kdo mislu, take ženske, ki jih opisuje RockyS, obstajajo :)

Blinder ::

zunanjost moraš met. če nimaš dovolj dobrega izgleda se marsikaj da naredit z bolj primerno frizuro, oblačenjem. Js poznam eno ki takoj vidi na človeku kaj se da polepšat. Za večji efekt pa morajo ponavadi punce shujšat :D Če maš zunanjost poštimano pol tipi pridejo kr sami :) Mogoče bi se morala tudi več ponujat - hodit več na partyje in diskote, tako da večja količina tipov te opazi in tko boš mela tudi več kandidatov. Če imaš dobro plačano delo, pomisli o liposukciji ali kaj podobnega rajši kot da zapraviš keš za nov avto :D
fanti ne palijo na notranjost, na pamet, na uspeh v službi, na frigidnice.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Gapi ::

Poglej po lokalnih kompjutr shopih. Boš najdla kako sorodno dušo.
No person is rich enough,to buy back his past.

guest #44 ::

Ženska išče tipa??? svašta!

FishFreak ::

jst sm svojo ženo spoznal na netu :) je bla cca 8 let nazaj stran Glasujzame.com..podobna finta ko facebook in si lohk komentirou slike,pošiljal sporočila itd itd..sva oba bolj taka nežurerska-ne hodiva u diskače in razne partye..oziroma ko se nama pa odfuka greva na kak metal koncert :) ne palimo vsi na joške pa rit pa da se dobr goni itd kukr je en zgoraj opisal..lahko pa rečem da sm jst zadel terno-lepoto + pamet kar je dons redkost:) samo moje malo mnenje-če tipa/žensko spoznaš v diskaču to pomen da ima najbrž za sabo nekaj kilometrine in je že bolj kot ne zgonjeno vse skup :)

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

heh darkwolf imas prav. Diskac je najslabsa varianta za spoznavanja folka oz. Zato da bi imel fanta/punco. Poskusi s knjiznico.

FishFreak ::

Ramon...ni najslabša..je pa najverjetneša da bo to avantura za eno noč :)

jest10 ::

"Ženska" z vzdevkom curac(kurac?):|

Ramon dekers ::

eh ja mogoce si pa tega zeli, pa ni upala vprasat, kje dobiti to:)zenske so kace, vse poteka posredno oz okoli ovinkov. Sem pa bral da so zenske ki se dajejo dol pri mlajsih letih oz stalno menjavajo tipe, psihicno potrte unicene. Kaj je res pa ne vem, dejstvo pa je da moski sistem deluje drugace od zenskega.

Pšenični ::

S nickom (curac)ne boš imela nobenih problemov dobiti fanta.

Vprašanje pa je, za koliko časa.

RockyS ::

FishFreak je izjavil:

jst sm svojo ženo spoznal na netu :) je bla cca 8 let nazaj stran Glasujzame.com..podobna finta ko facebook in si lohk komentirou slike,pošiljal sporočila itd itd..sva oba bolj taka nežurerska-ne hodiva u diskače in razne partye..oziroma ko se nama pa odfuka greva na kak metal koncert :) ne palimo vsi na joške pa rit pa da se dobr goni itd kukr je en zgoraj opisal..lahko pa rečem da sm jst zadel terno-lepoto + pamet kar je dons redkost:) samo moje malo mnenje-če tipa/žensko spoznaš v diskaču to pomen da ima najbrž za sabo nekaj kilometrine in je že bolj kot ne zgonjeno vse skup :)


In kaj je pri tem slabega? A ti pa boš na roke do poroke? Malo je takih ki spoznajo sorodno dušo že na prvem zmenku. Več šans imamo če poskušamo najt to sorodno dušo po diskačih ali knjižnicah(odvisno kakšen tip si) kot pa da sediš doma pa drkaš na facebook slike.

kmetek ::

Knjižnica, trgovine, nakupovalni centri, taki bolj omirjeni prostori....diskač ni več.

