» »

problem z windowsi in disc queue

problem z windowsi in disc queue

gregimus ::

no stvar je taka......... imel sem nalozene WIN 7 in problem je bil v tem da je lucka za disk stalno gorela in so se programi kar nehali odzivati..... po nekaj minutah spet normalno delovanje, po dolocenem casu spet lucka za disk spet na polno sveti...spet neodzivanje programov.........in tako naprej....
probal izkljuciti indeksiranje, probal izkljuciti vse procese ki niso nujno potrebni........ problem se vedno prisoten...... defragmentiral disk......
preglegal za viruse.....pregledal za spyware......ni naslo nic.........

no potem sem se odlocil da WIN 7 vrzem dol in nazaj na XP.......

formatiral cel disk

Instaliram windovs XP.......

in pati to.......... ista tezava ze od starta......... skos neki dela po disku lucka gori celih par minut.....neha..... spet isto.........
WTF?

ne vem vec u cemu je fora disk je star pol leta..... WD green caviar 750 GB....... s spletne strani WD sem potegnil diagnosticni program ki mi je javil da je disk 100% OK........ nobenih napak.......

Zdej pa res ne vem vec kako naprej.....

Duhec ::

Poglej s kakim programom (npr. hdtune..) kaj govorijo s.m.a.r.t. podatki diska, tam se hitro vidijo napake.
A ni tisti WD diag program tak, da je tudi daljši test, ki ti tudi briše/uniči podatke. Če nimaš ničesar takega gor naredi pač še ta test.
Preveri ali še boljše kar zamenjaj sata podatkovni kabel ter preveri napajalni konektor, če je dobro nataknjen na disk.

gregimus ::

ja tud s hdtune sem ze preveril pa s.m.ar.t. kaze vse OK

bom najprej zamenjal sata kabel..... ce ne bo slo drgac bom pa tud nule zapisu z wd diag

ampak fora je u tem da je disk formatiran ko sm wise nalagu

bluefish ::

Poženi še start > run > cmd > chkdsk c: /f


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatikanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
585265 (4091) BorutK-73
»

Zunanji trdi disk problem!!

Oddelek: Strojna oprema
245465 (4336) Bye
»

Win 7 - kaj je narobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
312135 (1592) Grizzly
»

Prodati ali prenoviti moj racunalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
345624 (5105) aljo558
»

Samsung Spinpoint F1 HD753LJ 750Gb disk - Zabijanje glave ob branju in piskanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
81188 (1054) Daedalus

Več podobnih tem