» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
266 / 301
»»

FTad ::

mgermo je izjavil:

Ne netflixu zasledil https://www.imdb.com/title/tt7493974/?r...
Res super napeta serija brez fillerjev.



Sem gledal, dobra je bila :)

yayo ::

meni je bila ljubezenska afera med mladim frajerjem in političarko srednjih let en sam filler, tho. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

bambam20 ::

mgermo je izjavil:

Noben ne gleda Arcane?


Imo boljša serija kot Castlevania, s tem, da je Castlevania zelo dobra.


Sploh nisem vedel, da je tole prišlo ven. Hvala. Končno ena animirana serija na tematiko steampunka. Pogledal na en mah. Po videzu močno spominja na igro Dishonored.

Outcast ::

Če kdo spremlja Duttonove iz Montane v seriji Yellowstone, pol bo mogoče pogledal tudi prequel zgodbo 1883 ko so šele 'osvajali' Montano. Tudi igralska zasedba obeta: Sam Elliott, Faith Hill, Tim McGraw...

oo7 ::

Cobra Kai Season 4 | Official Trailer | Netflix


Prve tri sezone so bile fantastične. V četrti sezoni prihaja še negativec Terry Silver iz tretjega filma :D. Zdaj so pa res pripeljali že čisto vse nazaj razen pokojnega Mijagija.


5 sezona že napovedana.

GrimReaper2 ::

Hawkeye je mogoče še kdo zgrešil. Jaz sem našel na IMDb strani kateregakoli filma ali serije, imaš po novem Best of 2021 po mesecih, pod User reviews.
No pa če sem že to, bom potem še The Falcon and the Winter Soldier.

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Hawkeye bi mogl z zakonom prepovedat!!!!!!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

yansek ::

The Man in the High Castle, TV Series 2015-2019
https://m.imdb.com/title/tt1740299/

Je kdo gledal?

Reaper ::

Jaz sem jo pogledal, meni je bila zelo všeč in jo lahko priporočam.

Outcast ::

Ok tuki sam zato >: Ray Donovan: The Movie picks up where season seven left off, with Mickey in the wind and Ray determined to find and stop him before he can cause any more carnage. The film also weaves together the present-day fallout from the Donovan/Sullivan feud with Ray and Mickey's origin story from 30 years ago.

Okapi ::

Reaper je izjavil:

Jaz sem jo pogledal, meni je bila zelo všeč in jo lahko priporočam.

Jaz tudi.

Vizualno dobro narejena alternativna zgodovina.

c3p0 ::

Outcast je izjavil:

Ok tuki sam zato >: Ray Donovan: The Movie picks up where season seven left off, with Mickey in the wind and Ray determined to find and stop him before he can cause any more carnage. The film also weaves together the present-day fallout from the Donovan/Sullivan feud with Ray and Mickey's origin story from 30 years ago.



Can't they just let it die?

yansek ::

Okapi je izjavil:

Reaper je izjavil:

Jaz sem jo pogledal, meni je bila zelo všeč in jo lahko priporočam.

Jaz tudi.

Vizualno dobro narejena alternativna zgodovina.


Igralci so tudi eddn tistih ključnih fakzorjev, ki delajo film dober ali ne?

yayo ::

po dveh fimih s Tomom Cruisom sedaj tudi tv serija, ki naj bi bila bolj zvesta seriji romanov Jack Reacher (jaz ravno berem prvega pa mi je bil Cruisov lik skoraj bolj všeč kot literarni)

Reaper ::

yansek je izjavil:

Okapi je izjavil:

Reaper je izjavil:

Jaz sem jo pogledal, meni je bila zelo všeč in jo lahko priporočam.

Jaz tudi.

Vizualno dobro narejena alternativna zgodovina.


Igralci so tudi eddn tistih ključnih fakzorjev, ki delajo film dober ali ne?


