» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
245 / 301
»»

Badwolff ::

A tale Order je za kej?

oo7 ::

Lucifer 5 sezona 21 avgusta 2020.

Lion29 ::



zgleda zelo dobro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

@Lion29, Isaac Asimov je zakon, upam, da bo tudi tale serija!

Kurzweil ::

p.s. je kdo že bral trilogijo The Foundation od Asimova, po kateri je tale serija? Ker Apple production daje malce grenak priokus, najbolj pa me je zbodlo dejstvo, da ima video toliko dislajkov in onemogočeno komentiranje... predvidevam, da je tole precej češka adaptacija tega, kar se dogaja v knjigah... bom spremljal in malce pobrskal... knjige pa se bodo tudi naročile...

oo7 ::

Cobra Kai tretja sezona se seli na Netflix.

Lion29 ::

fajn bi blo, da bi dali tudi prvi dve tja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lucifer napovedana 6 sezona katera pa bo tudi zadnja.

Lion29 je izjavil:

fajn bi blo, da bi dali tudi prvi dve tja


Saj najbrž ju bodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

marS ::

Kurzweil je izjavil:

p.s. je kdo že bral trilogijo The Foundation od Asimova, po kateri je tale serija? Ker Apple production daje malce grenak priokus, najbolj pa me je zbodlo dejstvo, da ima video toliko dislajkov in onemogočeno komentiranje... predvidevam, da je tole precej češka adaptacija tega, kar se dogaja v knjigah... bom spremljal in malce pobrskal... knjige pa se bodo tudi naročile...

sem prebral celo sago...kakih 6 knjig vse skupaj, potem še ena kot vmesnik med zbirko robotov in Zibelko...pa še po smrti so nekaj neki drugi pisatelji nadaljevali. Ker sem fan bom vsekakor pogledal. ma si nekak ne morem predstavljati po tem teaserju. Nekako preveč mračen. Knjige so bolj na easy, niso tako angažirane kot zgleda v tem promotu...pa nekak ne vidim da je to res začetek sage...mislim da bo Apple nekaj po svoje to zmiksal. Bom pa pogledal, upam :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lucifer napovedana 6 sezona katera pa bo tudi zadnja.

Lion29 je izjavil:

fajn bi blo, da bi dali tudi prvi dve tja


Saj najbrž ju bodo.



ja luciferja recimo niso
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FTad ::

oo7 je izjavil:

Lucifer napovedana 6 sezona katera pa bo tudi zadnja.


Je bilo nekaj casa v zraku, saj so se z glavnim igralcem pogajali za ustrezno pogodbo. No na koncu se je vse izslo. Je pa zanimivo, da je bil Netflix za novo sezono.

klempo ::



Doom Patrol Season 2 HBO MAX

The adventures of an idealistic mad scientist and his field team of superpowered outcasts.



Search Party Season 3 HBO MAX

This season finds the gang swept up in the trial of the century after Dory and Drew are charged for the semi-accidental murder of a private investigator, and Elliott and Portia grapple with whether or not to testify as witnesses.



The Twilight Zone Season 2 HBO/CBS

An updated version of the classic anthology series featuring various tales of science fiction, mystery, and horror.

Badwolff ::

search party ni na našem hboju?

Outcast ::

OMG kakšen BS je Gangs of London serija....

klempo ::

Search party je na voljo samo na HBO Max, ki ni enako kot HBO Go, hkrati pa samo v US

LeQuack ::

Kaj naj gledam, Black Mirror ali The Expanse?
Quack !

Gagarin ::

2

hojnikb ::

zdej k je sel billions tko downhill, kak recommendation za kaksen podoben sov?
#brezpodpisa

Gagarin ::

devils je ok

negot ::

8-)

GRT ::

Lion29 je izjavil:



zgleda zelo dobro

Sem mislil, da je že zuni.:| To bo šele drugo leto.

oo7 ::

The Boys druga sezona 4 september.

Druga sezona bo izhajala tedensko in ne kot prva, ki je izšla vsa naenkrat.

Facebook dev ::

Dark sezona 3 je zunaj na Netflixu in drugod :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

FTad ::

Facebook dev je izjavil:

Dark sezona 3 je zunaj na Netflixu in drugod :)


Moram najprej pogledat kak recap 1. in 2. sezone, sicer mi ne bo nic vec jasno, kaj se je lani dogajalo pri 2. sezoni :)

Facebook dev ::

Sem tudi sam poskusil z recapi, pa je še zmeraj kar težko sledit. Najbolj ziher način je, da se pogleda še enkrat od začetka vse :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

webmaher ::

pa kak vam ni jasno..manj veš boljše je :D
a ni bilo nekaj rečeno, da bo 3. sezona vse razrešila na vsem razumljiv način :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

FTad ::

webmaher je izjavil:

pa kak vam ni jasno..manj veš boljše je :D
a ni bilo nekaj rečeno, da bo 3. sezona vse razrešila na vsem razumljiv način :D


Če želiš vsaj približno slediti, moraš poznati vsaj imena oseb (mladi, odrasli in stari) oz najbolje je poznati family tree, ker je vse prepleteno. Pa še vseeno ti ne bo povsem jasno.

