» »

Prvi servisni paket za Windows 7 za končne uporabnike 22. februarja

1
2
3

c0ck4m0u53 ::

Machiavelli je izjavil:

Zanimljivo kako ljudje imajo kartice in strojno opremo izpred 7let in želijo da novi software deluje brez problemov na stari mašini...

Se zavedaš da je vsako leto računalnik star 1 generacijo več?
In vmes je cela vrsta revizij in popravkov na Matičnih,Grafičnih itd..?
Glih to je poanta želiš biti z korakom v času,treba odštet zelence.


Tole povsem drži, ampak večinoma zgolj za Mikrosoftove operacijske sisteme. Vse skupaj izgleda prav tragi-komično, kajti predpostavlja se, da bi se naj hardware prilagajal softwaru. Kakor berem je veliki večini tu prisotnih uporabnikov povsem sprejemljivo, da jim samo operacijski sistem popapca 10+GB prostora (češ, itak so trdi diski s 500+GB prostora praktično \"zastonj\").

Spomnim se časov, ko so Windows 95/98 zasedli zgolj okrog 500MB prostora na disku, ponudili pa niso bistveno manj (najbolj me moti odsotnost usb podpore), kot danes aktualni Windows 7 ali Windows Vista.

Nekatere druge operacijske sisteme (povsem posodobljene/ bleeding edge), pa je mogoče povsem dostojno uporabljati na starih Athlonih ter Pentiumih 4, zasedejo pa zgolj 2+GB prostora s programjem vred. Software se namreč prilagaja hardwaru, kar omogoča daljšo življenjsko dobo izdelka.

Težavo vidim predvsem v tem, da želi Mikrosoft zajeti, kar se da velik krog možnih uporabnikov in njihovih potreb in zato zapakirajo v sam sistem že ogromno dodatnih stvari (everything but a kitchen sink mentality), ki bodo ali pa ne prišle prav končnemu uporabniku.
Iz tega vidika pogrešam predvsem modularnost pri sami namestitvi sistema. Tako bi lahko uporabnik sam, dodal ostranil zadeve, katere ne potrebuje (podpora za multifunkcijske naprave, ir, bluetooth, wireless, fotoaparate, filesharing, remote desktop) ter recimo se sam odloči za namestitev drugega izgleda poleg windows classic, aero bi bil kot možnost, ne pa obveza.
Lepo bi bilo videti, da izdajo eno verzijo, takšno kot sedaj all in one, ampak naj dodajo še malo bolj prilagodljivo.

P.S. Zgoraj napisano, je zgolj moje mnenje in opažanje uporabe računalnika kot orodja, kjer se moje potrebe niso bistveno spremenile tekom 10-15 let.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

aco111 je izjavil:

Probleme, katere naštevaš mi smrdi po okvarjeni strojni opremi (mama plata/napajalnik), glede pa 250GB za Windowse, to pa so sigurno neke stvari znotraj po mapah, mogoče videi, neka navlaka, ... marsikaj je lahko. Meni, Win 7 zasede okrog 40GB s igrico Flatout 2, Office, pa kup manjših programčkov.

Vse v vsem, Windows 7 so kar fajni, v določenih primerih boljši od XP-jev. No res je, da so bolj zakomplicirani, pa tako dalje.

Lp. Allesandro.

Seveda.
Vsi windowsi mi delujejo brezhibno samo win7 nagaja.
Točno! plata je hin in napajalnik ker drugi windowsi ne uporabljajo napajalnika in plate.
 

Machiavelli ::

Spc je izjavil:

aco111 je izjavil:

Probleme, katere naštevaš mi smrdi po okvarjeni strojni opremi (mama plata/napajalnik), glede pa 250GB za Windowse, to pa so sigurno neke stvari znotraj po mapah, mogoče videi, neka navlaka, ... marsikaj je lahko. Meni, Win 7 zasede okrog 40GB s igrico Flatout 2, Office, pa kup manjših programčkov.

