» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
267 / 302
»»

Okapi ::

Potovanje okoli sveta v 80 dnevih. Simpatična angleška (mini)serija, priredba Vernovega romana.
Around the World in 80 Days (2021 TV series) @ Wikipedia

Okapi ::

Tourist zgleda zelo obetavno (pogledal prva dva dela). Avstralski Fargo, recimo.
The Tourist (TV series) @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

FTad ::

Okapi je izjavil:

Potovanje okoli sveta v 80 dnevih. Simpatična angleška (mini)serija, priredba Vernovega romana.
Around the World in 80 Days (2021 TV series) @ Wikipedia


Sem pogledal. Res priporočam za sproščeno gledanje.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Okapi je izjavil:

Potovanje okoli sveta v 80 dnevih. Simpatična angleška (mini)serija, priredba Vernovega romana.
Around the World in 80 Days (2021 TV series) @ Wikipedia


Sem pogledal. Res priporočam za sproščeno gledanje.


Že zunaj ?
Bom pogledal :)

buttcrack ::

Je ja, cela sezona je že na livadah. 8 delov je.

Jarno ::

Sem zasledil, da je zunaj serija "Foundation", ki bazira na knjižnih delih Isaaca Asimova.
Že kdo pogledal?
#65W!

Hatchback678 ::

Baje da je gledljiva.

Poglej stran ali dve nazaj je bila debata o njej.

Horas ::

jaz sem pogledal prvo epizodo, zarad firbca sm nadaljeval, drugo epizodo pa nism zmogu več, preveč dolgočasno posneto.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Tody ::

Sej pol rata zanimiv, ni pa lih za srčni utrip dvigovat

BaTeMaN ::

Horas je izjavil:

jaz sem pogledal prvo epizodo, zarad firbca sm nadaljeval, drugo epizodo pa nism zmogu več, preveč dolgočasno posneto.

Enako pogledal tri in ni šlo... prvi del je "kr" pol pa pade... in glede na imdb se ne dvigne.....
less then zero

oo7 ::

The boys tretja sezona 3 junij 2022. V prvem dnevu bodo izšle tri epizode potem pa po ena tedensko.

oo7 ::

PAM & TOMMY Trailer 2 (2022)



Katera pesem je čisto na začetku trailerja ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

lolipop2 ::

Kaj nas še čaka do konca meseca, meni zanimivega (če že klempota ni):



https://www.imdb.com/title/tt13365348
An archivist hired to restore a collection of tapes finds himself reconstructing the work of a filmmaker and her investigation into a dangerous cult.

*****************************************************************************************************
Tretja sezona (priporočljiv ogled obeh prejšnjih + še prej vse sezone Derek-a)


https://www.imdb.com/title/tt8398600
After Tony's wife dies unexpectedly, his nice-guy persona is altered into an impulsive, devil-may-care attitude; taking his old world by storm.

*************************************************************************************
Promised land


https://www.imdb.com/title/tt14590210
An epic, generation-spanning drama about two Latinx families vying for wealth and power in California's Sonoma Valley.

*******************************************************************************************
The Afterparty


https://www.imdb.com/title/tt12614214
A retelling of the same night told through a different character's perspective, each with its own unique visual format and film genre to match the teller's personality.

*********************************************************************************************
tole pogledam že zaradi naslova :)

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window


https://www.imdb.com/title/tt13315324
When a handsome neighbor moves in across the street, Anna a heartbroken, for whom, every day is the same, starts to see a light at the end of the tunnel. That is until she witnesses a gruesome murder - Or did she?

ETI3n ::

Ali še kdo izmed vas spremlja serijo Cobra Kai? Kakšna se vam zdi?

oo7 ::

ETI3n je izjavil:

Ali še kdo izmed vas spremlja serijo Cobra Kai? Kakšna se vam zdi?


Gledal sem prve tri sezone in vse tri sezone so mi bile odlične. Četrto pa imam že ampak nisem še uspel pogledati.

Horas ::

vlečem sopranose, ko končam doom patrol se vržem na te mafijce. nikdar me niso pritegnili, zdaj pa bom začel gledat, ko sem bral nekje o koncu te serije v katerem pravzaprav ni konca, kot da bi darren aronofsky snemal. in si gledalec sam oblikuje konec al kaj vem :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

oo7 je izjavil:

ETI3n je izjavil:

Ali še kdo izmed vas spremlja serijo Cobra Kai? Kakšna se vam zdi?


Gledal sem prve tri sezone in vse tri sezone so mi bile odlične. Četrto pa imam že ampak nisem še uspel pogledati.