Sem pa že končal 3. sezono. Brez spoilerjev, je definitivno celotna serija vredna ogleda.

webmaher ::

 Dark, sezona 3

Dark, sezona 3



je že na meniju...zdaj počakam na en tih deževen dan in pogledam v naslednjih 48 urah :D

buttcrack ::

Na žalost (glede vremena) boš to še ta teden z lahkoto prakticiral.

Reaper ::

Se splača potem pogledati tale Dark, ni to kaka grozljivka ali kaj podobnega?

Qcube ::

Reaper je izjavil:

Se splača potem pogledati tale Dark, ni to kaka grozljivka ali kaj podobnega?


Da, se splača. Nisem še gledal nove sezone, tako da ne vem če se je kaj spremenilo.

Cruz ::

klempo je izjavil:



Perry Mason Season 1 HBO

Los Angeles leta 1931. Ko se ugrabitev otroka grdo izjalovi, primer dobi Perry Mason (Matthew Rhys), čigar brezkompromisno iskanje resnice razkrije povsem razbito mesto, morda pa tudi priložnost za osebno odrešitev.
Meni prvi del sploh ni bil slab. Bom gledal dalje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Reaper ::

Qcube je izjavil:

Reaper je izjavil:

Se splača potem pogledati tale Dark, ni to kaka grozljivka ali kaj podobnega?


Da, se splača. Nisem še gledal nove sezone, tako da ne vem če se je kaj spremenilo.


Ok, hvala, si jo bom dodal na listo. Je to kaj podobno kot Stranger Things? Nisem gledal tudi slednje ampak sem imel od nekdaj občutek, da gre za podobni zadevi.

prenasalec ::

Reaper je izjavil:

Qcube je izjavil:

Reaper je izjavil:

Se splača potem pogledati tale Dark, ni to kaka grozljivka ali kaj podobnega?


Da, se splača. Nisem še gledal nove sezone, tako da ne vem če se je kaj spremenilo.


Ok, hvala, si jo bom dodal na listo. Je to kaj podobno kot Stranger Things? Nisem gledal tudi slednje ampak sem imel od nekdaj občutek, da gre za podobni zadevi.

Na nek način je podobno, čeprav se mi osebno zdi Dark mnogo boljši. Je temačnejši, ima tudi kompleksnejšo (in meni bolj zanimivo) zgodbo.

Facebook dev ::

Reaper je izjavil:

Qcube je izjavil:

Reaper je izjavil:

Se splača potem pogledati tale Dark, ni to kaka grozljivka ali kaj podobnega?


Da, se splača. Nisem še gledal nove sezone, tako da ne vem če se je kaj spremenilo.


Ok, hvala, si jo bom dodal na listo. Je to kaj podobno kot Stranger Things? Nisem gledal tudi slednje ampak sem imel od nekdaj občutek, da gre za podobni zadevi.


Sam bi rekel, da je zelo drugače kot Stranger Things. Obe imata elemente znanstvene fantastike in misterioznosti, samo gre za popolnoma druge stvari. Sem pogledal oboje in bi predlagal Dark pred Stranger Things.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

yayo ::

yep, precej drugačen. Stranger Things je v bistvu Spielbergov Goonies v tv preobleki, medtem, ko je Dark veliko bolj turobna zadeva z resnim/depresivnim podtonom. Je pa veliko boljša serija, čeprav se vleče.

Lion29 ::

ja, stranger things je bila kul 3/4 prve sezone... pol pa je slo malo navzdol... in je izgubila car.... dark pa konstantno drzi nekje ton
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FTad ::

Lion29 je izjavil:

ja, stranger things je bila kul 3/4 prve sezone... pol pa je slo malo navzdol... in je izgubila car.... dark pa konstantno drzi nekje ton


Drzi. Dark je lepo speljal in zakljucil zgodbo v teh treh sezonah brez loose ends. Pravzaprav bi moral biti Dark imo zlati standard za sci-fi serije in na splosno.

Outcast ::

Cruz je izjavil:

klempo je izjavil:



Perry Mason Season 1 HBO

Los Angeles leta 1931. Ko se ugrabitev otroka grdo izjalovi, primer dobi Perry Mason (Matthew Rhys), čigar brezkompromisno iskanje resnice razkrije povsem razbito mesto, morda pa tudi priložnost za osebno odrešitev.
Meni prvi del sploh ni bil slab. Bom gledal dalje.



Predvidevam da ni slaba, samo IMDb ocena je bolj boga za serijo...:| Mogoče pogledal pilota.

