» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
244 / 301
»»

klempo ::



13 Reasons Why Season 4 Final Netflix

As Liberty High School's class prepares for graduation, they are forced to make life-changing and heartbreaking choices about how their past will impact their future.



Dear Season 1 Apple TV+

Inspired by Apple's groundbreaking "Dear Apple" ad for the Apple Watch, Dear... is an inventive approach to biographies of the influential people who are shaping culture and society today using letters that fans have written to them. Dear... focuses on key moments from subjects' lives and their work that has profoundly impacted not only the individuals who have written letters, but the world at large.

klempo ::



El Presidente Season 1 Amazon Prime

Sergio Jadue, a lowly director of a small-town soccer club in Chile, unexpectedly finds himself at the head of the Chilean soccer association. Drunk with power, he becomes the protégée of soccer godfather Julio Grondona, as well as the FBI's key to undoing the largest corruption scheme in the world of soccer, and to putting the presidents of all of South America's soccer federations behind bars.

klempo ::



Trackers Season 1 HBO/Cinemax

Action series featuring various stories of organized crime, diamond smuggling, Black Rhinos, the CIA and terrorism in Cape Town, South Africa.

Izi ::

Pogledal sem Alex Rider do konca in je presenetljivo gledljiva serija. Nič ni podobno filmu, ki je bil res zanič.
"Teenage spy" se sicer sliši patetično ampak tukaj so izbrali dobre igralce in tudi zgodba ni zanič. Vsi "najstniki" imajo preko 20 let, ker je po eni strani dobro, po drugi strani pa je malo čudno gledati 20+ letnike v osnovni šoli :D

webmaher ::

Gledam neke lestvice in se vprašam kako sem pa tole kiksnil :D
https://www.imdb.com/title/tt2303687/
Pogledam prvo in ugotovim, da sem jo verjetno že gledal... zdaj sem pri 2 sezoni in 2 del je bil za čisto desetko :D
Dobro da imam zdaj že nekaj časa Trakt, da slučajno še kaj ne zgrešim :D

Kurzweil ::

webmaher je izjavil:

Gledam neke lestvice in se vprašam kako sem pa tole kiksnil :D
https://www.imdb.com/title/tt2303687/
Pogledam prvo in ugotovim, da sem jo verjetno že gledal... zdaj sem pri 2 sezoni in 2 del je bil za čisto desetko :D
Dobro da imam zdaj že nekaj časa Trakt, da slučajno še kaj ne zgrešim :D


Zanimivo! Precej gledam serije, pa za tole še niti slišal nisem... je že dodano na wishlist!

webmaher ::

dva, ki sta v življenju videla čez 100k epizod zgrešila tole :D
se še kak javi, kar pogumno :D

Gagarin ::

Sem skoraj ziher, da smo jo v tem topicu že omenjal. Dobra, le zadnja sezona men ni bila več tolk fajn, se mal ponavlja.

webmaher ::

stara zgodba, ko je sezon ogromno...težko je držat res visok nivo... ko tri pogledaš si pa itak pečen in inercija naredi svoje :D

WallSreet ::




Pogledal obe sezoni. Kar zanimivo vse skupaj.

tikitoki ::

Kurzweil je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Men je pa Snowpiercer ok. Najbrž pomaga, da nisem gledal filma.


Težko rečem, ker še nisem gledal serije :)) Nekako sem se tekmo let naučil, da tista serija, ki ima oceno pod nekih 8.0 na IMDB se je ne dotika... pa ne da dajem absolutno težo tem IMDB/RT ocenam, ampak nekje so vendarle meje, ki pa že postanejo verodostojne. Bi rekel, da imaš prav... so pa zgleda gliste, ki snemajo, pri Netflixu,... ali kdorkoli že, očitno nabijali ocene na IMDB... drugače si ne znam predstavljati, da ti ocena pade iz 8.6 na 6.9 v enem dnevu...


Dokaj pogost pojav.

buttcrack ::

webmaher je izjavil:

dva, ki sta v življenju videla čez 100k epizod zgrešila tole :D
se še kak javi, kar pogumno :D

glede na to, da imam po myepisodes tako statistiko pod time wasted: 1 years, 2 months, 3 weeks, 5 days, 11 hours, 22 minutes, je lahko tudi mene sram, da tole prvič vidim :)

webmaher ::

morda si pa gledal pa pozabil... sem na koncu 2 sezone in se mi nekaj sanja kaj pa če sem že... :D

Tody ::

The boys in Billions dve k sta me navdusle zadnje case

buttcrack ::

Trenutni sem spravil na Devilse, EU varianta billionsov oz opisuje potek in razloge za krizo 2008.
Kr zanimivo, če ti je tema ljuba.

webmaher ::

na Hudičkih sem tudi jaz ampak pri zadnjih 2 delih se je ustavilo niti engleskih subtajtlov nimam :(

donvito ::

webmaher je izjavil:

na Hudičkih sem tudi jaz ampak pri zadnjih 2 delih se je ustavilo niti engleskih subtajtlov nimam :(

