» »

Radeon 9000-zakaj mi javi to napako

Radeon 9000-zakaj mi javi to napako

upirna ::

Pri enem izmed demo (eni delfini), mi javi tole napako:


Zakaj? Kaj naj naredim?

Lastim si Hercules Ati radeon 9000 128 MB Rama

upirna ::

Ups, javi tole:

This demo requires hardware support of N-Patches. The graphics processor and/or drivers this system do not meet these requirements.

If the graphics processor is an ATI RADEON 8500 or newer, please visit ATI.COM to download the lastest drivers. If you do not have DirectX 8.1 or newer installed, visit Microsoft.com/directx.

undefined ::

Ja in katerega dela od zadnjega sporočila nisi razumel? Pojdi na ATIjevo stran, naloži nove gonilnike. Pojdi na Microsoftovo stran, naloži DirectX 8.1.

upirna ::

Imam directX 8.1 in sem si skopiral gonilnike na hercules.com pa tudi na ati.com sem nekaj skopiral. Vendar še vedno ne dela? Zakaj?

Senitel ::

Radeon 9000 načeloma ne podpira n-patchov. Čeprav pa naj bi obstajali driverji, ki naj bi to omogočali softwaresko.

upirna ::

Najprej se moram popraviti: imam Radeona 9000 PRO od Herculesa. Kje pa so te driverji? Ker drugače, mislim da se splača iti zamenjat, saj mi čez pol leta ne bo nobena igra več delovala. Mogoče pa je s tem demo kaj narobe, a ma kdo kaj podobnega, da stestiram. Pa naj zasede čim manj, saj še vedno "guzim" z analogno povezavo.

CaqKa ::

senitel:
9000ke ne podpirajo npaches? jebemo.. kje pa najdem tale softverski emulator? kaj 9700 tudi ne podpira npatchev?
upirna razlika med pro in obično 9000 je samo v frekvenci.. tak da mislim da nebo melo veze da je pro.. n-patches ravno tak nimaš

upirna ::

Ja, kje bi to dobu. Katere grafične pa podpirajo n-paches?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCI (ne PCI-e) grafična kartica vsaj FX5200 z video izhodom - kje bi to pri nas dobil

Oddelek: Kaj kupiti
111923 (1776) celk
»

Kako pravilno software-sko zamenjati grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
201399 (1092) Marjan
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327138 (5129) ferjan
»

Catalyst pred "sodniki"

Oddelek: Novice / Grafične kartice
91985 (1985) paper

Več podobnih tem