» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
288 / 308
»»

CiClon ::

tilen03 je izjavil:

Succession S03E08 spet omenjena Slovenija. In neposredno Janša oz. prejšnja Janševa vlada. Kot preveč desna. :P


Ti si promašio ceo fudbal.

Govora je bilo o novem ameriškem predsedniku, ki je bil v seriji tik pred izvolitvijo (da je preveč right wing) in s katerim je bil narejen deal za veleposlanika v Slo.

oo7 ::

Tole bi znalo biti zanimivo :)

Conan O'Brien Must Go | Sneak Peek | Max

a_borlak ::

oo7 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Black Knight!


Je zakej ?


Kajpavem, preveč linearna z znanim koncem.

cebelar123 ::

Pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da niso razočarali.
Serija Silo.

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Odlična novica :) Bom edino počakal da se jih malo več nabere.
Twitter: @CoreySteel_

opeter ::

Sicer redko gledam serije (kakšno mini serijo že), ampak sem vseeno pogledal Motherland: Fort Salem.

Moram napisat, da je bilo vredno teh 30 delov. Morda bi lahko zaključna epizoda bila malo daljša ali vsaj razdeljena na dva dela ... Igralke in igralci so bili zelo simpatični. Sploh dekle z brazgotino in njene prijateljice.



Zanimiv alternativni svet, kjer ni mobilnih telefonov, pušk/pištol, računalnikov ... :)
Serijo sem gledal na Disney+, verjetno pa je na voljo tudi drugje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

tikitoki ::

Serije z oceno manj okoli 7 na IMDB imajo vecinoma resne pomankljivosti. Pod 6 je itak ze negledljivo.

Okapi ::

Neke najstniške čarovnice, jaz sem obupal po prvih par delih.

c3p0 ::

cebelar123 je izjavil:

Pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da niso razočarali.
Serija Silo.


Kaj pa vem, tisto šraufanje turbine je bil čisti yawn in mestoma tudi cringe.

cebelar123 ::

c3p0 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da niso razočarali.
Serija Silo.


Kaj pa vem, tisto šraufanje turbine je bil čisti yawn in mestoma tudi cringe.


Če si videl samo šraufanje turbine v tem delu potem serija ni za tebe.

delavec44 ::

c3p0 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da niso razočarali.
Serija Silo.


Kaj pa vem, tisto šraufanje turbine je bil čisti yawn in mestoma tudi cringe.


Meni je bil pa tretji del, vključno s turbino, najboljši do slej.

opeter ::

Okapi je izjavil:

Neke najstniške čarovnice, jaz sem obupal po prvih par delih.


Meni pa je bilo vzdušje solidno, zato sem nadaljeval z gledanjem :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Tody ::

Jaz bom pa najprej knjigo prebral... saj ima samo 1300 strani :D ;P

pierch ::

1 down, 2 to go ;)
Pierch

IL_DIAVOLO ::

Koncno pogledal the last of us :O Brutalno finale in seveda komaj cakam na naslednjo sezono.

Toplo priporočam, ker tole je top shit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Horas ::

ne hvala. pteveč woke lgbt+++ vsiljevanji. pfuj
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

DamijanD ::

A v The Last of Us: mogoče sem slep, ampak razen 3 epizode, kjer sta se dva osamljena tipa našla in najstniškega eksperimentiranja nisem drugih scen opazil.

cebelar123 ::

Z velikim zaostankom sem pogledal sezono 1 Rise Of Empires: Ottoman
Ravno prava mešanica dokumentarca in serije. Všeč mi je ker dokumentarni del ostaja v ozadju.
Igralci so odigrali zelo dobro svoje like sploh Sultana Mehmeta in Giovannia.
Zdaj pa je na vrsti sezona 2. Vidim da so tudi sezono 3 že odobrili.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

Je že kdo pogledal, mnenje? THE GOLD (2023)

IL_DIAVOLO ::

DamijanD je izjavil:

A v The Last of Us: mogoče sem slep, ampak razen 3 epizode, kjer sta se dva osamljena tipa našla in najstniškega eksperimentiranja nisem drugih scen opazil.


Morda ce ti namignem z eno besedo, bos malo bolje razumel, ce bos sel gledat se 1x. Sacrificing. In tega je ogromno, zato je ta serija tako vrhunska. Je bolj pomemben traveling back in time, kot pa gej scene, da razumeš zgodbo, ki je vrhunsko povezana btw.

Nekako potisne lgbt v ozadje, ki sploh ne igra vloge. Zelo povrsno gledanje, ce drugega ne vidis kot lgbt.

