» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
223 / 301
»»

Badwolff ::

A je Another Life za kej? Prvi del je... čuden.

Nvm, sem prebral reviewe na imdb...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Izi ::

Badwolff je izjavil:

A je Another Life za kej? Prvi del je... čuden.

Nvm, sem prebral reviewe na imdb...

Zanič, ampak jaz sem vseeno pogledal do konca, ker vesoljščin vedno primanjkuje :D
Igralci niso slabi in naredijo največ kar je možno iz popolnoma zanič scenarija. Glavno vlogo ima Katee Sackhoff, ki je igrala kot Starbuck v Battlestar Galactica. Glavni problem serije je polno SJW sranja.

Neznani leteči predmet pristane kje drugje kot v Ameriki. Ker NPL ne kaže nobene dejavnosti, v ozvezdje iz kjer prihaja, pošljejo vesoljsko odpravo, da preveri kako nevarni so prišleki.
Do tu je še vse nekako v redu, dokler ne izvemo, da Američani reševanje sveta zaupajo skupini popolnih idiotov. Vsi mlajši od 30 let in popolnoma nezreli. Vojaka nobenega, uniform ne poznajo, transvestit in nekaj homoseksualcev ne manjka, glavno besedo imajo ženske, ...
Seveda gre vse narobe in Zemlji se ne piše nič dobrega. Zaključka ni in kaže da računajo na drugo sezono.

Moja ocena 5/10 (od tega sta 2 točki ker se dogaja v vesolju :P)

misek ::

Jaz sem Another Life pogledal v fast-forward načinu :)

Badwolff ::

5/10 bi bila najvišja ocena med reviewi na imdb :D

scipascapa ::

potem jo brišemo?

meho7 ::

The Boys je top notch

Konlov ::

Materijal za S1 E1-10,S2 E1-10,S3 E1-10: https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

oo7 ::



Tom Clancy's Jack Ryan Season 2 - Official Teaser | Prime Video

ahac ::

Izi je izjavil:

Glavni problem serije je polno SJW sranja.

Hvala, ker se žrtvuješ in gledaš te stvari ter za nas redno objavljaš trigger warninge!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Skylord ::

scipascapa je izjavil:

pogledal 4 dele, danes še ostale 4 hehe

A podnapisi so že kje kakšni slo, bos, hr, sr.

scipascapa ::

žal niso, sem kar z ang pogledal.

SWEETBITTER super serija. Luštna kelnrca :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

The boys prve 4 epizode ZAKON :)

Gagarin ::

Gleda kdo City on a hill? https://www.imdb.com/title/tt7187044/

Je za kaj? Zasedba je dobra...

papasmrk ::

Na HBO-ju spremljam 3. sezono Handmaid's Tale. Prvi dve sezoni sta bili solidni, upam da bo tudi tretja...
Za komentiranje se moraš prijaviti

buttcrack ::

Gagarin je izjavil:

Gleda kdo City on a hill? https://www.imdb.com/title/tt7187044/

Je za kaj? Zasedba je dobra...

Men je kul, mogoče je z Russelom Croweom na čelu The loudest voice še boljš...

klempo ::

Outcast ::

Gagarin je izjavil:

Gleda kdo City on a hill? https://www.imdb.com/title/tt7187044/

Je za kaj? Zasedba je dobra...


Ma ni slabo po pravic povedano...je kr gledljivo ni pa nek presežek;)

PunkDude ::

oo7 ::

Pogledal prvo sezono The Boys. Najboljša super hero TV serija kar sem jih gledal :)

Homelander in Butcher sta zakon in Deep za smeh :)) ampak konec 1 sezone SPOILER
Butcher 8 let mislil, da je ženo umoril Homelander a v resnici ga je samo prevarala z njim BUM :))

scipascapa ::

jep, povsod jo hvalijo, po vseh forumih :)

c3p0 ::

Ker je končno malo bolj realno prikazano, kako se bi obnašal navaden človek, ki bi prejel neke nadnaravne moči.

prenasalec ::

Undone (Prime Video, 13. september)


Zna biti zanimivo, Rosa Salazar in Bob Odenkirk sta v glavnih vlogah.

Izi ::

The Boys je res vrhunska serija. Sem pogledal na dušek v dveh popoldnevih 8-)

Sezona 2 je že potrjena, edino datum še ni znan. Verjetno bo treba čakati celo leto na novo dozo, ki bo potem spet pošla v dveh popoldnevih.

