» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
236 / 301
»»

klempo ::



Meet the team behind the biggest multiplayer video game of all time. But in a workplace focused on building worlds, molding heroes, and creating legends, the most hard-fought battles don't occur in the game--they happen in the office.

Kurzweil ::

Vidim pa, da je ne Oskarjih režiser filma oz. novinar omenil, da se bo preko HBO snemala tudi serija Parasite, ne vem pa še v kakšni povezavi z oskarjem nagrajenim filmom.

IL_DIAVOLO ::



To tudi nestrpno čakamo 8-)

Konlov ::

Ali netfliks v novejše izdaje že daje slovenske podnapise?

stefi91 ::

zdravo vem da ni ta tema za tukaj samo lahko pomagate hvala zdravo rabil bi pomoc nedavno sem gledal podoben filmu Hustlers 2019 SLO...sam da sta tukaj fant pa punca pa od punce oce bolan pa nimajo za zdravljenje in oona odloci da je najlazje zasluzit ce gre plesat v striptis klub itdd..mozno naslov hvala lp

oo7 ::

stefi91 je izjavil:

zdravo vem da ni ta tema za tukaj samo lahko pomagate hvala zdravo rabil bi pomoc nedavno sem gledal podoben filmu Hustlers 2019 SLO...sam da sta tukaj fant pa punca pa od punce oce bolan pa nimajo za zdravljenje in oona odloci da je najlazje zasluzit ce gre plesat v striptis klub itdd..mozno naslov hvala lp


Mogoče tole - An aspiring actress makes a pact with her fiancé to take a job as an exotic dancer to care for her cancer stricken father.

Lap Dance (2014)
https://www.imdb.com/title/tt2392385/

oo7 ::

Katere TV serije spremljate trenutno ?

Od rednih Vikings se je zaključila tako, da samo Star trek Picard.
Zdraven pa gledam še SW Clone wars trenutno sem pri drugi sezoni.

pierch ::

The Vikings ni še konc ;)
Pierch

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Katere TV serije spremljate trenutno ?

Od rednih Vikings se je zaključila tako, da samo Star trek Picard.
Zdraven pa gledam še SW Clone wars trenutno sem pri drugi sezoni.


Ma stanje se vsaj malo popravlja; trenutno spremljam samo Homeland ter Chicago Fire & PD.
The Sinner počakam celo sezono da bo zunaj, jutri štarta Narcos: Mexico, prične se nova serija Hunters čez 9 dni, BCS je nazaj z 5.sezona čez 12 dni, prav tako TWD, Altered Carbon 2.sezona čez 15 dni....

Konlov ::

Konlov je izjavil:

Ali netfliks v novejše izdaje že daje slovenske podnapise?

Če ima kdo mogoče dostop, bi prosil za podatek...

Gagarin ::

ma nauč se že angleško, al pa SLO1 pa TV3 glej pa ne utrujaj s to slovenščino...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Konlov ()

Facebook dev ::

Slovenski prevodi so dostikrat tak podn, da filmu/seriji zniza oceno za 3 dol, ce gledas s slovenskimi podnapisi ...

Konlov ::

Če bi se imeli kaj radi, bi od njih zahtevali, da dajo prevajati kvalitetnim prevajalcem.
Kljub Ferdo66 izlivom še vedno ne vem, ali novejšim serijam dodajajo slovenski jezik ali ne?

hunter01 ::

Ne.

Gagarin ::

Konlov je izjavil:

Če bi se imeli kaj radi, bi od njih zahtevali, da dajo prevajati kvalitetnim prevajalcem.
Kljub Ferdo66 izlivom še vedno ne vem, ali novejšim serijam dodajajo slovenski jezik ali ne?


Če bi se imel kaj rad, bi se naučil angleško in si malo razširil obzorja...

Sarkozy ::

pierch je izjavil:

The Vikings ni še konc ;)


Yes. Finally Alfred vs Ivar.
>:D
Ils sont fous ces Slovenes!