Hbo se enkrat dokazuje, da se vedno velja za nr. 1, kar se tice top vsebin.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

delavec44 ::

Kakšno mnenje za Jury Duty?

https://www.imdb.com/title/tt22074164/?...

tikitoki ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

DamijanD je izjavil:

A v The Last of Us: mogoče sem slep, ampak razen 3 epizode, kjer sta se dva osamljena tipa našla in najstniškega eksperimentiranja nisem drugih scen opazil.


Morda ce ti namignem z eno besedo, bos malo bolje razumel, ce bos sel gledat se 1x. Sacrificing. In tega je ogromno, zato je ta serija tako vrhunska. Je bolj pomemben traveling back in time, kot pa gej scene, da razumeš zgodbo, ki je vrhunsko povezana btw.

Nekako potisne lgbt v ozadje, ki sploh ne igra vloge. Zelo povrsno gledanje, ce drugega ne vidis kot lgbt.

Hbo se enkrat dokazuje, da se vedno velja za nr. 1, kar se tice top vsebin.


Sacrificing? Lahko opredelis kdo se zrtvuje in zakaj?

meho7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

DamijanD je izjavil:

A v The Last of Us: mogoče sem slep, ampak razen 3 epizode, kjer sta se dva osamljena tipa našla in najstniškega eksperimentiranja nisem drugih scen opazil.


Morda ce ti namignem z eno besedo, bos malo bolje razumel, ce bos sel gledat se 1x. Sacrificing. In tega je ogromno, zato je ta serija tako vrhunska. Je bolj pomemben traveling back in time, kot pa gej scene, da razumeš zgodbo, ki je vrhunsko povezana btw.

Nekako potisne lgbt v ozadje, ki sploh ne igra vloge. Zelo povrsno gledanje, ce drugega ne vidis kot lgbt.

Hbo se enkrat dokazuje, da se vedno velja za nr. 1, kar se tice top vsebin.

Ja ce si pro-lgbt je HBO se vedno ql. Ce se mogoce nisi opazil sploh ne kazejo vec zenske golote a z veseljem pokazejo kaksnega moskega tica mislim fak of no. ;((
HBO, Showtime, Cinemax so 10 let nazaj imeli serije kjer si imel polno golih prizorov zensk sedaj je tega tako malo oziroma sploh ni vec.

IL_DIAVOLO ::

Večinoma zaradi ljubezni, Henry do svojega brata(3x), Bill do svojega partnerja Franka in seveda najbolj globoka vez med Ellie in Joel-om.

To seveda ni klasična zombi serija, ampak precej vec kot to. Ceprav je tudi v tem segmentu bila precej prepricljiva. Ko so bili poleg, si vedel da jih bo nekdo skupil.

Moraš biti res primitiven da se vtaknes v gej scene, ko pa so tako dobro prikazane. Ce nisem mogel gledati gej scen v seriji 6 feet under, je tole bilo povsem normalno in simpatično.

Da sploh ne omenjam, da je vsak karakter expendable, ki dela serijo neverjetno napeto.

Sem samo jaz imel obcutek, da je bila igralska zasedba hudicevo dobra?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

Njuno rabimo en topic, kjer boste razglabljali o woke agendi v serijah, tegale pa pustimo za same serije. Ali obratno.

delavec44 ::

Ne vem kaj te tako moti. Tema je splošna za serije. Če rinejo woke agendo v serije, da je to glavna značilnost posamičnih serij in drugih kvalitet niti nimajo, potem se ne da o njih povedati nič drugega.

Ima pa Last of Us namensko temo in bi lahko to debato res premaknili tja.

matobeli ::

Glede na to da je to danes očitno ena izmed glavnih atributov pri serijah se strinjam z Badwolffom.

Evo, sem pomagal:
Wokizem kot element TV serij

Badwolff ::

delavec44 je izjavil:

Ne vem kaj te tako moti. .


Men, pa domnevam, da večini ljudi, se ne da tega nonstop poslušat. Ene par userjev je, ki jim je to poglavitna stvar in onanirajo na to. Pač get a room.

Groot ::

delavec44 je izjavil:

Ne vem kaj te tako moti. Tema je splošna za serije. Če rinejo woke agendo v serije, da je to glavna značilnost posamičnih serij in drugih kvalitet niti nimajo, potem se ne da o njih povedati nič drugega.

Ima pa Last of Us namensko temo in bi lahko to debato res premaknili tja.


