» »

Problemi z računalnikom

Problemi z računalnikom

martincek ::

>:D Racunalnik-crko, kaj narobe? Bogve.. na servisu sumijo plato.. sam sumim plato.. ;) Ampak cudez je v tem,da se mi je to ze dogodilo -racunalnik po 5 sekundah zamrzne.. skratka nikak vec ne pridem do OS... da nadljujem to se mi je ze zgodilo, pred dvema mesecema, sem vozil masino po vseh mariborskih servisih.. od a do z.. pa peljem se k zadnjemu.. in ta mi rece da je priklopo kompic in je stvar DELALA0:) :D :P .. nesem domu in tako je delala se dva mesca... zaj pa spet isto.. khm pa ne vem.. a naj cakam en teden, al dam masino na blakon da se prelufta.. MAticna je MSI 6330-lite Socket A (ce kdo prodaja kaj takega za stare rame se, me zanima cena naj poslje na test3@email.si)

Ima, kdo kako idejo, pred kratkim sem pogruntal da ma nekdo z slicno plato iste tezave, so te plate res tak sux narjene.. prokleti MIcrostar!! Naj mu vse kokosi pocrkajo.:O

Hvala za vsako idejo in predlog;)) hehe, ce je ze mel kdo podobne tezave.. mi bo tut v oteho LP >:D

Dodatek by V-i-p: daj no, piši malo lepše, naslov kot je: "AMd..tudi meni .. nekaj.. hudo narobe" pa res ni za nikamor ;((.
  • spremenil: V-i-p ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410093 (7876) Tac20
»

Črn zaslon ob vklopu. :S

Oddelek: Pomoč in nasveti
61405 (1257) solatko
»

Težave z zagonom računalnika

Oddelek: Strojna oprema
111376 (963) Saintek
»

med nadgrajevanjem bios se mi je racunalnik ugasniu

Oddelek: Pomoč in nasveti
181171 (1055) T-Mac
»

Kingston HyperX PC3500. Problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
583022 (2462) JIM22

Več podobnih tem