» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
225 / 301
»»

imagodei ::

Okapi je izjavil:

Sem gledal, ampak me ni potegnila in sem nehal nekje sredi prve sezone, se mi zdi.

Mnja... Saj nekako razumem, začne se dost naivno. Moram rečt, da so kasnejše sezone dosti bolj... aktualne... vsaj po mojem mnenju. :)

EDIT: Za Carnival Row sem pogledal samo trailer, a bi rekel, da je tematika vsaj od daleč sorodna ...
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

buttcrack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

2. sezona the terror se boljsa od prve.

resno? Sicer sem pogledal vse dele ampak mi je bila tematika prve precej bolj zanimiva.

Izi ::

Kot vedno se kaže, da so ocene serij in filmov popolnoma nepotrebni.
The Terror, prva sezona, je bila meni zelo v redu. Druga pa ne samo slaba ampak tako zanič, da sem pri drugem delu besno vse skupaj zabrisal iz diska.

Pohvaliti pa moram Carnival Row. Sem z užitkom pogledal vseh 8 delov. Pa ne samo zaradi Care ;), prav vsi igralci so odlični.
Čakam na 2. sezono. Konec prve sezone je praktično že začetek druge sezone, ki je že potrjena.

IL_DIAVOLO ::

Preveč serij gledas in ne locis zrna od plevela. Trditi, da je 2. sezona tako zanic, da si jo takoj izbrisal iz diska, pomeni samo eno, ne znas uzivati v seriji. Gledas serije fast forward, ker(kot sem ze rekel) gledas preveč serij in si ne vzames casa za tako prefinjeno in creepy zadevo, kot je infamy.

Nekako gre po poti farga. Damn good show!

ahac ::

Zanimivo je, da o serijah najbolj jamrajo tisti, ki jih potem brišejo iz diska. Torej nočejo niti plačat za legaln ogled...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

broken/link ::

kaj hočeš sedaj povedat? da lahko imajo mnenje samo tisti, ki plačajo?

buttcrack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Preveč serij gledas in ne locis zrna od plevela. Trditi, da je 2. sezona tako zanic, da si jo takoj izbrisal iz diska, pomeni samo eno, ne znas uzivati v seriji. Gledas serije fast forward, ker(kot sem ze rekel) gledas preveč serij in si ne vzames casa za tako prefinjeno in creepy zadevo, kot je infamy.

Nekako gre po poti farga. Damn good show!

to se strinjam, ker ni zanič kot je drugi rpedstavljajo ampak se pa ne morem opredelit da bi bila boljša od prve kar pa je spet stvar okusa oz. teme. Gledam še vedno, ker ima nekaj mističnega, mi je pa težja od prve.

IL_DIAVOLO ::

No vidis, to pa popolnoma razumem.

Konlov ::

HBO: Prišleci. Vsak teden komaj čakam update:)). Great work.

Lion29 ::

prisleci?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Konlov ::

Lion29 je izjavil:

prisleci?

Woou :O

prenasalec ::

Lion29 je izjavil:

prisleci?

https://www.imdb.com/title/tt8332130/

oo7 ::

Tom Clancy's Jack Ryan Season 2 - Official Trailer | Prime Video

GRT ::

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.

FTad ::

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


No, vsak ma svoje mnenje. Ampak predvidevam, da ti ze v osnovi niso filmi/serije na temo superheroji vsec

klempo ::

GRT ::

FTad je izjavil:

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


No, vsak ma svoje mnenje. Ampak predvidevam, da ti ze v osnovi niso filmi/serije na temo superheroji vsec

Ravno obratno. Ravno zato je to polomija, parodija. Sramota.

Okapi ::

Boys je boljša od vseh ostalih "herojskih", razen mogoče od Heroes.

neverlucky ::

Sovrazim vse superheroj stvari, a the boys je kar dobra serija. Je narejena drugace, z malo druge perspektive kot to klasicno superheroj sranje, tako da mi je vsec :)

IL_DIAVOLO ::

Tudi sam nisem pristas herojev, ampak ja the boys je top serija.

GRT ::

Očitno nismo gledali iste serije. Ali pa imate rajši parodije. Ja, je narejena drugače. Bolj glupe serije na to temo res še nisem gledal.
Ko tipu raznese "petardo" v rinčku to naj bi bilo TOP. Ahahaha.

neverlucky ::

GRT je izjavil:

Očitno nismo gledali iste serije. Ali pa imate rajši parodije. Ja, je narejena drugače. Bolj glupe serije na to temo res še nisem gledal.
Ko tipu raznese "petardo" v rinčku to naj bi bilo TOP. Ahahaha.


Ne, raje bi imel vsemogocne superheroje, ki jim nihce nic nemore in lahko vsak dan resujejo svet pred cimerkoli se spomnis. Ce pa slucajno pride se en mocnejsi supervillain, bomo pa le naredili novega superheroja, ki je se mocnejsi od njega.
TOP scenarij!!