Če meniš da je woke agenda glavna značilnost The Last of Us, potem je en velik problem s tebi in ne v seriji.

delavec44 ::

Nisem govoril o nobeni točno določeni seriji ampak splošno. The Last of Us po moje ni tak primer jih je pa veliko takih, ki so (Velma, She-Hulk, Cleopatra, Ms. Marvel, Witcher: Blood Origin, Willow, Rings of Power,...).

Groot ::

Aha She Hulk je težava čeprav se prvič pojavi v stripih že 40 let nazaj. Again mogoče je težava v tebi in tvojih željah, ne pa drugje.

delavec44 ::

Serija nima veze s stripom, ki mu ne sledi niti 5%. Če ne poznaš zadev, se ne rabiš smešiti tukaj.

c3p0 ::

otago je izjavil:


Yellowjackets S01 - če še kdo sledi. Ženska srednješolska ekipa strmoglavi sredi divjine. Okultni dogodki v gozdu. Nakar gledamo njihovo življenje po 25 letih z flashbacki okultnih pripetljajev. Eksperiment Showtime s praktično all female zasedbo. Sliči na: Lost serijo, filmov Blair Witch, Alive


Začuda zelo gledljivo, sem že v S02, ki trenutno aira.

Groot ::

delavec44 je izjavil:

Serija nima veze s stripom, ki mu ne sledi niti 5%. Če ne poznaš zadev, se ne rabiš smešiti tukaj.


Kaj ima to zveze z dejstvom da te očitno moti ženski lik Hulka? Kaj boš trdil da Hulk, Avengersi in vse ostalo pa sledi stripom? Daj prosim ne se smešit no pa iskat izgovorov.

Polda ::

Groot je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Serija nima veze s stripom, ki mu ne sledi niti 5%. Če ne poznaš zadev, se ne rabiš smešiti tukaj.


Kaj ima to zveze z dejstvom da te očitno moti ženski lik Hulka? Kaj boš trdil da Hulk, Avengersi in vse ostalo pa sledi stripom? Daj prosim ne se smešit no pa iskat izgovorov.



Tolkien je napisal knjige več kot 40 let nazaj pa so naredili totalno woke Tv sranje.
Enako je s she hulk ni problem, da je ženska ampak woke cringe dialogi.
No če ti bo lažje falcon in winter solider tv serija je tudi woke fest kot tudi Loki.

delavec44 ::

Groot je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Serija nima veze s stripom, ki mu ne sledi niti 5%. Če ne poznaš zadev, se ne rabiš smešiti tukaj.


Kaj ima to zveze z dejstvom da te očitno moti ženski lik Hulka? Kaj boš trdil da Hulk, Avengersi in vse ostalo pa sledi stripom? Daj prosim ne se smešit no pa iskat izgovorov.


Nimam problemov z ženskami. Problem je z woke. Če ti ne vidiš razlike, potem je debata naprej brez veze.
Me pa veseli, da si se zapičil le v en primer, ki sem ga podal od mnogih in da se zgleda na splošno strinjaš z mano.

tikitoki ::

Kaj se sekirate? Vse woke serije so slabo sprejete, kot tudi do moskih sovrazne reklame so se vrnile k bumerang in povzorciel veliko skodo firmam, ki so jih lansirale. Glasujte z denarnico in casom. Bojkotiraj firme, ki so moskim sovrazne.

"Perhaps P&G isn't willing to come forward yet with the fact that they made a monumental error in assuming men would take the 'toxic masculinity' commercial well, but they should soon," Mr. Morse wrote Wednesday for the conservative website. "The brand is damaged enough to lose billions, and men aren't coming back, especially with cheaper alternatives embracing men for who they are and not assuming the worst about them."

Horas ::

Groot je izjavil:

Aha She Hulk je težava čeprav se prvič pojavi v stripih že 40 let nazaj. Again mogoče je težava v tebi in tvojih željah, ne pa drugje.


pa je že takrt bla črnka?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

matobeli ::

snežinke dobrodošle Wokizem kot element TV serij

opeter ::

Motherland: Fort Salem mi je bil všeč zato, ker so mi bili vedno všeč stripi, knjige, filmi (Beastmaster, Conan franšiza, The Apprentice, Sedmi sin/7th Son, Čarovnice/The Witches 1990/2020, Hocus Pocus, Addams Family, Maleficent/Zlohotnica, Hellboy, Ne boš sama/You Won't Be Alone itn.) in igre (Painkiller, Dishonored, Witchfire itn.) na temo čarovnic in čarovnije.