Sedmerici, ki bolj ali manj razpadajo, se bo pridružilo nekaj novih "junakov". En novi naj bi bil Stormfront, ki pa ga naj bi tokrat igrala ženska 8-O
Stormfront je drugače Viking z električnimi močmi. Upam, da ne bo tudi to serijo v prihodnje uničil SJW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ahac ::

Upam, da ne bo tudi to serijo v prihodnje uničil SJW.

A ni SJW že prve sezone uničil?:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

neverlucky ::

Dober zakljucek 3. sezone Money Heist. Skoda edino, da bo za 4. sedaj potrebno dolgo cakat :(

Konlov ::

Pogledal Černobil :O

oo7 ::

Konlov je izjavil:

Pogledal Černobil :O


Tudi jaz. Zelo dobra TV serija še posebno zadnji del.

FTad ::

ahac je izjavil:

Upam, da ne bo tudi to serijo v prihodnje uničil SJW.

A ni SJW že prve sezone uničil?:))


Mislim, da je bila serija the Boys izredno anti SJW. Kar je seveda odlicno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Dami ::

Anti mogoče ne, ker je Maeve verjetno bila z ono prijateljico. Ni pa blo nikjer izrecno kaj izpostavljeno (za ali proti) samo zato da bi ugodil komu. Pač je tako kot je, no one gives a fuck. Tako bi moral bit v vseh serijah.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

c3p0 ::

Indeed. S tem da anti-SJW v resnici nima veze z LGBTQXSKDOEW.

slott ::

Obozujem ogled stila snemanja aka serije Rome. Lahko kdo predlaga katere dobre alternative?

Ravno sem pogledal video iz clanka Last supper in Pompeii in pomislil, kako bi blo zanimivo tole pogledat kot kaksno mini serijo made by netflix, right?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

oo7 ::

Preacher 4 sezona se je začela, ki je tudi zadnja.

Qcube ::

Pogledal The Boys. Se strinjam z ostalimi, dobra serija, čeprav običajno ne gledam superherojev je ta drugačna od ostalih.

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

Preacher 4 sezona se je začela, ki je tudi zadnja.


Nobene skode. Jaz sem z drugo sezono zakljucil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

FTad ::

Qcube je izjavil:

Pogledal The Boys. Se strinjam z ostalimi, dobra serija, čeprav običajno ne gledam superherojev je ta drugačna od ostalih.


Jup, serija je bila lepa osvezitev od vseh ostalih superhero serij. na zalost prehitro mimo s samo 8 epizodami

oo7 ::

Carnival Row Season 1 - Official Trailer | Prime Video

scipascapa ::

pogledal BH90210 hehe kar dobro zasnovano.

Kurzweil ::

scipascapa je izjavil:

pogledal BH90210 hehe kar dobro zasnovano.


Sem že študiral, kaj je BH... do momenta, ko sem videl 90210 :))

Anyway... meni resni zmanjkuje idej glede serij... zdej časa in nivoja nimam tako malo/nizkega, da bom gledal vsako serijo, in to celo "del po del"... sem pa pogledal par seznamov in od teh top ocenjenih serij nisem gledal še Fringe in Shameless, sta ti dve seriji za kaj? Res ne bi zapravljal časa z nekimi povprečnimi serijamo... rad gledam serije, ampak kot rečeno toliko časa spet ni in gleda tisto, kar je res vredno.

IL_DIAVOLO ::

The boys vrhunsko! Kaki cliffhanger. Zakon!

Sem začel gledat preacherja. Tole pa so wtf scene :))

klemenSLO ::

Se strinjam: The Boys je res dobra!
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

2dark ::

c3p0 je izjavil:

Ker je končno malo bolj realno prikazano, kako se bi obnašal navaden človek, ki bi prejel neke nadnaravne moči.


Misliš psihopatsko naravnan človek. Normalen človek z razvitimi moralnimi veščinami bi bil dober in ne bi počel tega, kot ponejo superjunaki v The boys. Me zanima, kako bodo Homelanderja ubili oz. kaj je njegova šibka točka.

So pa delno superjunaki v The boys podobni junakom iz The Watchmen.

tikitoki je izjavil:

oo7 je izjavil:

Preacher 4 sezona se je začela, ki je tudi zadnja.


Nobene skode. Jaz sem z drugo sezono zakljucil.


Ti z drugo, jaz pa kar v prvi sezoni. Že strip je debilen, serija ni nič boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Qcube ::

2dark je izjavil:


Me zanima, kako bodo Homelanderja ubili oz. kaj je njegova šibka točka.


