» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
237 / 301
»»

yayo ::

ne, samo HBO je odkupil pravice za mednarodno distribucijo, pa sedaj reklamira kot svojo najnovejšo serijo. :))

oo7 ::

MOST DANGEROUS ANIMAL OF ALL Official Trailer (HD) Zodiac Killer Documentary Series

Wolfie ::

Opa, Djuro se pojavi v zadnji epizodi Strike Back-a.

Okapi ::

Wolfie je izjavil:

Opa, Djuro se pojavi v zadnji epizodi Strike Back-a.

Na hitro je opravil;)

Drugače pa, vsaj pol snemalne oziroma produkcijske ekipe je hrvaške.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Okapi ::

Hunters kdo gleda?

Al Pacino kot lovec na nacije. Ni pa to serija za antisemite.>:D

Lojzze ::

Matrvola pri Altered Carbon so pa kompleten recast naredili,pa tok fejst je bla Ortega

klempo ::



Sydney is a teenage girl navigating the trials and tribulations of high school while dealing with the complexities of her family, her budding sexuality, and mysterious superpowers just beginning to awaken deep within her.

klempo ::



Vladan Simonović je vlasnik Sigme - jedan od najbogatijih, najmoćnijih ljudi u državi. Vladan Simonović stekao je svoje bogatstvo na sumnjiv način, tokom devedesetih godina prošlog veka. Danas, Vladan Simonović je progonjen čovek, a progonjeni ljudi spremni su na sve radi očuvanja sebe, svoje moći i svojih tajni. Vladan Simonović je tajkun čiji lik tumači Dragan Bjelogrlić.

hopsy ::

Gravity Falls (2012-2016) imdb

Gravity Falls is an American animated mystery comedy television series created by Alex Hirsch for Disney Channel and Disney XD. The series ran from June 15, 2012, to February 15, 2016.Wikipedia



ekstra kvaliteta cez vse sezone!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

PunkDude ::

ZeroZeroZero je po prvem delu obetavna.

connel ::

Zerozerozero je odlična serija, jo z veseljem spremljam. Hunters je tudi dobra (nazi hunterji).

Morientes ::

ZeroZeroZero je na momente prekruta za gledat, tista scena z avtobusom...

Star Wars The Clone Wars ponovno na malih zaslonih. Če sem prejšne sezone gledal, bom pa še to eno dodatno. Meni je bila kar zanimiva.

The Expanse je ena od top ZF serij, ljubitelji tega žanra je ogled obvezen.

Pogrešam kako dobro komedijo, če mi kdo priporoča.

Outcast ::

Hunters - ne vem koliko resnično je dejansko prikazan holokavst ker je na trenutke res brutalno pa drugi strani pa spremljamo (namišljen sicer) kviz zakaj svet sovraži Jude?

Ne vem sem pričakoval precej bolj resno serijo kot tole....

SmeskoSnezak ::

starboi je izjavil:

Kar seveda ni res, je bilo že večkrat zavrnjeno s strani vseh igralcev omenjene serije ... nobene epizode ne bodo posneli ... bo zadeva bolj tematike, kot je bilo v Oprah Showu pred leti.


Film bo: https://www.glamourmagazine.co.uk/artic...

oo7 je izjavil:

Star Wars: The Clone Wars | Squad 99 | Disney+





Trenutno sem pri drugi sezoni. Zelo dobra TV serija :)

Lion29 je izjavil:


vikings



In kakšna se ti zdi TV serija Vikings ? Pri kateri sezoni si ?


Hvala, super bo pogledati tole StarWars…
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

A Devs je kdo pogledal?



za 1x obetavno
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

A Devs je kdo pogledal?



za 1x obetavno


Nisem še opazil na pašniku. Drugače pa ja bom pogledal.

zuz3k ::

a kdo ve zakaj niso na MTV ponudnika telemach več Jersey shore epizode? oz. kdaj bodo
Life is a psychological game.

starboi ::

zuz3k je izjavil:

a kdo ve zakaj niso na MTV ponudnika telemach več Jersey shore epizode? oz. kdaj bodo


Dej ugasni se lepo prosim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

c3p0 ::

Devs pilot, kar dobra zadeva.

oo7 ::

Celotna tretja sezona Castlevania že na voljo :)


Netflix's Castlevania: Season 3 Review

yayo ::

jaz sem začel gledati drugo sezono nemške Dark serije. Nič ne razumem, ker sem vse pozabil kaj se je dogajalo v prvi. Pa povzetki so tako hudičevo komplicirani, da smo spet tam :)) Ne da se mi znova prve gledat, fak.

zuz3k ::

zuz3k je izjavil:

a kdo ve zakaj niso na MTV ponudnika telemach več Jersey shore epizode? oz. kdaj bodo
Life is a psychological game.