Če bi bilo vse skupaj bedno (zgodba, igralci, karkoli) bi ti to najbrž napisali. :)

Meni in Okapiju je bilo očitno vse OK, če tebi mogoče ne bodo ustrezali igralci je pa odvisno od človeka do človeka. Poglej kakšen del ali dva in boš videl. Bi pa rekel, da se zgodba razvija počasi, če se še prav spomnim, tako, da ne obupaj prehitro.

yansek ::

Se mi zdi, da so igralci tisti pomembnejši faktor pri ustvarjanju vzdušja in po mojem mnenju tisti odločilnejši dejavnik zaradi katerih sam gledam film ali ga pa ne.

Res je, da sdm pogledal zgolj prvo epizodo in ne vem kaj se dogaja v nadaljevanju, a nekaj mi ne gre skupaj.
Julian Craine (Alexa Davalos) ubijejo sestro. Od igralke pa že od naslednjega prizora naprej sam ne vidim čustvenega odziva gneva, jeze, obupa, nemoči ali custevene razvranosti, groze, kot, da se ni zgodilo nekaj hujšega kar se ti lahko v življenju zgodi. Kot da se je nekako ne tiče. Igralka me vsaj kar se 1. dela tiče ni pritegnila

bambam20 ::

Morda kdo gleda homuristično angleško serijo The Goes Wrong Show? Sam sem jo zasledil po naključju na youtubu.

https://www.imdb.com/title/tt9860664/

Anney ::

Seos, redko gledam serije, zdaj v decembru pa teh zimskih časih pa je malo več časa, zato me zanima kaj bi se kaj priporočalo, rad imam miniserije in takšne kjer ni preveč delov v sezoni in samih sezon. Pred kratkim sem pogledal squid game. Pacific in band of brothers sem tudi že pogledal. Kaj v tem smislu se priporoča? Hvala.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

yayo ::

za božično obdobje Ted Lasso ;) Za novo leto Hellbound. :P Za šmoren The Witcher sezona 2, ki je danes zunaj. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

TheUnderd0g ::

Yellowstone spinoff - 1883 (2021)

Outcast ::

TheUnderd0g je izjavil:

Yellowstone spinoff - 1883 (2021)


Pogledal oba dela, so far so good kavbojka;)
še trailer:

buttcrack ::

se kaj navezuje na YS ali lahko že gledam, ker YS sem nekje na sredini šele?

Okapi ::

Dogaja se 100+ let prej, tako da kaj dosti navezovati se ne more.;)

matobeli ::

Super, ena iz divjega zahoda bo kar sedla. Sam da witcherja pogledam do konca.

buttcrack ::

Okapi je izjavil:

Dogaja se 100+ let prej, tako da kaj dosti navezovati se ne more.;)

tnx za info, po dveh delih mi je kar gledljivo.

a se je kdo lotil Station Eleven: https://www.imdb.com/title/tt10574236/

Horas ::

gledam lost, in niti ne vem čemu je bil tak hajp v srednji šoli zarad te serije, takrat sem gledal that 70s show in friends, scrubs.

prešaltal na DOOM PATROL. super.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

yayo ::

lost prva sezona je obljubljala grandiozno scifi/mystery sago. Pa se je potem izkazala za križanec med reality showom in žajfnico.

c3p0 ::

Se mi zdi, da je Lost bil prvi, ki je rad rajcal z velikim cliffhangerjem, nato pa cel naslednji čisto offtopic.

Žal niso našli več izhoda iz vse tiste žlobudre zgodb, smoke monsterja in še česa, drugače pa od začetka precej dobra serija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

lolipop2 ::

c3p0 je izjavil:

Se mi zdi, da je Lost bil prvi, ki je rad rajcal z velikim cliffhangerjem, nato pa cel naslednji čisto offtopic.

Žal niso našli več izhoda iz vse tiste žlobudre zgodb, smoke monsterja in še česa, drugače pa od začetka precej dobra serija.


Meni je bila navkljub razvlečenju dobra. Se pa strinjam, da je bil dober potencial za kaj več. Sploh glede na zadnje epizode prve sezone.

meho7 ::

Horas je izjavil:

gledam lost, in niti ne vem čemu je bil tak hajp v srednji šoli zarad te serije, takrat sem gledal that 70s show in friends, scrubs.

prešaltal na DOOM PATROL. super.