Pomojem ga bo sin, nekako.

IL_DIAVOLO ::

Po mojem pa black noir.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Po mojem pa black noir.



Vidiš. Nisem se toliko poglabljaj v njegov karakter , ker se drži po strani. V seriji pa tudi ni bilo prikazano, da bi imel enake moči kot Homelander.

tikitoki ::

Kurzweil je izjavil:

scipascapa je izjavil:

pogledal BH90210 hehe kar dobro zasnovano.


Sem že študiral, kaj je BH... do momenta, ko sem videl 90210 :))

Anyway... meni resni zmanjkuje idej glede serij... zdej časa in nivoja nimam tako malo/nizkega, da bom gledal vsako serijo, in to celo "del po del"... sem pa pogledal par seznamov in od teh top ocenjenih serij nisem gledal še Fringe in Shameless, sta ti dve seriji za kaj? Res ne bi zapravljal časa z nekimi povprečnimi serijamo... rad gledam serije, ampak kot rečeno toliko časa spet ni in gleda tisto, kar je res vredno.


Fringe ni vredna ogleda.

2dark je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Ker je končno malo bolj realno prikazano, kako se bi obnašal navaden človek, ki bi prejel neke nadnaravne moči.


Misliš psihopatsko naravnan človek. Normalen človek z razvitimi moralnimi veščinami bi bil dober in ne bi počel tega, kot ponejo superjunaki v The boys. Me zanima, kako bodo Homelanderja ubili oz. kaj je njegova šibka točka.

So pa delno superjunaki v The boys podobni junakom iz The Watchmen.

tikitoki je izjavil:

oo7 je izjavil:

Preacher 4 sezona se je začela, ki je tudi zadnja.


Nobene skode. Jaz sem z drugo sezono zakljucil.


Ti z drugo, jaz pa kar v prvi sezoni. Že strip je debilen, serija ni nič boljša.


Vsaj nisem sel se stripa brat:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Reaper ::

Meni je bil pa Fringe všeč, dobra serija in bi jo priporočal.

starboi ::

Reaper je izjavil:

Meni je bil pa Fringe všeč, dobra serija in bi jo priporočal.


Fringe je dokaj povprečna serija , če izvzamemo prvo sezono, ki je bila kar gledljiva ... vse ostalo je bilo pa za v pozabo.

Machete ::

Začel gledati The Flash. Ne razumem kako je lahko toliko sezon in relativno OK IMDB ocena. Zadeva je zanimiva zgolj prva 2, mogoče tri dele..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

2dark je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Ker je končno malo bolj realno prikazano, kako se bi obnašal navaden človek, ki bi prejel neke nadnaravne moči.


Misliš psihopatsko naravnan človek. Normalen človek z razvitimi moralnimi veščinami bi bil dober in ne bi počel tega, kot ponejo superjunaki v The boys. Me zanima, kako bodo Homelanderja ubili oz. kaj je njegova šibka točka.


Ne, normalen. Poglej si film Das Experiment, delno posnet po resničnem stanfordskem eksperimentu. Moč iz človeka privabi marsikaj mračnega, že taka omejena, kot je bilo prikazano v filmu. Pravi eksperiment so po tednu dni ustavili. Neke nadnaravne moči bi zadevo še precej potencirale. Imeli se bi za bogove, v to ne dvomim.

Stanford prison experiment @ Wikipedia

nurmaln ::

c3p0 je izjavil:

2dark je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Ker je končno malo bolj realno prikazano, kako se bi obnašal navaden človek, ki bi prejel neke nadnaravne moči.


Misliš psihopatsko naravnan človek. Normalen človek z razvitimi moralnimi veščinami bi bil dober in ne bi počel tega, kot ponejo superjunaki v The boys. Me zanima, kako bodo Homelanderja ubili oz. kaj je njegova šibka točka.


Ne, normalen. Poglej si film Das Experiment, delno posnet po resničnem stanfordskem eksperimentu. Moč iz človeka privabi marsikaj mračnega, že taka omejena, kot je bilo prikazano v filmu. Pravi eksperiment so po tednu dni ustavili. Neke nadnaravne moči bi zadevo še precej potencirale. Imeli se bi za bogove, v to ne dvomim.

Stanford prison experiment @ Wikipedia


Kdor prebira o Stanford prison experiment, ne bo škodilo če pogleda še tole Stanford prison experiment revisited. Je že res da je lahko človeška "duša" zelo temna, ampak tolk hudo kot je prikazano, pa mogoče le ni.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln
««
223 / 301
»»