Pogledal zaenkrat prvo sezono in še mal.
Če odmislim vse neumnosti, od udarcev v glavo, do neverjetnega napredka nerdov do karate mojstrov v delu, dveh, do stubbornoalsti johnnija, saj plot zahteva, da se obnaša kot se, do tega, da good guyi postanejo krvoločni no mercy fighter hi, do... Je kr za pogledat.

otago ::

Hightown S02 je končana.


Yellowjackets S01 - če še kdo sledi. Ženska srednješolska ekipa strmoglavi sredi divjine. Okultni dogodki v gozdu. Nakar gledamo njihovo življenje po 25 letih z flashbacki okultnih pripetljajev. Eksperiment Showtime s praktično all female zasedbo. Sliči na: Lost serijo, filmov Blair Witch, Alive

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

oo7 ::

Pogledal prvo sezono Korejske TV serije Silent sea. Ne vem no serija se mi je zdela preveč razvlečena. To bi lahko povedali v enem tri urnem filmu.

BaTeMaN ::

ETI3n je izjavil:

Ali še kdo izmed vas spremlja serijo Cobra Kai? Kakšna se vam zdi?


Pogledal.

Koreografija se mi zdi vedno slabša.

Pa to me tud zanima a tile akterji bodo za vedno under 18 :) kot south park; v realnosti so vsi in izgledajo preko 20
less then zero

Okapi ::

Station Eleven kdo gleda? Malo drugačna post-apokaliptika. Danes je bil zadnji del. Skupna ocena zelo v redu, za moj okus.

mr_chai ::

oo7 je izjavil:

PAM & TOMMY Trailer 2 (2022)



Katera pesem je čisto na začetku trailerja ?


Me ne prepričaš, da gledam tole sranje.

scipascapa ::

Okapi je izjavil:

Station Eleven kdo gleda? Malo drugačna post-apokaliptika. Danes je bil zadnji del. Skupna ocena zelo v redu, za moj okus.


hvala, da si omenil....to je nekaj zame, cuznem dol.

matobeli ::

The book of Boba Fett, že kdo gledal? Se odločam a bo danes zvečer Station 11 ali Boba.

scipascapa ::

še tole si moram snet dol, jao preveč robe.

Han ::

c3p0 ::

Eh, ta SW žanr je že precej zasičen, nič novega ne ponudi. Še pilota se ne morem pripravit pogledat do konca.

Hatchback678 ::

Meni je bil Arcane top.

Bi si želel nadaljevanja zgodbe čim prej ampak žal nimam izbire.

inferno666 ::

Hatchback678 je izjavil:

Meni je bil Arcane top.

Bi si želel nadaljevanja zgodbe čim prej ampak žal nimam izbire.


Arcane je kr ql

Okapi ::

Kaj pa Black Lotus, kdo gleda? Meni je všeč.

matobeli ::

Jup, se gleda, sam počas ven leze :)

oo7 ::

Black Lotus ima na IMDB slabo oceno ?

AmokRun ::

Saj zato Okapi gleda. :P

yayo ::

FTad je izjavil:

Okapi je izjavil:

Potovanje okoli sveta v 80 dnevih. Simpatična angleška (mini)serija, priredba Vernovega romana.
Around the World in 80 Days (2021 TV series) @ Wikipedia


Sem pogledal. Res priporočam za sproščeno gledanje.

meni je malce razočaranje po treh epizodah. Veliko bolje bi jo lahko izpeljali.

matobeli ::

Lahko bi nekaj bolje izpeljali, ampak mogoče potem ne bi bilo več sproščeno gledanje.

Black Lotus ima precej slabšo animacijo od Arcane (na momente boleče slabo). Glede na to da zgodba iz Arcane ni neki baš in ima 9.2 na imdb se ne bi ravno zanašal na imdb kot pokazatelja kvalitete.

Pogledal prvo serijo Station Eleven, kar obeta.

Pogledal tudi celotno serijo Foundation, mejčken Raised by the wolfes vibea, kar pomeni da je dobro.

AmokRun je izjavil:

Saj zato Okapi gleda. :P


Okapi še ni razočaral :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Okapi ::

matobeli je izjavil:

The book of Boba Fett, že kdo gledal? Se odločam a bo danes zvečer Station 11 ali Boba.