IL_DIAVOLO ::

Nismo gledli ne, pa tudi kritiki imdb-ja in rotten tomatoes so ocitno gledli drugo serijo.

neverlucky ::

Mislim, da je triggered, ker so njegovi superheroji prikazani v malo slabsi luci ...

To se nikakor ne bi smelo zgodit.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Pogledal prvo sezono The Boys. Najboljša super hero TV serija kar sem jih gledal :)



Komaj čakam drugo sezono :)

c3p0 ::

The Boys je en redkih gledljivih superhero izdelkov. Ostalo so večinoma CGI risanke, vse črno belo.

Gagarin ::

Za mene pa tudi Boys niso gledljivi (z muko pogledal prvi dve epizodi, ker ste tolk reklamirali tukaj), ravno tako kot ostale superhero bedarije...Edina superhero nadaljevanka/serija ki sem jo uspel pogledati in mi je bila kar všeč je bila Heroes. Ostalo je pa vse za 10 letnike IMO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Badwolff ::

Gagarin je izjavil:

Za mene pa tudi Boys niso gledljivi (z muko pogledal prvi dve epizodi, ker ste tolk reklamirali tukaj), ravno tako kot ostale superhero bedarije...Edina superhero nadaljevanka/serija ki sem jo uspel pogledati in mi je bila kar všeč je bila Heroes. Ostalo je pa vse za 10 letnike IMO.


Heroes pa ne?

Gagarin ::

Badwolff je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Za mene pa tudi Boys niso gledljivi (z muko pogledal prvi dve epizodi, ker ste tolk reklamirali tukaj), ravno tako kot ostale superhero bedarije...Edina superhero nadaljevanka/serija ki sem jo uspel pogledati in mi je bila kar všeč je bila Heroes. Ostalo je pa vse za 10 letnike IMO.


Heroes pa ne?


Seveda je tudi za desetletnike, ampak malo starejši jo tud lahko kamot pogledajo za razvedrilo. Ostale pa nekak ne gre, butasto do amena in vse po istem kopitu. Boys se preveč trudi biti drugačen, pa pogorijo na celi črti.

aja; sicer mislim da bi bila Heroes za desetletnike preveč dolgočasna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

AmokRun ::

GRT je izjavil:

FTad je izjavil:

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


No, vsak ma svoje mnenje. Ampak predvidevam, da ti ze v osnovi niso filmi/serije na temo superheroji vsec

Ravno obratno. Ravno zato je to polomija, parodija. Sramota.


Ni parodija. Parodija superhero žanra je npr. Deadpool. Tako kot je Scary Movie parodija na grozljivke. Pa v devetdesetih so bili Napihjenci parodija na akcijske filme...
The Boys je v bistvu samo supervillain serija.

IL_DIAVOLO ::

Haha pogoriji po celi crti, zakaj ze? Zakljucek je bil zakon nastavljen za 2. sezono, ampak kaj ti bom to razlagal , ce pogledas 2 dela in zbrises. Isto si smotan, ko uporabnik @Izi.

Ce se kdo trudi smesen je to deadpool. The boys je pa res komicna...in se sploh trudijo ne. Podobno kot happy.

Kdor zna, pac zna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Izi ()

Gagarin ::

Verjamem da so Boys za osebe na določeni stopnji razvoja fajn in zanimivi. Kot studi ostale superhero, supervillan serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

FTad ::

AmokRun je izjavil:

GRT je izjavil:

FTad je izjavil:

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


No, vsak ma svoje mnenje. Ampak predvidevam, da ti ze v osnovi niso filmi/serije na temo superheroji vsec

Ravno obratno. Ravno zato je to polomija, parodija. Sramota.


Ni parodija. Parodija superhero žanra je npr. Deadpool. Tako kot je Scary Movie parodija na grozljivke. Pa v devetdesetih so bili Napihjenci parodija na akcijske filme...
The Boys je v bistvu samo supervillain serija.


The Boys so zanimivi, ker na nek priblizen nacin pokaze, kako bi se tile superheroji obnasali v real lajfu. Torej ne bi bili vsi dobrega srca kot devica marija, ampak bi bili verjetno egoisticni in delali vse iz lastnih interesov. Prav tako bi jih verjetno promovirala kaka velika koorporacija, ki kasira velike $$ za njihovo promocijo. No torej ravno tako, kot je v seriji prikazano. Ravno to daje tisti car, zakaj je serija zanimiva.

Teh tipicnih serij ala Flash ipd, kjer so res vsi dobri, ker so pac dobrega srca blablabla, je ze dovolj.

Outcast ::

Ste me prepričali, kot čistega anti-ljubitelja supervillain/superhero serij....pogledam čez deževen vikend najbrž:D

Gagarin ::

sem 99% prepričan da ne boš uspel pogledati do konca.

IL_DIAVOLO ::

Vsec ti bo.

Izi ::

Moderator bo imel spet polno dela. Persone Non Grate so okupirale temo s svojimi Troll posti.

Okapi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ce se kdo trudi smesen je to deadpool. The boys je pa res komicna...in se sploh trudijo ne. Podobno kot happy.

