» »

Svež kokos???

Svež kokos???

apekkk ::

Zanima me če je možno kje v sloveniji dobit svež kokos :), torej na ta rjavi ampak tak zelen v katerem je še kokosovo mleko, ker v ta rjavih je voda

kitara8 ::

dvomim, mogoči pri kakšnem zares specializiranem sadjarju, tudi jaz ga že dolgo želim probat, pa ga ne najdem. Mislim da je temu tako ker ni prav veliko povpraševanja po njem.

apekkk ::

mhm, sicer pa gre frend kmalu v zda, pa ga moram prepričat da enga porine v potovalko pa proba bit čim manj sumljiv na letališču :)

kitara8 ::

heh pazit more malo ja :D

apekkk ::

sicer pa ko bom kej v bližni večjih tržnic bom mal povprašu, sam upam da se kak buraz ne užal da nima svežega sadja pa me okol kepe :D

fosil ::

Razno eksotično sadje se pri nas ponavadi da dobit v kakšnih večjih trgovskih centrih pred novim letom, ker je takrat večje povpraševanje po takih zadevah. Ali pa mogoče maximarket.
Mogoče jim pa kje še kaj ostalo :)
Tako je!

Tr0n ::

Posadi si kokos palmo. :)

kitara8 ::

@Tr0n: jes jo mam sam ne zrasejo kokosi v naših krajih :))

AtaStrudl ::

V Mengesu, ce prides iz LJ ena bajta naprej od TUSa, stacunca se imenuje "zeleni vrt" ali nekaj takega.
Ponavadi imajo kokote se v zunanji zeleni lupini.

apekkk ::

tnx AtaStrudl bom prečekiral

Fave ::

Sem že jaz prečekiral včeraj. V petek jih dobijo, a prej pokliči.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

harvey ::

V Mengesu, ce prides iz LJ ena bajta naprej od TUSa, stacunca se imenuje "zeleni vrt" ali nekaj takega.


Ja, to je legenda Franci ima dosti robe. Sicer v Munchnu na tržnici dobiš vse, celo durian, samo malo daleč sej tja vozit po en zelen kokos. :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

STASI ::

harvey je izjavil:

V Mengesu, ce prides iz LJ ena bajta naprej od TUSa, stacunca se imenuje "zeleni vrt" ali nekaj takega.


Ja, to je legenda Franci ima dosti robe. Sicer v Munchnu na tržnici dobiš vse, celo durian, samo malo daleč sej tja vozit po en zelen kokos. :)

Greš v Minhen z vlakom pa durian si na poti nazaj privoščiš.:))
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Kekec ::

Tudi v interšparu sem jih že večkrat videl.

Fave ::

Evo, jaz sem danes prišel do zelenega kokosa. Sicer je bilo rečeno, da bodo že v petek, ampak prišli so šele danes. Voda v njem je odlična in bistveno bolj osvežujoča kot pri rjavem. Tudi notranjost je mehkejša, skoraj sluzasta. Odlično. Pa še z mačeto sem ga odprl like a pro :)
My mind's a hyper tool that fixes everything.

apekkk ::

tnx za info Fave, sem ti prov fovž :) bom enkrat krog naredu od lj do mengša pa upam da ga bo mev takrat

Fave ::

Franci (lastnik trgovine) je rekel, da jih bo redno naročal, a vseeno prej raje pokliči.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

bajsibajsi ::

STASI je izjavil:

harvey je izjavil:

V Mengesu, ce prides iz LJ ena bajta naprej od TUSa, stacunca se imenuje "zeleni vrt" ali nekaj takega.


Ja, to je legenda Franci ima dosti robe. Sicer v Munchnu na tržnici dobiš vse, celo durian, samo malo daleč sej tja vozit po en zelen kokos. :)

Greš v Minhen z vlakom pa durian si na poti nazaj privoščiš.:))


Ja, bos imel zihr cel kupe takoj sam zase, hehe.

tt2 ::

A morda kdo ve, če se da kje v LJ dobiti svež mlad kokos? Btw, koliko časa pa ostane takšen mlad in svež?

bluefish ::

Saj ne, da bi prebral predhodne odgovore.

Venomus ::

Prejšni teden sem jih videl v Leclercu, tam pri ''fancy'' sadju, zraven kumkvatov, manga itd. Takšni majhni zeleni so, velikost malo večje grenivke.

tt2 ::

Ja v mengšu, ampak nimam avta, zato me je zanimalo, če se da kje v sami LJ? :D:D sem študent. :D:D

Leclerc, coooool :D:D

Venomus ::

Tako kot za vsako stvar: Če drugje nimajo, v Leclercu sigurno imajo. :)

echo ::

Sicer je že malo mim, ampak Kitajski vrt vsake toliko nabavi svež kokos, če je tako kot pri ostalih stvareh, bo cena ugodna.
Osebno sem pri njih preko pošte kupil samo vok, ampak imajo res cel kup zanimivih izdelkov. Upam, da komu prav pride ...

http://www.kitajski-vrt.si/
https://www.facebook.com/TrgovinaKitajs...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pivo

Oddelek: Loža
325973 (759) Egidij88
»

Domača zelenjava

Oddelek: Loža
407351 (5630) energetik
»

Odstranjevalec vonjav za hladilnik

Oddelek: Loža
161919 (1653) c0dehunter
»

Laptop za 300€

Oddelek: Kaj kupiti
253250 (2679) vito5
»

Problem z stikalom ON/OFF na PC-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
6752 (681) BigWhale

Več podobnih tem