Meni je všeč. Kar dobri učinki, lepo narejeni vesoljci, razne živali, zgodba pa tudi dovolj zanimiva. Pač, star wars kavbojka.

oo7 ::

Je že kdo pogledal Peacemakerja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

yayo je izjavil:

FTad je izjavil:

Okapi je izjavil:

Potovanje okoli sveta v 80 dnevih. Simpatična angleška (mini)serija, priredba Vernovega romana.
Around the World in 80 Days (2021 TV series) @ Wikipedia


Sem pogledal. Res priporočam za sproščeno gledanje.

meni je malce razočaranje po treh epizodah. Veliko bolje bi jo lahko izpeljali.

kar me moti je, da so epizode "preveč epizodične". V vsaki se pojavi nek nov problem, ki ga do konca epizode rešijo. En ali dva glavna lika naredita neko etično/moralno krivico napram ostalima in potem jo je potrebno popraviti/se izkupiti/se pokesati. Eksotično okolje je le neka oddaljena kulisa in ne akter dogajanja, novi liki katere druščina sreča med popotovanjem prejemajo pri razpletu nekakšne čisto nelogične, out of character odločitve (mladi oficir v Indiji, guverner v Hong Kongu...) Serija je očitno obsedena z "osebnosntno rastjo" glavne trojice.
Škoda, ker po nekaj epizodah to postane nekakšen štanc. Mi pa je David Tennant zelo všeč. Njegov Fogg se izkaže za eno milo dobričino, za človeka, ki je pustil, da ga življenje povozi ravno zaradi lastne plahosti in pomanjkanja samozavesti. Nisem še gledal zadnjih dveh epizod ampak serijo vseeno priporočam. Fogg mi je prirastel k srcu, Passpartout in Fixova sta mi tudi simpatična ampak je on seveda en črnski superman, ki se povsod znajde in govori šestindvajset jezikov, njo pa seveda žene "the superpower of feminism".
Kot sem zapisal, veliko bolje bi lahko izpeljali serijo ne, da bi kaj odvzeli glavnim likom. Priporočam pa vseeno ogled, ker gre za eno toplo zadevo(na nek način a'la' Ted Lasso). Manjka pa pustolovski element.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Marvel Studios' Moon Knight | Official Trailer | Disney+

matobeli ::

Mrbit je že kdo prej omenjal: "Tales from the Loop"



Narejene po ilustracijah kar znanega retro Sci-fi umetnika Simon Stalenhag https://www.simonstalenhag.se/



Sporočim če je zakaj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

80 dni okoli sveta pogledal dve epizodi in nehal.

Tsunamii ::

oo7 je izjavil:

Marvel Studios' Moon Knight | Official Trailer | Disney+



https://9gag.com/hot/aGzgKV7?utm_campai...

Žal mu ni bil sojeno snemat naprej :|

oo7 ::

Tsunamii je izjavil:

oo7 je izjavil:

Marvel Studios' Moon Knight | Official Trailer | Disney+



https://9gag.com/hot/aGzgKV7?utm_campai...

Žal mu ni bil sojeno snemat naprej :|


Sem videl včeraj ja. Škoda veliko premlad. Verjetno pa ni nosil čelade ?

Tsunamii ::

oo7 je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

oo7 je izjavil:

Marvel Studios' Moon Knight | Official Trailer | Disney+



https://9gag.com/hot/aGzgKV7?utm_campai...

Žal mu ni bil sojeno snemat naprej :|


Sem videl včeraj ja. Škoda veliko premlad. Verjetno pa ni nosil čelade ?


WAS GASPARD ULLIEL WEARING A HELMET?
It isn’t mandatory for people to wear helmets during skiing or snowboarding in France, but it is highly recommended.

However, Gaspard hadn’t donned any headgear. An investigating source told The Sun that the actor “was not wearing a safety helmet at the time.”

He was involved in the accident at a crossing point just before 4:00 pm.

The source said, “The two skiers were crossing from two blue slopes next to each other when they collided. Mr Ulliel was airlifted to a hospital with severe head injuries but died in Grenoble.”

TheUnderd0g ::

Ozark S04

scipascapa ::

Pogledal ARCHIVE81, kar solidna.

lolipop2 ::

scipascapa je izjavil:

Pogledal ARCHIVE81, kar solidna.


Jup, kar kul je bila Edino konec so malo na hitro naredili. Bi lahko bolje zaključili.

Lion29 ::

TheUnderd0g je izjavil:

Ozark S04


jap... v stilu nadaljujejo... sem ze misli, da se bo izpelo... ampak grejo fajn naprej
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

uf tole moram pogledat še 3 sezono.

Outcast ::

Billions nazaj z 6.sezono in brez Axe-a
««
267 / 302
»»