Ce te pa 1. del notr ni potegnu potem pa res nevem... Ves misterij okoli otoka, skrivnostni liki ter ubitacni cliffhangerji to je bil LOST.
Preberi si temo na SLOFS, ce zelis vedeti kaksne debate so takrat tekle glede serije.
Serija je bila takrat tako popularna, da si imel slo podnapise ze isti dan na podnapisi.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

yoco ::

Jup, Lost prva sezona je bila noro dobra! Potem je šlo samo še navzdol! :8)

Horas ::

ja saj 1.sezona je bila super, druga še nekot. 3. me je minala...saj bom gledal, ko pogledam doom patrol do konca, pa supermana bi rad pogledal. pa withcerja pa squid game.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Tody ::

Meni pa doom patrool sploh ni potegnila nov supermen je tudi en zeeeh

lolipop2 ::

yayo ::

c3p0 je izjavil:

Se mi zdi, da je Lost bil prvi, ki je rad rajcal z velikim cliffhangerjem, nato pa cel naslednji čisto offtopic.

Žal niso našli več izhoda iz vse tiste žlobudre zgodb, smoke monsterja in še česa, drugače pa od začetka precej dobra serija.

v štartu so imeli pripravljeno pojasnilo za vse kar je bilo prikazano v prvi sezoni. Serijo je najverjetneje pokvaril ravno velik uspeh saj so sproti začeli improvizirati scenarij, da bi jo podaljšali in, da bi nižali stroške (izognili so se novim lokacijam in filmskim setom, novim igralcem itd.). Enkrat, ko so se oddaljili od začrtane zgodbe ni bilo poti nazaj, ni jih niti brgalo, ker je serija bila neverjetno popularna.

sulaco ::

The Silent Sea je res noro dober!!! Vibe in muzika je kot v prvem alienu...

Ganon ::

yayo je izjavil:

v štartu so imeli pripravljeno pojasnilo za vse kar je bilo prikazano v prvi sezoni.


Ne, niso. V Lost so že od samega začetka metali naključne stvari, z mislijo, da jih bodo že enkrat pojasnili, ali pa sploh ne. Niso imeli začrtane zgodbe. Ena od tisočih neumnosti je bil na primer severni medved, ki je bil vržen notri na začetku serije, pojasnjen pa šele enkrat v tretji sezoni. Serija je bila neverjetno absurdna, ampak na tako dober način, da je gledalca prikovala pred zaslon in ga pustila v pričakovanju. Zato je bila tako uspešna.

yayo ::

se spomnem, da je J.J. Abrams pravil kako je konec že začrtan, samo ne vedo še točno kako bodo do njega prišli. No zdaj googlam in vidim, da je kasneje redigiral izjavo.
"There are little threads and elements here and there but truthfully, when we started it, we didn't know exactly what was in the hatch," he told SciFi Now.

"We had ideas, but we didn't know to what extent it would be. The notion of the Others was there, but we didn't know exactly what that would mean. Damon [Lindelof] hadn't come up with the idea of flashforwards yet."

scipascapa ::

Meni je bila Lost na začetku super, potem sem bil pa jaz "lost" in nisem vedel več ničesar lol...sem jo pa pogledal do konca z grenkobo.

yayo ::

jaz sem pričakoval en velik končni scifi revelation, da bomo izvedeli kaj je to bila ena starinska civilizacija na otoku, kaj so iskali Dharma Initiative, od kod one galeje s sužnji, zakaj je bil black smoke najprej omenjen kot "security system", kaj za en kurac je bil sam otok in zakaj so po svetu mehanizmi, ki so z njim povezani, itd. itd. Pa smo dobili eno samo sprehajanje gor in dol, Kate, ki malo fuka z Jackom in malo s Sawyerjem, Locke-a, ki na koncu ni bil sploh pomemben - kot ni bila sploh pomembna niti ena od "skrivnosti" otoka. Dobili smo dva dolgočasna brata, ki se nista mogla videti in zaradi nju celo štorijo, ki se je dogajala skozi sezone in na koncu, kot češnjo na torto, tisti magični štopelc, ki je preprečevl, da bi realnost odklokotala v tri p.m.. Še danes sem jezen nase ker sem zgubil toliko časa s tem blefom od serije. :))

