» »

Batch skripta-pošiljanje datotek na pošto

Batch skripta-pošiljanje datotek na pošto

andro4444 ::

C:\WINDOWS\blat.exe -f "e-mail pošiljatelja" -server xxx.xxx.xxx.xxx -ti 120 -to "e-mail prejemnika" -s Praksa_2011 -attach C:\backup\test.txt(to datoteko moram poslat)

Kaj je tukaj narobe??

Hvala za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email na sms

Oddelek: Omrežja in internet
123572 (2882) St235
»

Posiljanje osebnih podatkov (imena, priimki, naslov, rojstni podatki, mobitel št., ..

Oddelek: Informacijska varnost
276584 (5602) poweroff
»

Outlook predloga podpisa

Oddelek: Programiranje
52486 (2379) dusangonzo
»

Server na VDSL in brskanje po internetu

Oddelek: Omrežja in internet
51367 (1252) 'FireSTORM'
»

kako postavit domači server?

Oddelek: Izdelava spletišč
124029 (3760) Klemzz

Več podobnih tem