IL_DIAVOLO ::

Konlov je izjavil:

Če bi se imeli kaj radi, bi od njih zahtevali, da dajo prevajati kvalitetnim prevajalcem.
Kljub Ferdo66 izlivom še vedno ne vem, ali novejšim serijam dodajajo slovenski jezik ali ne?


Tudi sam ne morem gledat brez subsov, ampak z angleskimi pa je celo boljse od dobesednih slovenskih prevodov.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Katere TV serije spremljate trenutno ?


mi trenutno
vikings
stargate sg-1
shameless

moja spremlja
baby joda, the outsider

vsake tolko se ray donovan, sopranos

cakam na ozark, narcos, sinner, lucifer

upal na avenue 5
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Konlov ::

Gagarin je izjavil:

Konlov je izjavil:

Če bi se imeli kaj radi, bi od njih zahtevali, da dajo prevajati kvalitetnim prevajalcem.
Kljub Ferdo66 izlivom še vedno ne vem, ali novejšim serijam dodajajo slovenski jezik ali ne?


Če bi se imel kaj rad, bi se naučil angleško in si malo razširil obzorja...

Pa saj se ni potrebno vedno takoj prepogniti, no!

Kurzweil ::

@Konlov, brez zamere, tudi jaz opažam, da se mnogokrat pritožuješ nad tem, da ni slovenskih podnapisov. Se tudi jaz pridružujem mnenju, da je bolje zate, da se naučiš angleščine, ti bo prišla prav.... se sicer strinjam s tabo, da bi bilo fino, da bi bilo več prevodov, ampak to mislim za res tiste skupine ljudi, ki drugače res več ne gre... nauči se angleško, je fino in uporabno.

Ja, marsikateri film zgubi na bistvu, kvaliteti, vsebini,... ko se prevede, zato je to še en razlog, zakaj je bolje zadeve gledat/brat po angleško....

Konlov ::

Se strinjam, da se je potrebno naučiti angleščino. Čeprav meni osebno je bolj zanimiva mongolščina, morda kak JA jezik.
Vseeno pa servisa, ki na naši zemlji ponuja storitve v drugih jezikih, ne bom naročil. Pa še kak študent oziroma nekaj njih bi lahko kak EUR zaslužili, če bi ti servisi iskali storitev prevajanja. Ja, smo majhni. Še manjši bomo, če bomo na takihle primerih popuščali. Smo del EU. To pa je že nek trg, kjer bi se tudi netflix npr. stresel, če bi njihove storitve v EU prepovedali, kjer državam članicam ne nudijo prevoda...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Gagarin ::

Ja in bi nam, zaradi takšnih vaških posebnežev, ki ne znajo angleško bi se pa učili mongolsko, vsem podražili naročnino...

Badwolff ::

mongolščina...
sicer se v osnovi strinjam, če lahko ima hbo bi lahko imel tudi netflix
najboljše da jih prijaviš na EU

oo7 ::

Lion29 je izjavil:


stargate sg-1


Gledaš prvič ali obujaš spomine ? :D

stefi91 ::

oo7 je izjavil:

stefi91 je izjavil:

zdravo vem da ni ta tema za tukaj samo lahko pomagate hvala zdravo rabil bi pomoc nedavno sem gledal podoben filmu Hustlers 2019 SLO...sam da sta tukaj fant pa punca pa od punce oce bolan pa nimajo za zdravljenje in oona odloci da je najlazje zasluzit ce gre plesat v striptis klub itdd..mozno naslov hvala lp


Mogoče tole - An aspiring actress makes a pact with her fiancé to take a job as an exotic dancer to care for her cancer stricken father.

Lap Dance (2014)
https://www.imdb.com/title/tt2392385/





Hvala ti zadetek v polno nikakor se nism mogu spomnit kerga leta je hvala se ebkrat

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:


stargate sg-1


Gledaš prvič ali obujaš spomine ? :D


ne, sopranove, ray donovan in shameless obujamo spomine.... sirim obzorja svpji zenki :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

buttcrack ::

s frankom si def. zadel v polno ;)

Lion29 ::

buttcrack je izjavil:

s frankom si def. zadel v polno ;)


ma mislim da sem z vsemi

frank, mickey, anthony :D
sami zgledni moski :D like if I am trying to tell her something :P
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Nova Tv serija od režiserja filmov Raid.

