» »

Problem...z novo maticno ter gonilniki...need help win me wont boot

Problem...z novo maticno ter gonilniki...need help win me wont boot

zizi ::

No men se je neki cajta nazaj bios za jebu in sem se odlocu za novo maticno plosco ter procesor (prej sem se mel KT7-RAID ter navitega Tbirda 700 na neki cez 950)no do tu vse lepo in prav marticno ki sem jo kupo je SOYO KT-400 Ultra Platinum proc je Athlon Xp 2000+ nov DDR ram ki je sicr 333 je pa kingston... Racunalnik se lepo zazene in ze sem v Wimdowsih...zdaj sem zacel instalirat gonilnike...in ko sem ene gonilnike instaliru (pozabo kere zdi se mi da za USB2 alpa RAid) mi ne pride vec v normalne winse amppak samo v safe mode(WIN ME) tekrat takoj ko sem hotel it not v win me (brez safe mode) se mi je ekran ugasno in nic ni vec delal;(( . Pol mije prislo na idejo da je kak driver unicen pa sem vse nepotrebne device ugasno. Zdej se mi nalozijo Windowsi ampak mi hocejo nalozit driverje za stvari dol iz matince (recimo IDE controler alpa USB-hub pa take) se mi pa isto ugasne racunalo tko kot prej ko se je ekran ugasno.

Prosim POMOC!!! resitev alpa nasvete..

LP
ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss
  • spremenilo: zizi ()

undefined ::

Ponavadi se ob takšni hardware spremembi ponovno namesti sistem. Nekaj čisto logičnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP pavilion dv6 3060em se ne zažene...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141970 (1824) Real_Madrid
»

Miškin kazalec je "zmrznil" na ekranu, tudi tipkovnica ima probleme

Oddelek: Pomoč in nasveti
7810 (778) solatko
»

Windows 7 - preprosto noče ugasniti

Oddelek: Pomoč in nasveti
392462 (2042) Shadow666
»

Resne težave s Win XP!!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221917 (1402) alyF
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585302 (4444) andrej

Več podobnih tem