» »

Nintendo 3DS bo zdržal od tri do pet ur, brez 3D še dlje

Nintendo 3DS bo zdržal od tri do pet ur, brez 3D še dlje

Fudzilla - Glavno vprašanje pri prihajajoči prenosni konzoli Nintendo 3DS je bila avtonomija baterije. Še tako prvovrsten izdelek namreč ne bo osvojil trga, če se bo izpraznil po četrt ure. Nintendo se tega zaveda, saj viri trdijo, da bo 3DS zdržal od tri do pet ur igranja, odvisno od optimizacije igre in izrabljanje učinka 3D. Z izklopljenim načinom 3D pa naj bi Nintendo 3DS zdržal okoli osem ur. Na voljo bo tudi varčni način, kjer bo verjetno izključena podporo za brezžično povezljivost in bo zaslon nekoliko zatemnjen. Glavna odlika 3DS bo prav 3D-način igranja, tako da se lahko nadejamo vsaj treh ur avtonomije. Točno pa bomo vedeli 25. marca, ko bo v Evropi izšel.

10 komentarjev

Jst ::

Cena? Ali je govorica 250$ pravilna?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Bor H ::

Sej to ni govorica, to je potrjeno.

Seljak ::

Nekaj ne razumem,kako je lahko igralna prenosna konzola kot je tole škrcalo,ki bo komaj sedaj dobila 3D igre bolj popularna od Sony-jeve konzole PSP,ki je že od samega začetka bolj napredna glede same grafike?? Za tega Nintendota ne dam niti 50EUR kaj šele 250,če sploh bo toliko cena >:D Pa ne zdaj pisat,da ne vem kaj pišem in,da nimam pojma,kajti prejšno različico sem sprobal in sem prepričan,da ni vredna cene 180EUR (nintendo dsi "XL"),če pa dam za PSP 160EUR!!

Dr_M ::

Po eni strani se strinjam.
Leto 2011 in izzide konzola z 320x240 locljivostjo...
Po drugi strani pa ima nintendo mnogo boljse igre. To je to kar steje. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MecH ::

cisto tako imam prijatelja z tem novim Xl dsom pa je moj stari še vedno bolši ker itak delajo praktično(redki primeri) use igrice tako tiste diskete kot tisti čipi ali kaj so plus da lahko še z interneta potegnes. je pa bol psp u primerjavi z novim dsom(glede cene) igrice pa so boljše na pspju(grafika predvsem ds so bolj zabavne) cisto tako in ja se razočaranje 2011 pa sele zdle 3D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MecH ()

dr.Akula ::

Kaj??
ni podatka

MecH ::

a je zdej kej bol jasn?

nodrim ::

niti ne ..

xyxyxyxy ::

Seljak je izjavil:

Nekaj ne razumem,kako je lahko igralna prenosna konzola kot je tole škrcalo,ki bo komaj sedaj dobila 3D igre bolj popularna od Sony-jeve konzole PSP,ki je že od samega začetka bolj napredna glede same grafike?? Za tega Nintendota ne dam niti 50EUR kaj šele 250,če sploh bo toliko cena >:D Pa ne zdaj pisat,da ne vem kaj pišem in,da nimam pojma,kajti prejšno različico sem sprobal in sem prepričan,da ni vredna cene 180EUR (nintendo dsi "XL"),če pa dam za PSP 160EUR!!


MecH je izjavil:

cisto tako imam prijatelja z tem novim Xl dsom pa je moj stari še vedno bolši ker itak delajo praktično(redki primeri) use igrice tako tiste diskete kot tisti čipi ali kaj so plus da lahko še z interneta potegnes. je pa bol psp u primerjavi z novim dsom(glede cene) igrice pa so boljše na pspju(grafika predvsem ds so bolj zabavne) cisto tako in ja se razočaranje 2011 pa sele zdle 3D



O moj Bog ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

win64 ::

MecH je izjavil:

cisto tako imam prijatelja z tem novim Xl dsom pa je moj stari še vedno bolši ker itak delajo praktično(redki primeri) use igrice tako tiste diskete kot tisti čipi ali kaj so plus da lahko še z interneta potegnes. je pa bol psp u primerjavi z novim dsom(glede cene) igrice pa so boljše na pspju(grafika predvsem ds so bolj zabavne) cisto tako in ja se razočaranje 2011 pa sele zdle 3D

PSP nima 3d zaslona, to je ta 3D v 3DS. (3D renderiranje pa ima tudi NDS)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nintendo (+ Pokemon)

Oddelek: Loža
92069 (998) Ganon
»

Nintendo 3DS razstavljen z analizirano proizvodno ceno

Oddelek: Novice / Konzole
195865 (4888) Jeronimo
»

Črn zaslon smrti na konzoli Nintendo 3DS

Oddelek: Novice / Konzole
164250 (3067) elrado
»

CES 2011: Nintendo predstavil prihajajočo konzolo 3DS

Oddelek: Novice / Konzole
147442 (6252) Jst
»

Nintendo DSi ali PSP

Oddelek: Konzole
222089 (1762) Dr_M

Več podobnih tem