DamijanD ::

Jaz se predvsem spomnim, da takrat še nisem vedel za torrente in da se da Lost dol potegnit in sem, če ni šlo drugače cel del gledal v stoje s tamalo v naročju (čet ob 8ih, če se prav spomnim), ker je bil ravno čas za spanje/uspavanje :D

Hatchback678 ::

En velik plus za The Silent Sea, bi si želel sicer več detajlov glede tega kako je začelo primanjkovati vode, sicer pa en velik + kot sem že dejal.

Okapi ::

Pomanjkanje vode (na svetovni ravni) je BS. Na Zemlji v bistvu ne more zmanjkati vode, ker je praktično nič ne "porabimo" (v smislu, da bi jo uničili). Vodo kvečjemu začasno umažemo, dokler ne izhlapi in potem kot dež pade nazaj.

Hatchback678 ::

Ja saj pravim da bi morali objasniti zakaj je do tega prišlo, drugače pa je bila atmosfera res top, ampak ja nekatere luknje v scenariju so poskrbele za grenak priokus.

buttcrack ::

Tole se meni dopade: Mayor of Kingstown - https://www.imdb.com/title/tt11712058/

jkosen ::

Meni je tudi MoK zaenkrat v redu.
Rock N Roll

Okapi ::

Hatchback678 je izjavil:

Ja saj pravim da bi morali objasniti zakaj je do tega prišlo, drugače pa je bila atmosfera res top, ampak ja nekatere luknje v scenariju so poskrbele za grenak priokus.

Umetna težnost je (pre)poceni trik. In neumno je, da niso takoj posumili na neko kužno zadevo, ob prvem truplu.

Akcija na Mesecu je bila recimo veliko bolje (tehnično) narejena v For All Mankind (TV series) @ Wikipedia

klempo ::



The Book of Boba Fett Season 1 Disney+

The spin-off of "The Mandalorian" will star Temeura Morrison as Boba Fett and Ming-Na Wen as Fennec Shand.



Blackout Season 1 Joyn

On a cold November day, electricity fails all over Europe. Blackout. While the government and authorities struggle with the effects and with clarification, a former hacker comes into the focus of the investigators.



Beforeigners Season 2 HBO Max

HBO Nordic's first original series from Norway, Beforeigners is about two persons who mysteriously appear in Oslo. They are the first of many from the past to seek refuge in present time. Seven years later the community is transformed.



Around The World In 80 Days Season 1 BBC

Gentleman adventurer Phileas Fogg sets out on a quest to travel around the world and back home in a period of 80 days.



Time Season 1 BBC

Eric is a prison officer who tries to protect those in his charge. When one of the most dangerous inmates identifies his weakness, Eric faces an impossible choice between his principles and his love for his family.



Emily in Paris Season 2 Netflix

A young American woman from the Midwest is hired by a marketing firm in Paris to provide them with an American perspective on things.



Money Heist aka La casa de Papel Part 5 Netflix

An unusual group of robbers attempt to carry out the most perfect robbery in Spanish history - stealing 2.4 billion euros from the Royal Mint of Spain.



Hanna Season 3 Amazon Prime

In equal parts high-concept thriller and coming-of-age drama, HANNA follows the journey of an extraordinary young girl raised in the forest, as she evades the relentless pursuit of an off-book CIA agent and tries to unearth the truth behind who she is.

BaTeMaN ::

12/31
Cobra Kai: Season 4

Jutri - lepo.
less then zero

Kurzweil ::

Trailer za zadnjo sezono serije Peaky Blinders...

««
266 / 301
»»