Meni so se Boys zdeli kot kombinacija Happy + Heroes + Future Man.;)

Gagarin ::

@Izi Ja dejmo podpirat uniformnost mnenj. Zbrisat vse ki jim niso všeč Boys. Ker če ti niso všeč si Trol.

IL_DIAVOLO ::

Izi je izjavil:

Moderator bo imel spet polno dela. Persone Non Grate so okupirale temo s svojimi Troll posti.


Čudno da se nisi moderator.

Ta pravi komunist.

GRT ::

Gagarin je izjavil:

sem 99% prepričan da ne boš uspel pogledati do konca.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vsec ti bo.


Mi je počasi kar jasno, komu je všeč in komu ne;)

Gagarin je izjavil:

dejmo podpirat uniformnost mnenj. Zbrisat vse ki jim niso všeč Boys. Ker če ti niso všeč si Trol.

Točno to. Ko izraziš svoje osebno mnenje te otroci napadejo kot roj sršenov.
Čist tiste otroške fore, ko otroci ne prenesejo poraza.
Fantki moji, polovica se vas še rodil ni, ko sem jaz hodil v kino gledat te prve filme o superherojih. Tako da imam malo več izkušenj na to temo kot večina. Imam svoje mnenje, ki je moje osebno in nobenega ne silim, da se strinja z njim, pač samo povem, da mi je ta serija največja bedarija, ki sem jo gledal na to temo (pa sem velik fan vseh takih in podobnih serij in filmov) mogoče sem pa že prestar in ne razumem več teh otroških for. OK se oproščam.

neverlucky ::

GRT: Za malo samorefleksije, preberi si svojih zadnjih 5 komentarjev v tej temi in se potem vprašaj, ali si zaslužiš dobiti tudi kakšen ugovor nazaj na to kar pišeš.

Če je res, da se nas polovica še rodila ni, ko si ti že hodil v kino gledat Batmana, se za svoja leta obnašaš zelo otročje.

IL_DIAVOLO ::

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


GRT je izjavil:

Ravno obratno. Ravno zato je to polomija, parodija. Sramota.


GRT je izjavil:

Očitno nismo gledali iste serije. Ali pa imate rajši parodije. Ja, je narejena drugače. Bolj glupe serije na to temo res še nisem gledal.
Ko tipu raznese "petardo" v rinčku to naj bi bilo TOP. Ahahaha.


In potem se čudi, da njegovo "mnenje" ni sprejeto. Mislim no wtf

GRT ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

GRT je izjavil:

Končno sem se spravil pogledat te Boyse. Mislm kakšna traparija je pa to. To pa ni večjega faila v tem žandru, kot je to.
Parodija.


GRT je izjavil:

Ravno obratno. Ravno zato je to polomija, parodija. Sramota.


GRT je izjavil:

Očitno nismo gledali iste serije. Ali pa imate rajši parodije. Ja, je narejena drugače. Bolj glupe serije na to temo res še nisem gledal.
Ko tipu raznese "petardo" v rinčku to naj bi bilo TOP. Ahahaha.


In potem se čudi, da njegovo "mnenje" ni sprejeto. Mislim no wtf

Mislm WTF
Res sem začuden?
Kot povedano verjetno sem prestar, da bi to pokapiral.
IL_DIAVOLO mnhahaha, če je 10 letnikom všeč ne razumem zakaj bi moralo bit tudi meni?
Najbolj je pa to prizadelo diavola hahaha. Sory ker nisem na tvojem nivoju.
Grem gledat še ene par risank na to temo potem pa spat.

GRT ::

neverlucky je izjavil:

GRT: Za malo samorefleksije, preberi si svojih zadnjih 5 komentarjev v tej temi in se potem vprašaj, ali si zaslužiš dobiti tudi kakšen ugovor nazaj na to kar pišeš.

Če je res, da se nas polovica še rodila ni, ko si ti že hodil v kino gledat Batmana, se za svoja leta obnašaš zelo otročje.

Batmana
Sedaj samo dokazuješ koliko si star. Takrat ko je prišel v kino prvi batman sem bil verjetno toliko star kot ti sedaj. Razumem da me ne razumeš.
Priklopi se malo na mamine sise, da boš prej dojel, da je to ena navaden bullshit.
Petarda v rinček. Ahahaha. In potem ti eden gor napiše: The Boys so zanimivi, ker na nek priblizen nacin pokaze, kako bi se tile superheroji obnasali v real lajfu.
Mislm drama res. To pa je real lajf.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

IL_DIAVOLO ::

To je tudi poanta serije. Never meet your heroes.

Lion29 ::

dejta se vidva umirit... pac razlicni okusi... spostovat je potrebno mnenja drugih.

je pa res da kr neko basha-nje brez utemeljitev deluje zelo otrosko. Tak da dejte se potrudit malo argumentirat zakaj taka mnenja, pa ne bo prislo do takih napadov (upam)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vsec ti bo.


;)

IL_DIAVOLO ::

Saj pa imas dober okus...kot jaz :)

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj pa imas dober okus...kot jaz :)


Hehe true that:D
««
225 / 301
»»