Končal Cardinala, ki se tudi uradno konec serije po 4.sezonah ter Gangs of London...vseen če ni druge sezone ker je tole blo res kr neki na silo in šlampasto narejeno...


Iščem nekaj novega v smislu Ozark, Mindhunter, The Sinner....kakšen predlog?

Badwolff ::

Outcast je izjavil:

Cruz je izjavil:

klempo je izjavil:



Perry Mason Season 1 HBO

Los Angeles leta 1931. Ko se ugrabitev otroka grdo izjalovi, primer dobi Perry Mason (Matthew Rhys), čigar brezkompromisno iskanje resnice razkrije povsem razbito mesto, morda pa tudi priložnost za osebno odrešitev.
Meni prvi del sploh ni bil slab. Bom gledal dalje.



Predvidevam da ni slaba, samo IMDb ocena je bolj boga za serijo...:| Mogoče pogledal pilota.

Končal Cardinala, ki se tudi uradno konec serije po 4.sezonah ter Gangs of London...vseen če ni druge sezone ker je tole blo res kr neki na silo in šlampasto narejeno...


Iščem nekaj novega v smislu Ozark, Mindhunter, The Sinner....kakšen predlog?


Mene je prvi del razočaral, se vleče, ne pritegne, liki dolgočasni, zgodba zaenkrat konfuzna.

VaeVictis ::

Tale vikend pogledal Dracula (2020)-

Naredila sta jo producenta BBC Sherlock Mark Gatiss in Steven Moffat.

Pričakoval veliko več, prvi del je vredu, drugi tudi ni slab, tretji je pa zelo povprečen.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Reaper ::

FTad je izjavil:

Lion29 je izjavil:

ja, stranger things je bila kul 3/4 prve sezone... pol pa je slo malo navzdol... in je izgubila car.... dark pa konstantno drzi nekje ton


Drzi. Dark je lepo speljal in zakljucil zgodbo v teh treh sezonah brez loose ends. Pravzaprav bi moral biti Dark imo zlati standard za sci-fi serije in na splosno.


Ok, hvala vsem, ste me prepričali, da si pogledam, ko končam z Better Call Saul.

broken/link ::

Kurzweil je izjavil:

webmaher je izjavil:

Gledam neke lestvice in se vprašam kako sem pa tole kiksnil :D
https://www.imdb.com/title/tt2303687/
Pogledam prvo in ugotovim, da sem jo verjetno že gledal... zdaj sem pri 2 sezoni in 2 del je bil za čisto desetko :D
Dobro da imam zdaj že nekaj časa Trakt, da slučajno še kaj ne zgrešim :D


Zanimivo! Precej gledam serije, pa za tole še niti slišal nisem... je že dodano na wishlist!


OMG, kako sem lahko to zgrešil? Line of duty.
Po dolgem času končno ena serija, ki jo brez težav priporočim naprej. je pa ni čez 3.sezono - tisto je res masterpiece. Vsekakor, komur so všeč detektivke, tole je must see.

buttcrack ::

Sem po trailerju/opisih/komrntarjih binge zlovadl vseh 5 sezon. Zaključim dark in succession in štartam

Outcast ::

Same here hehe...hvala (vsem) za priporočilo, se že gleda pilot!:D

broken/link ::

mislim že 1 sezona je kul. Všeč mi je, kako je zgodba predstavljena in da do samega konca ne veš točno, kaj se je zgodilo. Lahko ugibaš in predvidevaš, ampak zaman :)
2 sezona se začne z novo zgodbo. in si misliš "aha, okej, to je ena unih serij, kjer je vsaka sezona zase". Mal se sem pa tja naveže na 1.sezono (ker glavni liki oz. glavni GANG je isti, AC-12), to je pa to. No, potem pa pride 3.sezona ...
Tudi liki so super, izpostavil bi pa Lindsay - kdor si je njo zmislu, samo kapo dol. Do nje preprosto ne morš bit ravnodušen. Kaj več pa že težko rečem, ker bi se lahko kaj zarekel. Ampak preprosto awesome. Pa še to - vse je obrazloženo. Če ne prej, zadnji del. Tako da na koncu dobiš odgovore na vsa vprašanja :) Men jo je ratal v 1tednu pogledat, ker ko sem enkrat začel gledat ni bilo več poti nazaj :)

webmaher ::

še 1000 prvič se bom ponovil: Ni kaj dodati :D

Outcast ::

Damn končal včeraj 2.epizode 1.sezone...8-O

Definitivno serija tega poletja zame!

lolipop2 ::

O kateri se to govori?

Gagarin ::

mah eni stari, ki je bila že stokrat tule omenjena, pa so fantje vse spregledali. Ni glih tako superlativna, kot fantje brizgajo na njo...Je, ok.
««
245 / 301
»»