Vse v vsem, Windows 7 so kar fajni, v določenih primerih boljši od XP-jev. No res je, da so bolj zakomplicirani, pa tako dalje.

Lp. Allesandro.

Seveda.
Vsi windowsi mi delujejo brezhibno samo win7 nagaja.
Točno! plata je hin in napajalnik ker drugi windowsi ne uporabljajo napajalnika in plate.



Si daj slišal za besedo certifikat kompaktibilnosti?
Lahko je tudi problem ker starejši software neobremeni tako močno hardware.

Seveda pa je vse odvisno od Proizvajalca Plošče,Grafične če se želi ubadati da neka stara šara deluje na novem windowsu.

Kakor vem lep primer je :Nvidia se lepo zgovarja da proizvajalci laptopov neodobrijo novih podpor za stare naprave temveč samo za nove.
Nigaaazz

Zgodovina sprememb…

Spc ::

Vse moje komponente imajo certifikat za win7.
 

blackbfm ::

Vse skupaj izgleda prav tragi-komično, kajti predpostavlja se, da bi se naj hardware prilagajal softwaru.


Kar se tiče novih naprav mislm da ni nobene, ki ne bi bila kompatibilna z Win7. Večina starih stvari je pa itak za v smeti tako da:)

Spomnim se časov, ko so Windows 95/98 zasedli zgolj okrog 500MB prostora na disku, ponudili pa niso bistveno manj (najbolj me moti odsotnost usb podpore), kot danes aktualni Windows 7 ali Windows Vista.


Če imaš komp za tipkat enostavna besedila in igrat pasjanso res ne.


Vse moje komponente imajo certifikat za win7.

Ja nevem kaj naj ti rečem res si ekstra primer, ker kot vidiš nam ostalim deluje vse brez problema na 7ki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

darkolord ::

Spomnim se časov, ko so Windows 95/98 zasedli zgolj okrog 500MB prostora na disku, ponudili pa niso bistveno manj (najbolj me moti odsotnost usb podpore), kot danes aktualni Windows 7 ali Windows Vista.
Še en tak...

Ti kar lepo svinčnik pa papir v roke, saj ti ne ponujata bistveno manj kot sodobni računalniki!

Machiavelli ::

Spc je izjavil:

Vse moje komponente imajo certifikat za win7.


Prosim da bolj konkretneje napišeš kakšen sistem imaš,ker faktorjev za nepravilno delovanje je ogromno.

In prosim da napišeš kake probleme imaš konkretno.

Ali imaš Orginal software ali piratiziran?

Tako bi pa lahko vsaj okvirno določili morebitnega povzročitelja za nepravilno delovanje.
Nigaaazz

c0ck4m0u53 ::

darkolord je izjavil:


Ti kar lepo svinčnik pa papir v roke, saj ti ne ponujata bistveno manj kot sodobni računalniki!

Ravno zato, pa sem dodal post scriptum, kjer sem lepo obrazložil, da je to moje osebno videnje. Za tisto, kar jaz počnem z računalnikom mi povsem zadošča gnu/linux distro, ki je modularnega značaja oz. windows xp.
Če tebi in tvojim potrebam ustreza windows 7, ga seveda uporabljaj, tega ti nihče ne brani. Glede na naravno dela z računalnikom, ti po vsej verjetnosti vidiš večjo uporabnost in storilnost pri uporabi windows 7, jaz z mojimi potrebami na drugi strani, pa je ne, ker mi ne ponuja nič novega kakor zgoraj omenjena sistema. Dokler, pa jaz kot potrošnik glasujem s svojim denarjem, pa bom izbral tisto orodje, katero najbolje opravi nalogo in katerega lahko prilagodim svojim potrebam.

Glede svinčnika in papirja, pa mislim, da ni potrebno izgubljati nadaljnih besed.

