» »

Nakup novega prenosnika

Nakup novega prenosnika

Lenc ::

Pozdravljeni!

Že včeraj sem pisal o umirajočemu HP-ju. Punca je dobila mamljivo ponudbo glede financiranja za nakup novega:). Nekako do 700€. Sam sem gledal da se nekako šele od 700€ dalje da dobit kak i3 procesor, ki je zagotovo boljši od kakega dualcore pentiuma? Če se zadevo sestavi, pride ceneje? Mojega osebnega sem sam sestavil pa je prišlo. Je pri prenosnem podobno? Če se odločimo za sestavo, kje se najbolj splača? Sam imam dobre izkušnje pri mlacomu, oz tam so mi pač sestavili skup.

Lenc ::

No tole je en predlog, ki sem ga našel na mimovrsti. Kaj menite? Ustreza cenovnemu rangu, procesor je tudi zmogljiv za domačo rabo in za kake 5 let vsaj. Kaj menite vi?
http://www.mimovrste.com/artikel/275029...

solatko ::

Lenc - Max 3 leta.
Delo krepa človeka

Lenc ::

Prenosnik se uporablja za kak office programček, msn in tako dalje :), tak da če je ta 5 let zdržal :D. No od kolega sem izvedel da je za ta denar tole best buy. Kaj menite vi?

butec ::

MonkeyHead ::

Lenc bodi tolko pameten in se izogibaj 5400 RPM na trdem disku. Za osnovno rabo ne potrebuješ prenosnika za 700€, raje poišči enega za 400-500.

DeeCoy ::

Monkey, tak da te obvestim, mini Acer je 380 evrov. Nevem kaj si ti predstavljaš za 400-500EUR.. Js sm za 600EUR dobu Acerja z i5, uglaunem, imel sem srečo :D... Tistle Msi mi je po konfiguraciji všeč, nevem pa kako je s kvaliteto plate, grafe, itd ;)

Spreminjam mnenje, HP na zgornjem linku mislim da je bestbuy v tem trenutku ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čimcenejsi nov racunalnik za igre za 14letnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12111974 (9947) Ang3lo
»

Kateri monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
379235 (7484) Golnar
»

Računalnik za veliko denarja!

Oddelek: Kaj kupiti
492544 (1440) Ch4N93

Več podobnih tem