» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 302
»»

Lion29 ::

Torej tako, da ne bomo vec smetili po temi za sci fi serije odpiram to temo, ki je namenjena vsem serijam. Ker sem itak velik ljubitelj in dnevno posvecam kar zajeten cas temu hobiju, pac moram imeti eno temo :d

Torej to temo bom jaz tako organiziral, da bom v tem prvem postu imel ocene novih in starih serij s kratkimi komentarji in oceno vsakega uporabnika... Tako da bo pomagalo komu, da si izbere serijo za gledat.

Vem da je se bolno tv frikov tle na forumu... Bi blo fajn, ce kdo se sproti objavlja ratinge serij pa kake zanimive novicke...

Pa se pravila... Spoilers, spoilers, spoilers. Dajte ne biti lame in pokvariti folku veselja ob gledanju vsake nove, frisne epizode... Ce nameravate debatirati o aktualni epizodi, ali prihajajocih epizodah. Dajte to ustrezno oznacit, kot spoiler!

No, bom kar zacel. Danes sem pogledal pilota 2 novih serij

--

shameless (showtime)

lion29 - 7, 5/10
kot se za showtime spodobi, je ta serija precej kontroverzna. Precej seksa in kontroverznih tem. (alkoholizem, kraja, homoseksualnost, droge, socialni problem, etc)... Vredno ogleda!

--

episodes (showtime)

lion29 - 7, 0/10
zanimiva serija v kateri bo matt leblanc (joey iz friendsov) igral samega sebe... Pilot je prikazal 2 angleska pisca tv serije, ki sta bila veckrat nagrajena za uspesno serijo v angliji... Nek ameriski producent iz la pa jim je ponudil, da njihovo serijo sproducirajo tut v ameriki. Zanimiv koncept. Vredno pogledat.

techfreak :) - 6, 0/10
danes sem si ogledal tudi pilota serije episodes, vendar si po mojem mnenju zaenkrat komaj zasluži oceno 6, 0. Zdi se mi, da še niso pokazali kaj veliko. Imam pa upanje, glede na to, da je v seriji prisoten joey.

--

the cape

lion29 - 7, 0/10
ce so vam vsec stripi, superjunaki (spidermani, supermani, hulki ipd) potem je ta serija za vas. Ne vem zakaj, ma malo me spominja na serijo flash.. Je pa dokaj kvalitetno nareta, igra pa tudi una summer glau ali kaj je ze, ki je spilala terminatorko v sarah connors chronicles...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

No ja če namenjaš temu preveč časa ni več samo hobi, ampak postane odvisnost.

Danes sem si ogledal tudi pilota serije Episodes, vendar si po mojem mnenju zaenkrat komaj zasluži oceno 6,0. Zdi se mi, da še niso pokazali kaj veliko. Imam pa upanje, glede na to, da je v seriji prisoten Joey.

Poleg tega pa sem pogledal še redne epizode (Lie to me*2, Castle in CSI: Miami).

Lion29 ::

techfreak :) je izjavil:

No ja če namenjaš temu preveč časa ni več samo hobi, ampak postane odvisnost.


who said anything about "prevec" ? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

in dnevno posvecam kar zajeten cas temu hobiju

Domnevam, da to pomeni preveč. Res pa je, da nevem koliko to pomeni.

Lion29 ::

techfreak :) je izjavil:

in dnevno posvecam kar zajeten cas temu hobiju

Domnevam, da to pomeni preveč. Res pa je, da nevem koliko to pomeni.


slabo domnevas... po izracunih kako leto ali 2 nazaj v povprecju vsaki dan namenim 1h svojega casa.... seveda v povprecju cez celo leto....

pa cetudi so to 2h, se vedno ni prevec... ker filmov ne gledam... oz. redkokdaj kjerega... mogoce 1ga na 2 tedna... malo vec ko je zatisje serij :) pa tut TVja ne gledam, razen kako fudzbalsko tekmo AC milana in kake skoke ali kaj podobnega :D

sicer pa prevec je lahko tudi 1 min... odvisno koga prasas :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Jebiga, jaz sem tudi pogledal Shameless in Episodes, Lie to me pa še bom:-) Me prav zanima, kako se bo obnesel Joey kot sivolasi šarmer.



Mimogrede pa bom pogledal še kakšno epizodo angleškega Shamelessa (letos se je začela 8. sezona), da vidim, kakšna je razlika. Itak je zdaj bolj zatišje (ki ga zapolnjujem s korejsko Iris:-).

O:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

Okapi, fajn bi bilo, da ocenis serijo z oceno do 10...

aja, tut angleski shameless obstaja? hm... to je pa kul... vidis jaz zlo malo spremljam dogajanja okrog serij... razen tle na slo techu, ne berem nobenih forumov ali gledam trailerjev ali novic... pac poskusam cimbolj samostojno pogledat... je pa fajn tu pa tam kaj podebatirat :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Ocene s številkami so BS. Vsak ima pač svoj okus, pa tudi med žanri jih je nemogoče primerjati.