KLIK

webmaher ::

hvala :) ... so se pa čudežno pojavil tudi na Opensubtitles...titlovi addon pa nima nič...

buttcrack ::

Tisti z opensub so googletranslate iz enega drugega jezika in so bolj tako tako...

lolipop2 ::

A ta serija se mogoče kje dobi:

https://www.imdb.com/title/tt1910645/

Tody ::

Mogoče bi počakal kak dan da jo kje predvajajo in se jo da ripnit ;)

lolipop2 ::

Tody je izjavil:

Mogoče bi počakal kak dan da jo kje predvajajo in se jo da ripnit ;)


A ni 12. releasano? :D

oo7 ::

Trenutno je čista suša tako, da jaz sem spet začel gledati tastarega Macgyverja tanovega nisem gledal:D

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Trenutno je čista suša tako, da jaz sem spet začel gledati tastarega Macgyverja tanovega nisem gledal:D



Jaz pa housea in haniballa :)

2dark ::

Badwolff je izjavil:

Men je pa Snowpiercer ok. Najbrž pomaga, da nisem gledal filma.

Raje si naredi uslugo in poglej film. Serija je podpovprečni jajc.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gagarin ::

Tud film ni nek masterpiece...

Badwolff ::

2dark je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Men je pa Snowpiercer ok. Najbrž pomaga, da nisem gledal filma.

Raje si naredi uslugo in poglej film. Serija je podpovprečni jajc.


Kot sem rekel, men je nadaljevanka zaenkrat kar všeč. Ni nek presežek, ampak prav ok. Bomo videli, kako bodo razpletlo naprej.

Barakuda1 ::

Iščem naslov serije

Vsebina je nekako takole.

Profesionalni morilci skrivajo svoj posel za nekim pogrebnim zavodom. Tam se naročajo vsi umori. Šef tega pogrebnega zavoda, pa posel dodeli posameznim profesionalnim morilcem, skladno z željami strank.

Mislim, da je imale serija dve sezoni, siguren pa nisem.

Hvala za pomoč
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

2dark ::

Gagarin je izjavil:

Tud film ni nek masterpiece...



Film je zelo dober. Če bi ga posneli američani bi bil povprečen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

hunter01 ::

Barakuda1 je izjavil:

Iščem naslov serije

Vsebina je nekako takole.

Profesionalni morilci skrivajo svoj posel za nekim pogrebnim zavodom. Tam se naročajo vsi umori. Šef tega pogrebnega zavoda, pa posel dodeli posameznim profesionalnim morilcem, skladno z željami strank.

Mislim, da je imale serija dve sezoni, siguren pa nisem.

Hvala za pomoč



To mogoče: https://m.imdb.com/title/tt0248654/
?
Nisem gledal, samo googlal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

Barakuda1 ::

hunter01 je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Iščem naslov serije

Vsebina je nekako takole.

Profesionalni morilci skrivajo svoj posel za nekim pogrebnim zavodom. Tam se naročajo vsi umori. Šef tega pogrebnega zavoda, pa posel dodeli posameznim profesionalnim morilcem, skladno z željami strank.

Mislim, da je imale serija dve sezoni, siguren pa nisem.

Hvala za pomoč



To mogoče: https://m.imdb.com/title/tt0248654/
?
Nisem gledal, samo googlal.


Ne. Zagotovo ni ta. Kolikor se spomnim tudi ni bila angleško govoreča ... mislim, da je bila celi Brazilska. Nisem pa siguren.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Gagarin ::

2dark je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Tud film ni nek masterpiece...



Film je zelo dober. Če bi ga posneli američani bi bil povprečen.


Men je glih za ene 6...ga gledaš sam če nimaš res nič drugega. Tud na imdb in roten nima ravno dobrih ocen imdb 7.1, roten audience 72%...pa sam ocenjujen film po tem kako me pritegne ne po tem kdo ga je posnel...

2dark ::

Gagarin je izjavil:

Tud na imdb in roten nima ravno dobrih ocen imdb 7.1, roten audience 72%...pa sam ocenjujen film po tem kako me pritegne ne po tem kdo ga je posnel...


Ti si ena izjema. Večini je film odličen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gagarin ::

2dark je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Tud na imdb in roten nima ravno dobrih ocen imdb 7.1, roten audience 72%...pa sam ocenjujen film po tem kako me pritegne ne po tem kdo ga je posnel...


Ti si ena izjema. Večini je film odličen.


LOL ja, dihurjevi večini... 7.1 IMDB in 72% rotten pač ne pomeni da je večini film odličen.

c3p0 ::

Meni je bil povprečen, se ga le bežno spomnim.