Blinder ::

kmetek je izjavil:

Knjižnica, trgovine, nakupovalni centri, taki bolj omirjeni prostori..


v takih UMIRJENIH prostorih punca želi... MIR. Ne marajo punce da kren potrebnež jim razbija škatle še v trgovinah in knjižnicah. Temu one pravijo nadlegovanje. In če se jim večkrat zgodi tak incident začnejo jokat :) pussyke
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

FishFreak ::

RockyS..jst osebno raje vidm da se na moji potencialni ženski ni vlačlo po 20-30 tipov :)je pa res da je dostkrat treba it ven da tapravo/ga najdeš :)

RockyS ::

20-30? Take cifre dosegajo 16 letne šmrkle, ne da še kaka 25 letnica nebi =)

FishFreak ::

no sj to ti pravim..ti si pol 31ti..za tabo jih zna bit pa še naslednih 30...in pol bod ti resen s tako punco :)

keworkian ::

Pokaži kakšna si pa ti bojo slo-techovci svetovali, kateri fant(CPU) ti bom najbolj palil.

BigWhale ::

Curac je izjavil:

Jst mam en problem. Sm bl mirna in velik časa preživim za računalnikom (facebook in take fore) pa še v službi delam za kompom in ful nimam stikov s prjatli. Bi si pa rada našla enga tipa. Na kaj fatje palijo?


Na splosno? Na vse zivo! Zacni tweetat in potem zacni hoditi na tweetmeet-e. Tam spoznas kar nekaj ljudi. :>

MKC00 ::

RockyS je izjavil:

20-30? Take cifre dosegajo 16 letne šmrkle, ne da še kaka 25 letnica nebi =)

na take že bolj 'postrani' gledam (mogoče neupravičeno, ampak...) :D
iz take situacije bi potem lahko ženska že kaj zaslužila :p
sicer pa imam podoben problem kot Curac (s to razliko, da ne iščem fanta). zunaj sem v glavnem med 'treningom' (in na faksu), lokali me pa ne privlačijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MKC00 ()

Ramon dekers ::

sam res.sama kurbarija je na tej mladini.

Curac ::

Dragi slo-tehovci :-)
Hvala za vse nasvete in predloge :) Vidim, da "obvladate" tudi to področje. Ce ne drugega ste me nekateri pošteno nasmejali. Občasno preberem slo-teh in zanimalo me je, kaksen bi bil vaš odziv na takšno temo. Bila sem presenečena, kako hitro je tema privabila veliko število ogledov. Pač, računalničarji in njihove sanje o "hudih ženskah".
Predlogov pa več ne potrebujem. Fanta sm že nasla ;), vendar ga niti podrazno nisem izbirala po vaših kriterijih.
Srečno iskanje trajne in resne zveze želim tudi vam!

KTr1sk ::

Hehe se mi je zdelo da nekaj zajebancije tukaj, včeraj spraševala kako najti...danes že ima heh, vsi pa takoj "nasedejo" :O :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

jest10 ::

Curac je izjavil:

vendar ga niti podrazno nisem izbirala po vaših kriterijih.

In kakšne kriterije za izbiro fanta naj bi imel po tvoje povprečni slovenski poba?

Blinder ::

Ramon dekers je izjavil:

sam res.sama kurbarija je na tej mladini.


to niti ni slabo, da so punce radodarne
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Curac ::

jest10 je izjavil:

Curac je izjavil:

vendar ga niti podrazno nisem izbirala po vaših kriterijih.

In kakšne kriterije za izbiro fanta naj bi imel po tvoje povprečni slovenski poba?


