» »

Trpežni telefon?

Trpežni telefon?

fopi ::

Zanima me nakup trpežnega telefona, najrajši Nokie.

Nokia 3720 Classic
Samsung B2100
Samsung E2370

Ve kdo še za kakega?

Pri Samsungih me moti svetilka, rajši bi kakšnega brez.

RejZoR ::

LED lučka je pa ja fajn. Sam moram imet na Samsung Wave dodatno aplikacijo, da LED flash uporabljam kot lučko. Tle pa imaš to že tovarniško not. Ne vem, men se zdi ful uporabno. Telefon imaš vedno pri sebi, namensko lučko pa redko. Sam ekran pa nikoli ne osvetli tko močno kot LED.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

simoncek ::

Če rabiš trpžen telefon si poglej znamko sonim.
simoncek

Doman ::

Pozdravljeni!

Tudi sam kupujem nov telefon, saj je moja 2meseca stara nokia E52 podlegla poškodbam tako kot E66, katera je pri meni zdržala cele 3mesece. Sicer menim, da sta odlična telefona, ampak le za ljudi, ki se ne ukvarjajo z kakšnimi ekstremnimi športi in ki ne telefonirajo z zelo umazanimi rokami, saj sem ga na 10dni moral rastaviti, da sem ga očistil od opilkov.
Sonim mi je zaradi svojih fizičnih zmogljivosti zelo všeč, a ima žal premalo funkcij, saj nujno potrebujem wireless, email, fotoaparat in pregleden brskalnik, saj so te stvari skoraj nujno pri mojem delu.
Potrebujem telefon, ki bo zdržal padec z enega metra, da ne bo zaradi mraza in vlage crknil ko sem v gorah, da ima glasen mikrofon, saj je na mojem delovnem mestu dokaj hrupno.

koro13 ::

Motorola Defy ;))

AndrejS ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214129 (11848) Jerry000
»

Nokia X, X+ in XL: finski telefoni z Androidom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8723143 (16843) andromedar
»

Najbolj zanesljiv telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
241937 (1212) komar88
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811944 (9203) Mesar
»

Vodotesni telefon

Oddelek: Kaj kupiti
214462 (3926) aljazp

Več podobnih tem