Konlov ::

Očitno bo treba poklicati na telekom ali pa na T2, da boš tole izvedel @zuz3k

IL_DIAVOLO ::



To pa ja!

negot ::

webmaher ::

ako "šprehenzi dojč" in imaš Telesmeh kjer prek DVBC TVja na ZDF kanalu vklopiš HBBTV in lohka gledaš marsikaj ... če se spomnim prav celo v HDR..pa seveda kak smart DNS morš met, da si njihov 8-)

klempo ::



From visionary executive producers Steven Spielberg and Edward Kitsis & Adam Horowitz, this reimagining of the classic anthology series transports everyday characters into worlds of wonder, possibility, and imagination.

Konlov ::

PunkDude je izjavil:

ZeroZeroZero je po prvem delu obetavna.

Tudi jaz priporočam.

2dark ::

PunkDude je izjavil:

ZeroZeroZero je po prvem delu obetavna.


Full dobra zadeva. Sploh, ker je posneta na precej neobičajen način, da najprej vidimo , kako se zgodi določen dogodek, nato pa nam režiser zavrti čas nazaj in pokaže, zakaj je sploh prišlo do dogodkov.

Zelo priporočam zadevo. Zelo gledljiva, ves čas nas drži v negotovosti.

Outcast je izjavil:

Hunters - ne vem koliko resnično je dejansko prikazan holokavst ker je na trenutke res brutalno pa drugi strani pa spremljamo (namišljen sicer) kviz zakaj svet sovraži Jude?

Ne vem sem pričakoval precej bolj resno serijo kot tole....


Kjer igra nafatalinast AL Pachino je potreben obvoz. A je tip tako na tesnem z denarjem, da si ne more privoščit penzije?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

yayo ::

je tole norveško serijo kdo gledal? mnenje?
Twin@IMDB

webmaher ::

zgleda Ok... zdej ko sem se na Skandinavske vrgu bom pa še tole 1x kmalu :)

Outcast ::

ZeroZeroZero pogledal (do seda) 2 dela...zelo dobra, thanks za priporočilo!

Aphanisis ::

ZeroZeroZero po moji oceni ni dobra. Še s tako mero sodbenega suspenza ne morem pasti not. Preprosto nekredibilno. Dva mulca potujeta s 5000kg kokaina sama, brez denarja, brez izkušenj in brez karizme (pa še s spastičnimi krči...) po celi zahodni Afriki in plačujeta s par kilogrami istega kokaina razne smuglerje, da jima pomagajo? Kaj smuglerjem preprečuje, da jima ne vzamejo vseh 5000kg in za nagrado dajo častni strel v tilnik sredi puščave? Nimata ničesar, kar bi jima dajalo leverage za pogajanja... Preprosto me preveč cringa gledanje.

.... sicer pa je še kar lepo posneto, slow motion cut scenes, lepi panoramski posnetki čez ocean in puščavo etc etc.

klempo ::



2. sezona južno korejske serije Kingdom

While strange rumors about their ill king grip a kingdom, the crown prince becomes their only hope against a mysterious plague overtaking the land.

yoco ::

klempo je izjavil:



2. sezona južno korejske serije Kingdom

While strange rumors about their ill king grip a kingdom, the crown prince becomes their only hope against a mysterious plague overtaking the land.

Čisto pozabil na serijo. Prva sezona je bla v redu!

WallSreet ::

Season 3&4 of Atlanta can't come soon enough, vse ostalo je dolgočasno.

oo7 ::

Castlevania tretja sezona pogledal dve epizodi zaenkrat odlično :)

stefi91 ::

Imam prasanje se da kje dobit serijo UBICE MOG OCA 4SEZONO na intrnetu? HVALA

klempo ::



V alternativni zgodovinski resničnosti med drugo svetovno vojno delavska družina Judov opazuje politični vzpon Charlesa Lindbergha, letalskega junaka in ksenofobnega populista, ki kot novi predsednik ZDA spreobrne državo v fašizem.

donvito ::

stefi91 je izjavil:

Imam prasanje se da kje dobit serijo UBICE MOG OCA 4SEZONO na intrnetu? HVALA

CrnaBerza --> KLIK

yayo ::

pravkar začel gledati eno odpiljeno, extremno zabavno japonsko serijo z odličnim soundtrackom.
Upam, da me korona ne pobere preden jo končam.