Predvidevam, da si imel v mislih kriterije za izbiro ženske. Ne vem, bi mogla prašat fanta, ki pa sicer glede na vaše podane predloge zgoraj ni "povprečen" :D
Lahko pa vam povem nekaj mojih kriterijev za izbiro fanta:
1. da spostuje punce take, kakršne so! svojo drago in tudi vse ostale, da ne gleda na rit, joške ...
2. da mu je vrednota zvestoba in to vrednoto tudi živi
3. je iskren in je sposoben žensko iskreno gledat v oči
4. je komunikativen, ima dober smisel za humor, zna dragi polepšat dan, ne pozabi na "pomembne malenkosti"
pa še bi lahko naštevala. To so le nekatere, ki se meni zdijo najpomembnejši temelj za resno zvezo.

genius11 ::

V disakaču ne dobiš resnega partnerja, včasih pa si ravno v diskaču dobil partnerja, danes pa tam hodi samo 15 letna mularija, pa kakšni če*urji k se delajo vsemogočnega.
Saj poznam te diskače po LJ in okolici,KR tam so sam še pijančki.

Če hočeš dobit fanta se ozri okol sebe, jih je velik samskih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genius11 ()

Relanium ::

1. da spostuje punce take, kakršne so! svojo drago in tudi vse ostale, da ne gleda na rit, joške ...
2. da mu je vrednota zvestoba in to vrednoto tudi živi
3. je iskren in je sposoben žensko iskreno gledat v oči
4. je komunikativen, ima dober smisel za humor, zna dragi polepšat dan, ne pozabi na "pomembne malenkosti"


Kak sm se tu nasmejal :)):))

Blinder ::

Relanium je izjavil:

1. da spostuje punce take, kakršne so! svojo drago in tudi vse ostale, da ne gleda na rit, joške ...
2. da mu je vrednota zvestoba in to vrednoto tudi živi
3. je iskren in je sposoben žensko iskreno gledat v oči
4. je komunikativen, ima dober smisel za humor, zna dragi polepšat dan, ne pozabi na "pomembne malenkosti"


Kak sm se tu nasmejal :)):))


tipici ni vse jasno
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Relanium ::

Ne, pač neizkušnje, vsi smo ali pa smo bili tam,
fora je samo kako čisto zlajnane so te lastnosti oz. kriteriji
ki z realnostjo vsekakor nimajo nobene veze
(govorim o nezaljubljenem stanju, kjer se vse začne)

BigWhale ::

Nasla si ga ze? Wow! To je blo pa hitr. ;>

Curac je izjavil:

1. da spostuje punce take, kakršne so! svojo drago in tudi vse ostale, da ne gleda na rit, joške ...

To je cist brez veze! Na rit in na joske se mora gledat! Rit mora bit primerno velika in boki siroki, da omogocajo lazjo porod. Joske pa primerno velike, da jih lahko novorojencek najde. Posledicno morjo bit tudi bradavice primerne, da se lahko otrok prisesa nanje.

Curac je izjavil:

2. da mu je vrednota zvestoba in to vrednoto tudi živi

Zvestoba do koga ali cesa? Zvestoba je ful precenjena! Kaj ti pomaga zvest fant/moz, ce te zvesto pretepa. Najbrz ti to ne pomaga dost, ce sam tebe pretepa. ;> Monogamija je nekaj kar nam poskusajo vcepiti v glavo, ker je bilo nekoc veljalo to za bolj pametno.

Curac je izjavil:

3. je iskren in je sposoben žensko iskreno gledat v oči

Iskrenost je tko no.

"Dragi, so ti te hlace vsec?"
"Ja, sam ti mas predebelo rit zanje."

Pa iskreno gledat v oci je med oralnim sexom lahko zlo kompliciran.

Curac je izjavil:

4. je komunikativen, ima dober smisel za humor, zna dragi polepšat dan, ne pozabi na "pomembne malenkosti"

Komunikativen na splosno ali samo do izbrane osebe? Ljudje, ki so komunikativni se pogovarjajo z vsemi. Potem je pa takoj:

"Zakaj si se pa z UNO pogovarjal??? A ti je vsec??? To je men zgledal ze kot flirtanje!"

x3ca ::

genius11 je izjavil:

V disakaču ne dobiš resnega partnerja, včasih pa si ravno v diskaču dobil partnerja, danes pa tam hodi samo 15 letna mularija, pa kakšni če*urji k se delajo vsemogočnega.


hahah to bo to. očitno ne veš kam hodit..

itak je pa troll tema..

