» »

kupljen nov prenosnik

kupljen nov prenosnik

gepard69 ::

Me zanima sledeče, znanka je kupila prenosnika v Big Bengu in ni dobila nobenga certifikata za windows 7 niti namestitveni CD od WIN niti namestitveni CD za prenosnik( gonilnike...) .... a to nič več ne dobiš poleg al kaj?? Kupila je Acerja

LP

PacificBlue ::

kolikor vem cd od WIN ne dobis, dobis pa namestitveni cd..oz slab mesec nazaj sem kupil prensonik pa me je prodajalka sama vprasala če ga rabm. Ni pa neke panike, če ga ne dobis, saj imas dobr support, pa si driverje z neta potegnes. Prvo instaliras za chipset, potem pa vse ostalo..

_koki_ ::

Večinoma ne dobiš več nič zraven, ker imaš na disku dodeljen prostor (particijo) za obnovitev in namestitev operacijskega sistema, na spodnji strani prenosnika pa imaš licenčno nalepko s kodo ki jo potrebuješ (če je licenčen operacijski sistem priložen) imaš pa tudi prenosnike brez licenčnega operacijskega sistema...

gepard69 ::

Aha, bom pa pogledu če je res koda na zadnji strani.... thanks.
Inštaliran je tudi Office... zahteva pa ključ...se mi zdi prav bedno, da ga inštalirajo potem pa uprašajo če boš kupil licenco.... samo zasede prostor....
Imamo namen inštalirat Open Office. Ko grem na SLO uradno stran in jih hočem prenest ni med seznamom za WIN 7. Piše samo Vista/2003/XP. A bo to uredu za sedmico? (Zadnja različica je 3.2.1) (file name: 00o_3.2.1_win_x86_install_sl.exe)
Če ne bo dober mi prosim prilepite kak link.....

mtosev ::

openoffice dela na win 7 brez kakrsnih koli problemov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

_koki_ ::

Office je inštaliran zaradi tega, ker imaš 1 mesec testne brezplačne uporabe in šele nato ali kupiš licenco ali pa ga enostavno zbrišeš in nameštiš kak drug pregledovalnik dokumentov...

gepard69 ::

Sploh ne dvomim, da OpenOffice nebi delu na WIN 7 ... mene samo zanima, če je omenjena datoteka prava....(file name: 00o_3.2.1_win_x86_install_sl.exe)

DeeCoy ::

Če imaš 32-bitne windowse, potem je prava!

miranpozar ::

Ma kaj ni OpenOffice projekt končan? Se ni zadeva preselila na LibreOffice?
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

gepard69 ::

Hmmm, 32 bitni...kako naj to preverim? kaj pa če je 64? sem zasledil samo tisto datoteko?

opeter ::

Vseeno. LibreOffice ti bo deloval tudi na 64-bit Oknih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Freiburg hoče nazaj na Microsoft Office

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4615734 (13216) g. Oden
»

OpenOffice neodvisen od Oracla, po novem LibreOffice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
12634530 (29772) Icematxyz
»

Kateri "Open"Office sedaj uporabiti ?

Oddelek: Programska oprema
51779 (1673) opeter
»

Windows Vista

Oddelek: Pomoč in nasveti
182336 (2180) lopov

Več podobnih tem