Mavrik ::

Potem pa se naslednjič zadrži z izjavami tipa "... ne prinaša nič novega ..." in jih zamenjaj z "... ne prinaša meni nič novega ..." če se hočeš izogniti temu, da ti bo kdo take neresnične izjave sestrelil.
The truth is rarely pure and never simple.

JayKay ::

Jst je izjavil:


Wifi randomly drops out je na enem prenosniku, ki ga sam sicer ne uporabljam, dokaj pogost. Driverji ne pomagajo.


to se dogaja če ima prenosnik kombiniran wifi in bluetooth in(ali če ni nameščen bt driver. Če se BT ne uporablja ga onemogoči, pa bo wifi delal bp.

wooted ::

to je kot tista fora ko bosanec vozi po avtocesti..

Bor H ::

Če ne drugega pri sedmici velik diska požre že system recovery (al kaj je un vrag) in podvajanje DLLjev, ki je pa jasno dvorezen meč, po eni strani bodo programi laufal tudi če se DLL vmes spremeni, po drugi pa zavzame velik prostora, ampak gre za kompromis in mislim da je recimo dodatnih 5Gb sprejemljivih če bo potem sistem bolj zanesljivo laufal.

Kar se tiče starega HWja: meni na sedmici lepo laufa (oz. sedmica lepo laufa na...) athlonu 2800+ (755 al kaj je blo podnožje), audigy LS zvočni in radeonu 9800pro, z giga rama, dejansko mi laufajo lepš kot XP, morda malenkost slabše kot 2003.

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

techfreak :) ::

Spomnim se časov, ko so Windows 95/98 zasedli zgolj okrog 500MB prostora na disku, ponudili pa niso bistveno manj (najbolj me moti odsotnost usb podpore), kot danes aktualni Windows 7 ali Windows Vista.

Jaz se spomnim časov, ko so ljudje gledali 700MB ripe filmov. Danes pa gledajo takšne, ki zasedejo 8 GB. Filmu se splača nameniti 8 GB prostora, OSu pa ne?

Mavrik ::

Če ne drugega pri sedmici velik diska požre že system recovery (al kaj je un vrag) in podvajanje DLLjev, ki je pa jasno dvorezen meč, po eni strani bodo programi laufal tudi če se DLL vmes spremeni, po drugi pa zavzame velik prostora, ampak gre za kompromis in mislim da je recimo dodatnih 5Gb sprejemljivih če bo potem sistem bolj zanesljivo laufal.


Pod črto se je izkazalo da je veliko boljše zapraviti tistih 6GB prostora za podvajanje in zagotoviti uporabniku, da ne pade v DLL hell, kot pa mu raje pustiti tisti prostor na 500GB+ disku.

Enako tudi za ostalo - uporabniki so veliko bolj zadovoljni, če imajo priloženo vse, kar rabijo, kot pa da lahko koristijo dodani 1% prostora na trdem disku.

Geeki so pa marginalna skupina, kjer se je izkazalo, da če njim ustrežeš boš dobil prekompleksen OS, katerega bo drugim neprijetno uporabljat.
The truth is rarely pure and never simple.

c0ck4m0u53 ::

techfreak :) je izjavil:

Filmu se splača nameniti 8 GB prostora, OSu pa ne?


Kot sem že v obeh predhodnjih odogovorih napisal, vse je odvisno od potreb in želja. Eni bi vsekakor namenili tudi večjo količino prostora operacijskemu sistemu (ali filmu), drugi bi ga radi oskubili, kolikor je možno in ven pometali vse tisto, kar se jim zdi odvečno.
V končni fazi je bistveno samo to, da imamo kot uporabniki možnost izbire in lahko vsak izbere kar mu najbolj ustreza.