Mipe ::

Pojdi nekam ven tam, kjer se dobro počutiš. Doma ne boš našla nobenega. Večkrat se druži, bodi aktivna, sčasoma boš spoznala koga.

Manu ::

Curac je izjavil:

Dragi slo-tehovci :-)
Hvala za vse nasvete in predloge :) Vidim, da "obvladate" tudi to področje. Ce ne drugega ste me nekateri pošteno nasmejali. Občasno preberem slo-teh in zanimalo me je, kaksen bi bil vaš odziv na takšno temo. Bila sem presenečena, kako hitro je tema privabila veliko število ogledov. Pač, računalničarji in njihove sanje o "hudih ženskah".
Predlogov pa več ne potrebujem. Fanta sm že nasla ;), vendar ga niti podrazno nisem izbirala po vaših kriterijih.
Srečno iskanje trajne in resne zveze želim tudi vam!

"Slo-techovci" smo čisto navadni ljudje, ki jih srečaš v mestu, trgovinah, kakšnih zabavah, na kolesih, na sprehodih... Tudi ti si zdaj "slo-techovka", ker pišeš na tem forumu.

Ne morem se znebit občutka, da si predstavljaš, da so tu neki "drugačni" ljudje (samski, grdi, piflarji, mozoljasti, nerodni in nedolžni). Mislim, da ni tako ;)

Lahko pa, da ima tvoja "radovednost" neko drugačno ozadje. Mogoče si samska pa nočeš priznat in čakaš, da ti bo kdo poslal kakšno zasebno sporočilo. Ali pa imaš fanta in ti je malo dolgčas ... saj vemo kam to pelje ... ;)
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Bias ::

Jst tud nism geek pa brez punce, pa dvomim da je večina tuki takšnih,,,pač uporaben forum ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

Ramon dekers ::

Manu je izjavil:

Curac je izjavil:

Dragi slo-tehovci :-)
Hvala za vse nasvete in predloge :) Vidim, da "obvladate" tudi to področje. Ce ne drugega ste me nekateri pošteno nasmejali. Občasno preberem slo-teh in zanimalo me je, kaksen bi bil vaš odziv na takšno temo. Bila sem presenečena, kako hitro je tema privabila veliko število ogledov. Pač, računalničarji in njihove sanje o "hudih ženskah".
Predlogov pa več ne potrebujem. Fanta sm že nasla ;), vendar ga niti podrazno nisem izbirala po vaših kriterijih.
Srečno iskanje trajne in resne zveze želim tudi vam!

"Slo-techovci" smo čisto navadni ljudje, ki jih srečaš v mestu, trgovinah, kakšnih zabavah, na kolesih, na sprehodih... Tudi ti si zdaj "slo-techovka", ker pišeš na tem forumu.

Ne morem se znebit občutka, da si predstavljaš, da so tu neki "drugačni" ljudje (samski, grdi, piflarji, mozoljasti, nerodni in nedolžni). Mislim, da ni tako ;)

Lahko pa, da ima tvoja "radovednost" neko drugačno ozadje. Mogoče si samska pa nočeš priznat in čakaš, da ti bo kdo poslal kakšno zasebno sporočilo. Ali pa imaš fanta in ti je malo dolgčas ... saj vemo kam to pelje ... ;)



na sex, vse se vrti okoli sexa in denarja, no slednje je vedno prvo pred prvim:)

guest #44 ::

Zanimivo kaj vse pričakujejo ženske od tipov, le-ti pa majo precej manjše kriterije.

iggy ::

pijani, kriterijev sploh nimamo!
Hey, you're fat!

Ramon dekers ::

kva jokate naredite si fb profil in je zadeva rešena. Je kot bolha.si

WarpedGone ::

A jokerja ni več, da se je treba sproščat tu? Dost je blo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

[Q:] Kaj gledate pri izbiri partnerja ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17521963 (18738) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414544 (11567) 111111111111
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559677 (9081) Mesar

Več podobnih tem