Opisna ocena veliko več pove. Recimo ta korejski Iris - po dogajanju spominja na 24 (protiteroristična organizacija, teroristi, vohuni, infiltracija, izdaja, atomska bomba, politika ...) s primesmi telenovele (ljubezenski trikotnik oziroma celo štirikotnik, romantika ...). Telenovelistični odseki se rahlo vlečejo, ampak lahko uporabiš FF;-) Všeč mi je, ker je precej drugačna od ameriške produkcije, zato tudi manj predvidljiva, v določenih delih bolj življenjska (protiteroristični agenti recimo žurajo, gredo v kafič, pijejo betoniran pir, imajo neko družabno življenje ...).

O.

Lion29 ::

sej noben ne primerja serije med seboj in vsak da svojo oceno, ravno v tem je car....in ocena ni v primerjavi z ostalimi serijami ampak v primerjavi s svojim lastnim pricakovanjem...
in se strinjam, da opisna ocena vec pove, ravno zato bi rad pri vsaki seriji zbral cimvec razlicnih gledalcev, od vsakega oceno in kratek vtis o seriji!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Če hočeš, da bodo ocene vsaj približno imele kakšen smisel, moraš najprej določit kriterije. Kaj je 1, kaj 5, kaj 10.

O.

Lion29 ::

ni treba nic dolocat, to ve vsak zase...
ce je nekomu serija podn od podna, da 1, ce mu je serija gledljiva, da 6, ce je OK pa ne misli vec gledat, da 4 ali 5... kaj jaz vem, to ve vsak pri sebi....

evo ravnokar pogledal pilota serije the cape... opis bom kopiral v uvodni post...

The Cape

Ce so vam vsec stripi, superjunaki (spidermani, supermani, hulki ipd) potem je ta serija za vas. Ne vem zakaj, ma malo me spominja na serijo Flash.. je pa dokaj kvalitetno nareta, igra pa tudi una summer glau ali kaj je ze, ki je spilala terminatorko v sarah connors chronicles... moja ocena pilota 7/10... zdaj pa grem gledat se 2. del :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gregor P ::

Predlagam, da dodate k seriji še povezavo do več informacij; bodisi do originalne strani serije, ali pa imdb-ja ipd.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

yup, dober predlog...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

glaš ::

The IT Crowd poznate ? angleška humoristična serija.

Wikipedija o seriji:
Set in the London offices of the fictional corporation Reynholm Industries, the show revolves around the three staff members of its IT department, comprising two geeky technicians, a genius named Maurice Moss (Ayoade) and the workshy Roy Trenneman (O'Dowd), headed by Jen Barber (Parkinson), the department's 'Relationship Manager' who knows nothing about IT.

Priporočam vsem ljubiteljem angleškega humorja. Moja ocena je 9/10

cortez ::

Glašš : prehitu si me za inč.. :)

Ja, IT Crowd je legendaren ( I'm disabled..hehe).

No, kaj bi vi naredili v sledeči situaciji ?



Tole bi pa bilo za naše vrle meneđerje ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Lion29 ::

Se vedno niso ustimali editiranje prvega psota, tako da ta trenutek ne morem urejat, bom uredil, ko ustimajo...

Lights out

Lights Out



Pogledal pilota te setije. Govori o boksarju, ki je sel v pokoj in kako se bori sedaj z druzinskim zivljenjem... Meni se zdi zelo obetavno. Tudi posneto je na zanimiv nacin. Bom definitivno pogledal naslednji del.

7/10

-----------------------------------------------------

Brothers and sisters

Brothers And Sisters



Tece ze 5 sezona. Serija govori o veliki druzini odraslih otrok. V seriji blesti Sally Fields kot mama in tudi Calista Flockhart (Ally McBeal) kot ena izmed otrok.... Sem naredil lansko leto maraton 4-ih sezon in zdaj spremljam redno to tekoco. Serija je malo drame, malo komedije, malo romance, velik kreganja.. kot se za stevilcno druzino spodobi...priporocam

6,5/10
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

LuGi ::

Episodes/Cape srednja žalost. 8-O

Skip.

Lion29 ::

LuGi je izjavil:

Episodes/Cape srednja žalost. 8-O

Skip.


a ti serije odpises ze po prvi epizodi?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

STASI ::

Meni so bili všeč Tudorji. Je pa omejena serija (samo 4 sezone).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Lion29 ::

STASI je izjavil:

Meni so bili všeč Tudorji. Je pa omejena serija (samo 4 sezone).

ja napisi mal vec zakaj se gre pa podaj oceno pls
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ZLOky ::

Skrivna naveza (TV Series 2002–2008) - "The Wire" (original title) (HBO)
IMDb: 9.7/10
http://www.imdb.com/title/tt0306414/

Baltimore drug scene, seen through the eyes of drug dealers, and law enforcement.