Zdaj sem začel gledati serijo Razkrivanje čarovnic (A Discovery of Witches, 2018-2022). Super zadeva!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

klempo ::



Spy/Master Season 1 HBO Max
https://www.imdb.com/title/tt22325698/

Na vrhuncu hladne vojne ima desna roka in najbližji svetovalec romunskega diktatorja Nicolaeja Ceauescuja skrivnost. Je dvojni agent in mora pobegniti iz Romunije in pred Ceau?escujem, preden razkrijejo njegovo krinko



A Small Light Season 1 National Geographic/Disney+
https://www.imdb.com/title/tt17921714/

Follows the remarkable story of Miep Gies, a Dutch woman who risked her life to shelter Anne Frank's family from the Nazis for more than two years during World War II.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

nejc_nejc ::

Mal za nostalgike....

Pithlit ::

opeter je izjavil:

Motherland: Fort Salem mi je bil všeč zato, ker so mi bili vedno všeč stripi, knjige, filmi (Beastmaster, Conan franšiza, The Apprentice, Sedmi sin/7th Son, Čarovnice/The Witches 1990/2020, Hocus Pocus, Addams Family, Maleficent/Zlohotnica, Hellboy, Ne boš sama/You Won't Be Alone itn.) in igre (Painkiller, Dishonored, Witchfire itn.) na temo čarovnic in čarovnije.

Zdaj sem začel gledati serijo Razkrivanje čarovnic (A Discovery of Witches, 2018-2022). Super zadeva!

A discovery of witches je vrhunska.

Motherland sicer ni vrhunska, je pa good entertainment. Seveda ne za forumske alfa samce katerih možatost je ob gledanju tega ogrožena. Je pač treba vzet v obzir da 40 let stari kmeti (v glavi) niso ciljna publika.
Life is as complicated as we make it...

Badwolff ::

A discovery of witches, kljub dobri igri in predlogi, je predvsem dolgočasna.

Pithlit ::

Badwolff je izjavil:

A discovery of witches, kljub dobri igri in predlogi, je predvsem dolgočasna.

Kar je povsem objektivna ocena (in seveda kot taka povsem sprejemljiva). Ni vse kar je dobro tudi zabavno. In ni vse kar je zabavno tudi dobro.
Life is as complicated as we make it...

a_borlak ::

Motherland: Fort Salem je kar ok, no brainer večinoma, čeprav ima nekaj zanimivih zapletov. Sicer pa Mrs. Davis, kljub oceni 7.3 zelo spodobna zadeva, še posebej zaključek.

IL_DIAVOLO ::

Ker me je The Last Of Us popolnoma navdusil, sem sel delat research naslednje top serije. Nasel sem kar 4.

Tako sem vceraj pogledal pilota The Reluctant Traveler z legendo Eugene-om Levy-em v glavni vlogi. Hahaha ta model je hilarious :)) V glavnem 30 minutne epizode introverta, ki je postavljena nekje sredi divjine :) Vsaka epizoda je na drugi lokaciji. Prva je bila Finska.

Pogledal sem tudi Poker Face. Pilot je bil odlicen. Stil me spominja na Fargo.

Za ostali 2 ni bilo časa, ampak ce me obcutek ne vara, mislim da bosta odlicni. Govorim o Jury Duty in Succession.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Okapi ::

Poker Face postane precej dolgočasen.

webmaher ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ker me je The Last Of Us popolnoma navdusil, sem sel delat research naslednje top serije. Nasel sem kar 4.

Tako sem vceraj pogledal pilota The Reluctant Traveler z legendo Eugene-om Levy-em v glavni vlogi. Hahaha ta model je hilarious :)) V glavnem 30 minutne epizode introverta, ki je postavljena nekje sredi divjine :) Vsaka epizoda je na drugi lokaciji. Prva je bila Finska.

Pogledal sem tudi Poker Face. Pilot je bil odlicen. Stil me spominja na Fargo.

Za ostali 2 ni bilo časa, ampak ce me obcutek ne vara, mislim da bosta odlicni. Govorim o Jury Duty in Succession.


A Utopijo si pogledal :D
Je to še Utopia :))
https://www.imdb.com/title/tt2384811/re...

oo7 ::

V 58 letu starosti umrl igralec Ray Stevenson na snemanju filma Cassino in Ischia v Italiji . Vzrok smrti še ni znan.




Igral je v TV seriji ROME


Igral je tudi v TV seriji Vikings, Black Sails in Dexter igral je tudi v filmih Thor, Transporter, Kralj Artur in upodobil je tudi Punisherja.


Bo pa tudi imel večjo vlogo v TV seriji Star Wars Ashoka katera izide letos.


R.i.p.
««
288 / 308
»»