Bor H ::

In kot se je izkazalo ljudje nočejo izbirat, marsikomu še se verzije windowsov ne da izbrat, kaj šele da bi ob inštalaciji se spraševal a hoče IIS gor, katere vse igre hoče inštalirane, kaj je firewall in podobno, zato je čimveč stvari priloženih, sploh tiste ki ne obremenjujejo mašine drugače kot da zasedejo dodatnih nekaj giga. Drugače rečeno: 10gb diska stane cirka EUR, mislim da je to vsak pripravljen požret v zameno za boljše delovanje.

techfreak :) ::

To ni nič navadnega pri takšnih podjetjih, kot je MS. Če hočeš prilagodljivost potem lahko uporabiš odprto kodne produkte, kot npr. Linux.

Jst ::

>>Kaj je za tebe izredno star sistem?


>Tako okvirno vse kar je starejše od štirih let.



OMG. Q6600@3.2 ki ima slabi dve leti staro 5860* = "izredno star sistem"

*5860 - je zame 5850 z 5870 firmware.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

blackbfm ::

Ja procesor je tehnološko zastarel, pa ga lahko na 10 ghz naviješ. Žal:D Na stock hitrosti je nekoliko boljši od mojga i5 540M (laptop)..pa to je verjetno tudi zadnja serija procesorjev s katerimi se lahko tvoj primerja.

http://www.cpubenchmark.net/high_end_cp...

MrStein ::

Eh?
Q6600 je čist spodoben, če ga naviješ na 3GHz pa je itak tam-tam z sredino današnje ponudbe.


(nekaj hitrih benchmarkov od Tomovih CPU Charts:
i5-2500 (nekje 200 EUR) je tam 70-80 % hitrejši od Q6600
Jaz sem Q6600 kupil "na" Athlon 64 3000+, faktor hitrosti 1,5 (na jedro, torej "skupaj" faktor 6).
S tem, da sem jaz v resnici prej delal na Athlon XP2200+, ki je ponekod še 2x počasnejši
)
((ne, nimam nič proti, če kdo lupi 10% hitrejši CPU. Le sam tega ne počnem.))

techfreak :) je izjavil:

Spomnim se časov, ko so Windows 95/98 zasedli zgolj okrog 500MB prostora na disku, ponudili pa niso bistveno manj (najbolj me moti odsotnost usb podpore), kot danes aktualni Windows 7 ali Windows Vista.

Jaz se spomnim časov, ko so ljudje gledali 700MB ripe filmov. Danes pa gledajo takšne, ki zasedejo 8 GB. Filmu se splača nameniti 8 GB prostora, OSu pa ne?

Razlika je v očitno boljši sliki.
Kaj pa je v Windows 7 očitnega?
Razen fensi okvirjev oken (in drugačnega wallpaper-ja)?
Za Janeza povprečneža, ki je pol časa na fejsbuku, pol pa gleda film, absolutno nič.

Zakaj to enim bolečine povzroča, pa bo znal kaki psiholog razložiti...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

darkolord ::

Še zmeraj ostaja enako vprašanje:

Filmu se splača nameniti 8 GB prostora, OSu pa ne?

MrStein ::

Spregledal drugi del vprašanja?

V bistvu spregledal vse...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

IceBoX ::

darkolord je izjavil:

Še zmeraj ostaja enako vprašanje:

Filmu se splača nameniti 8 GB prostora, OSu pa ne?


Če je dober film :D
Huh...

darkolord ::

Spregledal drugi del vprašanja?
?

MrStein ::

No ja odgovora. Delno.

Prvi del je povedal, zakaj se splača 8GB za film porabit, namesto 700MB.

Druge pa je vprašal, zakaj se splača 10 GB za OS dat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

Ampak vprašanje ni bilo "Zakaj filmu nameniti 8GB namesto 700MB, za OS pa ne 8GB namesto 700MB?", temveč "Zakaj filmu nameniti toliko placa, OS-u (hint, ključni del računalnika) pa ne?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

MrStein ::

Zakaj ne?
Zato, ker lahko ta plac namenim še enemu filnu.