Mislim da ocena in skoraj 30k glasov govori sama zase...
Vsekakor vredno ogleda.

P.S.: Najbolj všeč mi je bilo, ker se večina dogaja na odprtem.


How I Met Your Mother (TV Series 2005– ) (CBS)
IMDb: 8.8/10
http://www.imdb.com/title/tt0460649/

Egged on by his best friend's upcoming nuptials, Ted believes he finds the woman of his dreams in Robin -- though destiny might have something different in mind.


Sicer tipična ameriška nadaljevanka, kjer v vsaki seriji hočejo pokazati nauke življenja ipd.

huh, skoraj pozabil, seveda:

Dexter (TV Series 2006– ) (SHOWTIME)
IMDb: 9.4/10
http://www.imdb.com/title/tt0773262/

A likable Miami police forensics expert moonlights as a serial killer of criminals whom he believes have escaped justice.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

STASI ::

Lion29 je izjavil:

STASI je izjavil:

Meni so bili všeč Tudorji. Je pa omejena serija (samo 4 sezone).

ja napisi mal vec zakaj se gre pa podaj oceno pls

Serija zajema življenje Henrika 8 in vse njegove žene. Približa neko sliko tistega časa. Zadeva je zgodovinske narave. Ocen na imdb je 8,2/10 s čimer se bi kar strinjal. Ima vse od razvrata umorov ....
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Gregor P ::

Lion29 je izjavil:

LuGi je izjavil:

Cape srednja žalost.
Skip.

a ti serije odpises ze po prvi epizodi?

Sem si ogledal oba dela The Cape, kaj naj rečem ... čisto v redu za otroke od tam nekje, ko začnejo brati stripe, pa morda do nekje 12 leta. Za starejše je pa preprosto preotročji (morda za obujanje spominov iz otroštva skupaj z lastnimi otroki); obenem pa je preveliko lukenj, da bi zgodbo lahko jemal vsaj tako "resno" kot pri kakšnemu Batmanu (v smislu fiktivnih akcijskih junakov seveda; ne "resno" kot kakšno dramo posneto po resničnih dogodkih:D).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Lion29 ::

sam sem mnenja, da je serija the cape namenjena starejsim od 12 let.... tam nekje do 19-20 leta je ok :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

boardwalk empire
http://www.imdb.com/title/tt0979432/

dobra serija 8/10
govori o obdobju prohibicije v zda, gangsterji itd,....
proporočam
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flood ()

Gregor P ::

Lion29 je izjavil:

sam sem mnenja, da je serija the cape namenjena starejsim od 12 let.... tam nekje do 19-20 leta je ok :D

... mogoče bi moral napisati takole; maksimalno do takrat, ko se fant začne malo bolj resno zanimati za punce (če je to za nekatere pri 19-20 tudi prav):P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

lol....



drugace pa vsi pisete o teb boardwalk empire... zacel sem gledat prvi del... na zacetku, ko je neki na plazi ali ne vem kaj... pa me niti pod razno ni potegnlo not, mi je delovalo fuul zamorjeno... ocitno bom moral dati malo vec pozornosti in premagati tisti svoj prvi impulz :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

Lion29 je izjavil:

lol....



drugace pa vsi pisete o teb boardwalk empire... zacel sem gledat prvi del... na zacetku, ko je neki na plazi ali ne vem kaj... pa me niti pod razno ni potegnlo not, mi je delovalo fuul zamorjeno... ocitno bom moral dati malo vec pozornosti in premagati tisti svoj prvi impulz :D


jah, če pričakuješ kako akcijo ipd. je neboš kaj dost dobu
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Lion29 ::

seveda ne prikacujem akcije...
pricakujem dobro serijo...

gledam zelo, zelo razlicne tipe serij, tako da je vsak za nekaj dober...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

pogledal 2. del serije Episodes

mah ne vem, meni je zlo vsec! je neki posebnega, neki sevzega... ni FUUUUL smesna in nekatere fore so tipicno ameriske... ampak ...:D

bom definitivno se gledal!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sash69 ::

Californication (komedija/drama)

Meni osebno ena izmed najboljših serij trenutno. Sama serija je bila med drugim že nominirana za Golden Globe za najboljšo serijo, tega pa je prejel David Duchovny (Mulder iz The X-files) za najboljšo igro v tej seriji. Gre se o življenju in karieri pisatelja iz Kalifornije, ki se znajde v zelo zanimivi zagati, katera je v bistvu glavna nit serije že 4 sezone. Obenem ko rešuje svojo kariero mora še gasiti druge požare, ki nevzdržno nastajajo - problemi s odraščajočo hčerko, ženo, upiranje drugim ženskam in seksu,... Hkrati pa serija prikazuje življenje slavnih in ljudi v "showbizzu" in težave teh z drogami, alkoholom, seksom...

