» »

Slovenski Windowsi XP

Slovenski Windowsi XP

1966 ::

Na noj novi računalnik sem si instaliral windowse XP professional angleška verzija ( kupljene z licenco). Povejte mi kako sedaj priti do slovenskih XP. Ali se angleški samo nadgradijo z kakim dodatkom, ali pa spet moram v trgovino po nove XP tokrat v slovenskem jeziku.
Ali so tudi slovensli XP stabilni.
Kaj mi priporočate.

Za odgovore se vnaprej zahvaljujem.
  • spremenilo: 1966 ()

Pithlit ::

Če se ne motim maš vse te odgovore v svoji prejšnji temi... Dej si gor slovenski languge pack (po mojem ga boš najdu na microsoft.com)
Life is as complicated as we make it...

andrej ::

Slovenski winsi so angleski winsi + dodatek -> language pack...

ABX ::

... language bug :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

V-i-p ::

Če imaš takšne z licenco, potem ti "pripada" M$ support. Pokliči tja in se pozanimaj... Drugače je pa že bilo nekaj povedanega o tem, poglej pod iskanje. In "slovenski" winxp niso nič drugega kot angleški z slo. language packom.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pithlit ::

Neverjetno but true... ena tema kjer se vsi strinjamo :D :D
Life is as complicated as we make it...

1966 ::

Na microsoftu pravijo da sem do brezplačne slovenske nadgradnje opravičen če sem ang. XP kupil do 25.03.2002, nadgradnja po tem datumu pa stane 52.000 sit.

Ker se moj račun za angleške XP glasi na datum 10. 07. 2002 pravijo da brezplačna nadgradnja v SLO odpade.

Ali se kje na netu dobi za downloadat nadgradnja angleških XP v slovenščino.
Za info. bi bil zelo hvaležen.

abcde7 ::

Sam ta microsoft je pa res glup če ma take neumne pogoje;( ... Po pa ni čudno (pa nej se ne čudjo) da se tolk piratizira!:)


p.s. Sori ne morm ti dt prevoda-k poj bom me bojo ločil od mojga preljubga naziva... in bom dobu durzga ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: abcde7 ()

Dusko ::

Ja glupi microsoft,mislim če je to res pol naj moderatorji zamižijo na obe oči ali vsaj eno in dovolijo da mu nekdo da language pack.Sicer pa so same tezave s tem nekaj jih je opisanih v drugih temah na foromu.

Gandalfar ::

noben vas ne ovira, da ne kliknete nanga, pogledate njegov mail pa se zmenite...

Pithlit ::

Zo že... ampak kar MS zganja je pa že svinjarija ;(

1966 ::

Help, help ...

Windows XP Multilingual User Interface Pack, kje na netu.

Moj e-mail: 1966@email.si

urosh ::

Kje bi se dalo downloadad nebi vedu, lahko pa ti zakurim na cd, pa ti pošljem. Sporoči mi na Mail.

lp:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513920 (12863) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352201 (1663) poweroff
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538429 (7074) Han
»

windows slo interface pack

Oddelek: Operacijski sistemi
52265 (2239) lopov
»

kako nemške win xp v angleške xp?

Oddelek: Operacijski sistemi
101219 (1039) Ribicija

Več podobnih tem