WallSreet ::

Razmišljam da bi do konca pogledal Better Call Saul (končal pri prvi sezoni). Zdaj ko je ta virus je dobra prilika. Morda bom še enkrat začel gledati The Wire/Lost. Bom pa preveril če je še kaj pametnega na Netflixu.

Outcast ::

WallSreet je izjavil:

Razmišljam da bi do konca pogledal Better Call Saul (končal pri prvi sezoni). Zdaj ko je ta virus je dobra prilika. Morda bom še enkrat začel gledati The Wire/Lost. Bom pa preveril če je še kaj pametnega na Netflixu.


Z BCS ne moreš zgrešiti če ti sedejo bolj počasen tempo serije, je pa še vedno vrhunska!
The Wire...sploh ni dileme hehe, jst sem jo do sedaj 3x pogledu. The Lost se pa kmalu izgubi pomoje...

Netflix: Mindhunter, Ozark, Peaky Blinders, Narcos, Kingdom....robe dovolj ;)

FTad ::

WallSreet je izjavil:

Razmišljam da bi do konca pogledal Better Call Saul (končal pri prvi sezoni). Zdaj ko je ta virus je dobra prilika. Morda bom še enkrat začel gledati The Wire/Lost. Bom pa preveril če je še kaj pametnega na Netflixu.


The Wire je odlicna serija. Mi je bila sicer zadnja sezona malce slabsa. All in all vseeno za pogledat.

Lost pa poglej le, ce ti je vseeno, kako kvaliteta pada z vsako sezono in kak zmazek so naredili z zadnjo.

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Razmišljam da bi do konca pogledal Better Call Saul (končal pri prvi sezoni). Zdaj ko je ta virus je dobra prilika. Morda bom še enkrat začel gledati The Wire/Lost. Bom pa preveril če je še kaj pametnega na Netflixu.


Z BCS ne moreš zgrešiti če ti sedejo bolj počasen tempo serije, je pa še vedno vrhunska!
The Wire...sploh ni dileme hehe, jst sem jo do sedaj 3x pogledu. The Lost se pa kmalu izgubi pomoje...

Netflix: Mindhunter, Ozark, Peaky Blinders, Narcos, Kingdom....robe dovolj ;)


Ja BCS sem nehal gledati predvsem zaradi tistega odmora med sezonami (skoraj eno leto). Zdaj so posneli že precej sezon tako da bom verjetno pogledal BCS-ja. Bom pa preveril ostale ki si jih naštel tnx. The Wire bom pa zagotovo še enkrat pogledal, če ne zdaj pa med poletjem (se mi zdi da je bolj poletna serija).

Outcast ::

Z BCS se ti nikamor (še) ne mudi; je na sredini 5 sezone, mislim da je še 5 delov do konca, 6 > zadnja pa pride 1x 2021...pomoje bolj proti koncu;)

Men je bila od aktualnih kar dobra ZeroZeroZero...si pa tud jst malo zaloge delam: The Sinner, Top Boy, Money Heist, The Leftovers + z mojo gledam GOT od začetka.

Facebook dev ::

BCS 6. sezono najbrž kar prestavi za kakšno leto kasneje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Cruz ::

WallSreet je izjavil:

Bom pa preveril če je še kaj pametnega na Netflixu.
Če iščeš humoristično: Peep Show.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

AgiZ ::

Aphanisis je izjavil:

ZeroZeroZero po moji oceni ni dobra. Še s tako mero sodbenega suspenza ne morem pasti not. Preprosto nekredibilno. Dva mulca potujeta s 5000kg kokaina sama, brez denarja, brez izkušenj in brez karizme (pa še s spastičnimi krči...) po celi zahodni Afriki in plačujeta s par kilogrami istega kokaina razne smuglerje, da jima pomagajo? Kaj smuglerjem preprečuje, da jima ne vzamejo vseh 5000kg in za nagrado dajo častni strel v tilnik sredi puščave? Nimata ničesar, kar bi jima dajalo leverage za pogajanja... Preprosto me preveč cringa gledanje.

.... sicer pa je še kar lepo posneto, slow motion cut scenes, lepi panoramski posnetki čez ocean in puščavo etc etc.

Hvala za opozorilo. Bom preskočil.

klempo ::



Based on Celeste Ng's 2017 bestseller, Little Fires Everywhere follows the intertwined fates of the picture-perfect Richardson family and an enigmatic mother and daughter who upend their lives. The story explores the weight of secrets, the nature of art and identity, the ferocious pull of motherhood - and the danger in believing that following the rules can avert disaster.
««
237 / 301
»»