Kdaj pa bom videl protiargumente?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

OS-u zato, ker je eden od ključnih delov računalnika in je brez njega neuporaben (razen za podložit noge). Tudi sto filmov namesto OS-a ti čisto nič ne pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

MrStein ::

Kdo je rekel nadomestiti OS????
XP (2GB) + film (8GB)
ali
7 (10 GB)

Aja, mogoče pa ne pišeš argumentov, ker jih nimaš?
La kako mi ni kapnilo takoj na začetku... (v resnici je, predvidljiv si)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

blackbfm ::

MrStein tvoji argumenti so pa tudi smešni:)) Bi štekal take izjave kakšnih 10 let nazaj ja..

Lonsarg ::

@MrStein
Mal raziskati kaj je ralativizem ti ne bi škodilo. Se nimamo v obsolutnih številkah nič za pogovarjat, so neuporabne.

Torej gre za 0.1% zasedenosti diska proti 1% zasedenosti diska(recimo, je pač v tem velikostnem redu). In če kdo hoče miljon problemov, zato da bo 0.08% prostora pridobil , sem pač brez komentarja.

Saj boš dobil Windows8, ki bo malo zasedla ARM verzija, ker ne bo imela kompatibilnosti šrota notri.

To da imaš ti raje 0.08% več prostora na disku, kot kompatibilnost programov še ne pomeni, da bo Microsoft pri inštalaciji to možnost tudi ponudil, če pa bi jo samo ti izbral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MrStein ::

Lonsarg je izjavil:


To da imaš ti

Od kdaj pa govorimo o Davidu Balažicu ???

Gre se za to, da 8 GB film zgleda orenk bolje od 700MB DivX-a.
Kaj je bolje na 10GB OS-u pa noben ne zna izdaviti. Hecno, če pa pa kao poznajo milijon razlogov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lonsarg ::

Če si kao znalec o tej zadevi, potem bi lahk vedel, da brez tistih 8GB, bi bla Vista/Win7 enako kompatibilna z XP aplikacijami, kot je Windows Phone 7 kompatibilen z Windows Mobile 6, torej nič.

8GB je tako malo, da to dodatno velikost bi opravičil že 10milisekund hitrejše bootanje windowsa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MrStein ::

Lonsarg je izjavil:

Če si kao znalec

Ja nisem NIHČE.
Ti in darko sta nekdo, ki trdita, da se Windows 7 splača, a ne moreta to podpreti z enim samim argumentom.
Razen zdaj z enim meglenim 100 ms hitrejšim zagonom.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

techfreak :) ::

darkolord ::

Edit: ^

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

mtosev ::

Jaz sn mel visto 3 leta, 7ko imam 6 mesecev in večjih razlik nisem opazil razen da je po občutku kakšnih 6-10% hitrejša od viste.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MrStein ::

techfreak :) je izjavil:

Features new to Windows 7 @ Wikipedia

In kaj je tu bistvenega?

Dajmo tako:
To pišem na XP. Povejta mi razlog, da ta PC še ta vikend nadgradim na 7 (licenco lahko dobim).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

techfreak :) ::

Varnost? Microsoft večino časa za iskanje in krpanje lukenj posveča novejšim OSom, starejše pa zanemarja. Poleg tega bodo kmalu tudi ukinili posodobitve za Windows XP.

Poldi112 ::

Lepši so. Pa precej enih malenkosti je, ki pridejo prav. Je pa vedno tako da je razlika vedno bolj očitna, ko greš na slabše, kot ko greš na boljše. Tako da probaj in uporabljaj 1 mesec, pa ti bo vse jasno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Lonsarg ::

MrStein je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Če si kao znalec

Ja nisem NIHČE.
Ti in darko sta nekdo, ki trdita, da se Windows 7 splača, a ne moreta to podpreti z enim samim argumentom.
Razen zdaj z enim meglenim 100 ms hitrejšim zagonom.