2dark ::

Gagarin je izjavil:

2dark je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Tud na imdb in roten nima ravno dobrih ocen imdb 7.1, roten audience 72%...pa sam ocenjujen film po tem kako me pritegne ne po tem kdo ga je posnel...


Ti si ena izjema. Večini je film odličen.


LOL ja, dihurjevi večini... 7.1 IMDB in 72% rotten pač ne pomeni da je večini film odličen.


Ne bodi takšen otrok. Ocena na IMDB-ju ne pomni nič.

Fast and furious 1 ima oceno 6.8 pa vemo, da je najboljši v celotni seriji in prekleto odličen film o street racingu. Ti pa tle kompliciraš , da je film povprečen. Povprečno je tvoje dojemanje dobrih filmov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gagarin ::

2dark je izjavil:

Gagarin je izjavil:

2dark je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Tud na imdb in roten nima ravno dobrih ocen imdb 7.1, roten audience 72%...pa sam ocenjujen film po tem kako me pritegne ne po tem kdo ga je posnel...


Ti si ena izjema. Večini je film odličen.


LOL ja, dihurjevi večini... 7.1 IMDB in 72% rotten pač ne pomeni da je večini film odličen.


Ne bodi takšen otrok. Ocena na IMDB-ju ne pomni nič.

Fast and furious 1 ima oceno 6.8 pa vemo, da je najboljši v celotni seriji in prekleto odličen film o street racingu. Ti pa tle kompliciraš , da je film povprečen. Povprečno je tvoje dojemanje dobrih filmov.


LOL, pacienta, ti že veš kaj je povprečno, večina, itd...

Facebook dev ::

Film je ok, ni pa noben presezek ja.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

donvito ::

c3p0 je izjavil:

Meni je bil povprečen, se ga le bežno spomnim.

Tudi meni, po naslovu sploh ne bi vedel za kateri film gre. Je pa tko, enim je dober, drugim povprečen ali še to ne.

Barakuda1 ::

Iščem

Iščem naslov serije

Vsebina je nekako takole.

Profesionalni morilci skrivajo svoj posel za nekim pogrebnim zavodom. Tam se naročajo vsi umori. Šef tega pogrebnega zavoda, pa posel dodeli posameznim profesionalnim morilcem, skladno z željami strank.

Mislim, da je imale serija dve sezoni, siguren pa nisem.

Hvala za pomoč
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

on-off ::

Barakuda, Sr. Avila je to kar iščeš. Dobra zadeva, glavni igralec Tony Dalton je bil Lalo Salamanca v zadnji sezoni Better Call Saul.

Barakuda1 ::

on-off je izjavil:

Barakuda, Sr. Avila je to kar iščeš. Dobra zadeva, glavni igralec Tony Dalton je bil Lalo Salamanca v zadnji sezoni Better Call Saul.



Hvala prijatelj :)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

hojnikb ::

Dafuq se je zgodil z Billions, zadnjo sezono ?
#brezpodpisa

Tody ::

Nevem se nisem gledal 5 sezon je ane?

IL_DIAVOLO ::

Ma bolj boge ocene ja.

klempo ::



Das Boot Season 2 Sky Deutschland

An inexperienced U-boat crew has to survive a secret mission and a young German woman is torn between loyalty for her home country and the French resistance in the WWII drama.

VitalKom ::

Gledam:
How I met your mother
Doctor Who
True Blood
The Vampire Diaries

Lion29 ::

gledam
distrito salvaje
shameles (US)
Stargate SG-1
One Piece
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

klempo ::



Yellowstone Season 3 Paramount Network

Yellowstone is a drama series that follows the Dutton family, led by patriarch John Dutton (Kevin Costner). The Duttons control the largest contiguous ranch in the U.S. and must contend with constant attacks by land developers, clashes with an Indian reservation and conflict with America's first national park.



Perry Mason Season 1 HBO

Los Angeles leta 1931. Ko se ugrabitev otroka grdo izjalovi, primer dobi Perry Mason (Matthew Rhys), čigar brezkompromisno iskanje resnice razkrije povsem razbito mesto, morda pa tudi priložnost za osebno odrešitev.



The Order Season 2 Netflix

The Knights struggle to regain their memories stolen from them by The Order... and they crave retribution. But vengeance is hard to plan when you're also fighting murderous magicians, strange new cults, and life-threatening demons. Does anyone even go to class anymore?



Love, Victor Season 1 HULU

Set in the world of the 2018 groundbreaking film LOVE, SIMON which was inspired by Becky Albertalli's acclaimed novel, Simon vs. the Homo Sapiens Agenda, the series follows Victor, a new student at Creekwood High School on his own journey of self-discovery, facing challenges at home, adjusting to a new city and exploring his sexual orientation. When it all seems too much, he reaches out to Simon to help him navigate the ups and downs of high school.

VaeVictis ::

BTW, malce glede filma Snowpiercer in filozofije v njem...

Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!
««
244 / 301
»»