Gangs Of London | #UpNext

Konlov ::

hunter01 je izjavil:

Ne.

Hvala.

IL_DIAVOLO ::



To zna biti top material.

matobeli ::

Sej je že 6 epizod zunaj, poglej pa presodi sam.

GRT ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



To zna biti top material.

Mal si pozen. V kateri jami si bil?

Outcast ::

Zdržal 2.5 epizode tega dreka in majhen reminder za naprej: karkoli je podpisano z Stephen Kingom ni zame!

oo7 ::

Star Wars: The Clone Wars | Squad 99 | Disney+





Trenutno sem pri drugi sezoni. Zelo dobra TV serija :)

Lion29 je izjavil:


vikings



In kakšna se ti zdi TV serija Vikings ? Pri kateri sezoni si ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Okapi ::

https://en.m.wikipedia.org/wiki/High_Fi...

High Fidelity, simpatična zadeva, za vse, ki jim je bil všeč film. Veliko dobre muzike. Kot zanimivost, v filmu je igrala mama, v seriji pa hči, samo v drugih vlogah.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

In kakšna se ti zdi TV serija Vikings ? Pri kateri sezoni si ?


jaz sem gledal prvo sezono in pol, takrat ko je prislo ven... in se mi je zdela kul... pol nisem mel vec casa...

zdaj pa sem z zeno pogledal vse...

VIKINGS SPOILER

dokler je Ragnar se skakal okoli je blo kul... pa malenkost se pol.... zdaj pa je skoraj dolgocasno... prav sem cakal, da Se folk stegne >:D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

In kakšna se ti zdi TV serija Vikings ? Pri kateri sezoni si ?


jaz sem gledal prvo sezono in pol, takrat ko je prislo ven... in se mi je zdela kul... pol nisem mel vec casa...

zdaj pa sem z zeno pogledal vse...

VIKINGS SPOILER

dokler je Ragnar se skakal okoli je blo kul... pa malenkost se pol.... zdaj pa je skoraj dolgocasno... prav sem cakal, da Se folk stegne >:D



Se popolnoma strinjam z tabo + Travis Fimmel je zelo dober igralec.

IL_DIAVOLO ::

GRT je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:



To zna biti top material.

Mal si pozen. V kateri jami si bil?


In your mother hole. Y do u ask?

oo7 ::

Castlevania Season 3 | Official Trailer | Netflix



5 marec 2020

Konlov ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

IL_DIAVOLO ::



Imam zelo slab občutek glede letošnjega Farga...tole izgleda zelo bogo :|

Even worse than season 3.

Konlov ::

Trojka je bila že zelo boga.

klempo ::



Season 3 premieres March 15

hunter01 ::

To Westworld!! Komaj čakam.

Moram S01 in S02 še enkrat pogledat!

oo7 ::

Kot kaže bodo posneli specialno epizodo TV serije prijatelji / Friends. Vseh 6 glavnih igralcev bo odigralo svojo vlogo.

starboi ::

Kar seveda ni res, je bilo že večkrat zavrnjeno s strani vseh igralcev omenjene serije ... nobene epizode ne bodo posneli ... bo zadeva bolj tematike, kot je bilo v Oprah Showu pred leti.

klempo ::



Inspired by true events, HUNTERS follows a diverse band of Nazi Hunters in 1977 New York City who discover that hundreds of escaped Nazis are living in America. And so, they do what any bad-ass vigilante squad would do: they set out on a bloody quest for revenge and justice. But they soon discover a far-reaching conspiracy and must race against time to thwart the Nazis' new genocidal plans.

yayo ::

Konlov ::

A to S2?
««
236 / 301
»»