MrStein tvoje tečno stresanje nejevolje v to temo nobenemu ne koristi.
1. debata je okoli tistih 8GB, iz kje si ti privlekel zdej "windows 7 se splača" debato mi ni jasno
2. v prejšnem postu sem napisal zelo tehten agrument nazaj kompatibilnosti in si ga preprosto ignoriral, vrgel si se pa na mojo sarkastično opombo o 100ms hitrejšem zagonu, great, temu se reče nalašč podjebavanje brez anmena narediti kaj konstruktivnega v temi, to ni debata na nivoju sori, i am out.

MrStein ::

techfreak :) je izjavil:

Varnost? Microsoft večino časa za iskanje in krpanje lukenj posveča novejšim OSom, starejše pa zanemarja. Poleg tega bodo kmalu tudi ukinili posodobitve za Windows XP.

Nimam niti ene znane varnosne luknje na XP.
(you are welcome to correct me)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Lonsarg je izjavil:


MrStein tvoje tečno stresanje nejevolje v to temo nobenemu ne koristi.
1. debata je okoli tistih 8GB, iz kje si ti privlekel zdej "windows 7 se splača" debato mi ni jasno
2. v prejšnem postu sem napisal zelo tehten agrument nazaj kompatibilnosti in si ga preprosto ignoriral, vrgel si se pa na mojo sarkastično opombo o 100ms hitrejšem zagonu, great, temu se reče nalašč podjebavanje brez anmena narediti kaj konstruktivnega v temi, to ni debata na nivoju sori, i am out.

Ne stresam nejevoljo, le opažam, kako eni zatrjujejo, da se 7 splača, pa ne znajo povedat zakaj bi naj bilo tako.

1.) Kak odkod? Pol komentarjev je na temo "zamenjati XP z 7 ali ne".
2.) Aha, ker z 6-8 GB dobim kompatibilnost z XP, je to razlog za instalacijo 7? Ker z 1 GB XP tega nimam?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

techfreak :) ::

MrStein: Windows 7 ima več security feature-jev poleg tega pa Microsoft aktivno išče nove še neznane luknje v najnovejšem OSu. Za Windows XP tega ni.

Poleg tega ima tudi boljšo podporo za novejšo strojni in programsko opremo in izgleda lepše.

Machiavelli ::

Če se nemotim je Microsoft strogo prepovedal nanašanje XP-jev na novo-prodajne računalnike,ker enostavno nebo oz. ni več podpore zanj.
Nigaaazz

Poldi112 ::

Bedarija. Na novih pc-jih ne marajo starega OS-a, ker jim je v interesu, da se nov čimbolj razširi. Support bodo pa tudi za starega morali nuditi še leta.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

Support za Xpje je do 4/2014.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Machiavelli ::

mtosev je izjavil:

Support za Xpje je do 4/2014.


To mislim da drži samo za Podjetja,ki imajo neko pogodbo oz. licenco in posledično plačano več.

Če pogledaš Mainstream je veljal do 2009.

http://support.microsoft.com/lifecycle/...

http://windows.microsoft.com/en-us/wind...

Kakorkoli že q4 2012-q1 2013 naj bi izšel Win8.
Nigaaazz

Zgodovina sprememb…

zee ::

Na nove računalnik nameščati Windows XP je smotrno le, če so ti potrebni zaradi uporabe kakšnega predpotopnega kosa programske opreme.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

MrStein ::

Eh, kaj pa je potem prejšnji teden v torek bilo na Windows Update?
Prividi?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 SP1

Oddelek: Operacijski sistemi
182878 (1751) gorenjc
»

Izšel prvi servisni paket za Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7722549 (18802) jest10
»

Izid SP1 za Windows 7 pred vrati

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
166802 (5436) darkolord
»

Prva beta SP1 za Windows 7 že julija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6515353 (12937) MrStein
»

Vista SP2 aprila

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
355398 (3858) bluefish

Več podobnih tem