» »

Nokia E51 > app BestAlarms > kako zbrisat alarm (opozorilo,budilko)

Nokia E51 > app BestAlarms > kako zbrisat alarm (opozorilo,budilko)

Bx ::

Pozdravljeni.
Zanima me, če kdo ve kako odstraniti delujoč alarm.
Gre za to, da sem si par dni nazaj instaliral aplikacijo Best.Alarms.s60v3.sis in je vse delovalo ok.
Za probo sem si nastavil alarm na 20:03 in je delal, potem sem se še nekaj igral z melodijo za alarm ker mi ni bila všeč (ugotovil sem da uporablja melodijo za opomnike v koledarju ne pa od ure-budilke) nastavil novo in ponovno nastavil alarm za probo na 20:20, do tu vse ok.
Potem pa sem si aplikacijo odstranil in tu nastane problem.
Aplikacije ni več, ta dva alarma pa se še kar oglašata, kar je precej nerodno, moteče :)
Če mogoče kdo ve kako bi se teh alarmov rešil.
Reset telefona ( *#7370# )sem že naredil, pregledal koledar za kakšnimi opomniki tudi in nikjer nič.
Tako da, ne vem več kaj narest.
Bx

k4vz0024 ::

Kaj pa odstranitev alarma nastavljenega pod sistemom? sicer tega telefona nimam, imam pa E52. Tu imam sistemsko ikono za uro in tam odstranim nastavitev za alarm. Bestalarem in nastavitve z ikono Ura se pokrivajo. Poskusi.

Bx ::

k4vz0024 je izjavil:

Kaj pa odstranitev alarma nastavljenega pod sistemom? sicer tega telefona nimam, imam pa E52. Tu imam sistemsko ikono za uro in tam odstranim nastavitev za alarm. Bestalarem in nastavitve z ikono Ura se pokrivajo. Poskusi.


Hvala za odgovor, vendar pri sist.uri in pri opozorilih nimam nobenih alarmov, ki bi jih lahko odstranil.

Naj povem še da to nisem gor daju zase ampak sem samo probal če dela in kako za nekoga drugega, ki ima prav tako tel. z Symbian OS s60v3, vendar je brez budilke, ki bi jo lahko nastavil za vsak delavnik ipd.

Na mojem E51 je drugače že Budilka oz. možnost nastavljanja vseh vrst opozoril.

Tako da mi ta problem še vedno ostaja :(
Bx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koledar za Androida ki bo težil do nezavesti

Oddelek: Programska oprema
233254 (2449) Oldi
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219764 (14075) Jst
»

Applove budilke ob premiku ure spet zvonile napak (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9720766 (18080) Aston_11
»

SonyEricsson P1i vs Nokia N95 8GB

Oddelek: Mobilne tehnologije
183267 (2682) Mare2
»

"Čutim" alarm

Oddelek: Loža
473304 (1892) Shegevara

Več podobnih tem