» »

Po enem tednu na winxp zgubim performance za skor 50%!

Po enem tednu na winxp zgubim performance za skor 50%!

Marabela ::

Spet se mi je to zgodl! Če mam en cajt winxp kr zgbim na performance, če pa ma naov naložim pa je ful bolš preformance, kake 5 dni dela res cool (1300 3dmarks, potem pa kar en dan pade, in je po enmu tednu iz 1300učeri zdej 800. Pa a je to kšn naključje da iz petka na soboto zmerom pade performance? ;(

K prejšn petk se mi je isto nardil odkr mam novo grafo, prej sm mu vooodooja zdej mam GF2 pro64mb, plata abit VA6, ram256, C466@525.

A kj veste kaj je za narest da pridem iz 800 pik nazaj na 1300?:\ :'(

Marabela ::

A nej spet formatiram, sam je mal moteče formatirat vsak tedn!:(

kdo ve za kšno finto?

freejack ::

iz 1300 na 800? To še ni nič. Jst sn za foro včeraj probal 3D Mark zagnat, pa mi je namesto prejšnjih 4081 pokazalo neki mal čez 3200. ;((Kake finte ravno ni, je pa priporočeno če vsake tolk časa defragmentiraš disk. Drugač pa tut jst nimam pojma od kod tak padec..Anybody? :\

Marabela ::

Sem defragmentiral vendar je čisto isto! Jest mam drugače večji padec kot ti, saj sem zgubu skor 50%!

Anybody?!

Phoebus ::

Use Linux 8-)

Mr.B ::

A imaš se starega Vodooja ?
Dej ga nazaj notri , men je na tej platei samo Vodoo delo BP , sklepam zato ker je od AGP-ja uporabljal samo hitrejši prenos !
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Marabela ::

Ja z voodoo3 sm dobu 320 točk, tukej dobim vsaj 800... drugače bi pa mogu kokr sm učerej al pa 3 dni nazaj 1300 8-O

Boky ::

dragonlojze v task manager-ju poglej ce ti kak proces ne odzira procesorja. Drugace pa zapri programe, ki so pognani v ozadju. Ce ne gre drugace jih ubij z task manager-jem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

rap3r ::

Ah folk jz sm mel na XP 2000+ in radeonu 8500 in ramu PC 2100 100xx pik zdej sm pa zamenu proc za 2200+ in ram za PC 2700 z hitrejšim dostopnim časom in mam 9700?!?!;(( ;(( :'( :(
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Marabela ::

Sem pogledal vendar ni nobenga tazga porgrama... any ideas?:\

Koci ::

Po mojem je dobro rped vsakim tesiranjem defragmatirati in optimaliziratoi disk, ugasnit računalnik in šele potem tesatirat. Fora je namreč v tem, da je računalnik (predvsem ram, disk ips.) v različnih časih različno obremenjen.
Panta rei!!

Marabela ::

HEHEHEH!!!

NO ZDEJ SEM PA UČERAJ SPET NA ISTIH WINSIH MERU HITROST in je pokazal 1150!

DANES ZJUTRAJ SEM V FIFI UGOTOVU DA SE KR FAJN ZATIKA in sem šu mert in 700 TOČK!

Pa kva je to iz petka na soboto je standard da slabš začne delat! ?!

Brane2 ::

Da nima? nastavljen, da ti defragmentira disk ( al pa virusscan ali kaj podobnega) enkrat tedensko in sicer v petek zve?er ? >:D :D

Precej aplikacij se da tko nastavit, da pa? odru?ijo svoje na slu?benih ma?inah, ko je folk doma...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cenilec prepričan v svoj prav (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8619292 (15909) D3m
»

polnoč

Oddelek: Loža
362563 (1897) nokia6310
»

"lsass.exe - System Error" napaka že spravlja v obup

Oddelek: Operacijski sistemi
181781 (1488) Paramedic

SLO-TECH PORTOROZ 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1349040 (6915) FlipeR

Več podobnih tem