Priznam, ko sem prvič videl to serijo, sem se kar nekaj časa smejal: "To je Mulder?!" :) Ampak se njegovega novega lika hitro navadiš. Prav tako serije, ki je izjemna.

Lion29 ::

jaz sem pogledal celo prvo sezono in malo druge, kaksno leto nazaj... nekako so mi ratali "moodizmi" passé.... je zanimivo neki casa, pol rata dolgocasno... skori tako kot house
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Karaya 52 ::

Twin Peaks

(TV Series 1990–1991)
47 min - Crime | Drama | Mystery
9.4/10



Curb Your Enthusiasm

Larry David: Curb Your Enthusiasm (TV 1999)
57 min - Comedy
8.5/10



Band of Brothers

(TV mini-series 2001)
705 min - Adventure | Drama | History
9.6/10




Opozorilo, gledanje serij gledalca hitro zasvoji - kuri čas za brezvezne stvari. Priporočam oglede pred spanjem, ko oseba ni sposobna večjih mentalnih naporov.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Gregor P ::

Karaya 52 je izjavil:

Priporočam oglede pred spanjem, ko oseba ni sposobna večjih mentalnih naporov.

... kar postane težava, ker imaš vse dele na voljo in ti ni treba čakati do drugega tedna, da boš izvedel, ali bo spregledala ... in ups ... že je ura 5 zjutraj:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

KUUUUULLL

David E. Kelley is back!

watching Harry's Law
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Ravno pogledal prvi del Being Human. True Blood malo drugače, žal precej slabše.

O.

System ::

Jaz trenutno gledam "How I met your mother", "Jersey Shore" in pa čakam na Dexterja.

lurker ::

Studio 60 on the Sunset Strip

Od serij za katere je možnost, da si/boš slišal za njih blizu nule, je tale gotovo čisto v vrhu. Predobra, da bi si zaslužila več kot samo eno sezono. Sorkin at his very best, igralska zasedba tudi.

Zgodba o dveh scenaristih večernega TV showa oz. ljudeh, ki ga ustvarjajo.

(Ni zombijev, noben ne umre in govorijo kot dež celih 60 minut.)

bluefish ::

Nekaj takega kot 30 Rock torej?

lurker ::

Razen kulise ne vidim nobenih paralel med tema dvema.

Lion29 ::

@lurker:
mah mene pa ni prevec prepricala... 3/4 igralcev je iz the west winga...mogoce je tudi to botrovalo. ne bom rekel, da je bila slaba in da si nebi zasluzila se kaksne sezone... kaksen presek pa tudi ni bila! just my 2 cents
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Ok:

Harry's Law



Mah tako bom rekel. Sem velik obozevalec David E. Kelleya, predvsem serije Boston Legal..in spet se je lotu odvetniske serije. Mene osebno ni prepricala. Katy Bates ima neko krazimo in ji pasejo samo dolocen tip vlog, kjer se odlicno obnese... igrati pozitivko pa ji ne gre dobro od rok. Mi je precej antipaticna... serija pa tudi nic posebnega... humor je zelo, zelo povprecen... premiss... torej patent law odvetnica koncno spozna, da jo delo zelo dolgocasi, prisili sefa, da ji da odpoved in odpre svojo odvetnistko prakso... seveda criminal law...

Bom vsekakor pogledal se par delov, da vidim, ce bo kaj iz tega... ampak zaenkrat sem razocaran... povprecno... 6/10


--------------------------------------------------------------

Bob's Burgers



Zanimiva risanka. S humorjem spremljamo druzino, katerih druzinski posel je trgovina s hitro prehrano. Zelo znaimiv humor, priporocam ogled prvih dveh epizod, boste hitro dobili obcutek ali je za vas ali ne! 7/10
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

crazyLIKEme ::

V(isitors) (2009-) IMDb

Obiskovalci/aliens pridejo na zemljo, pač nad vsa večja mesta. Trdijo da so prijazni, sam imajo nekakšne evil-plan s človeštvom. Trenutno teče druga sezona.
Serija ni nek hud presežek. Me ni ravno potegnala, jo gledam v bistvu samo zato da vidim ta evil-plan.

Moja ocena: 4/10

Numb3rs (2005-2010) IMDb

Matematični genij pomaga FBIju reševati umore s pomočjo številk.
Meni je bila všeč samo zato, ker je imela drugačen pristop pri reševanju primerov, kot pa vse ostale serije ala CSI.

Moja ocena: 9/10

Weeds (2005-) IMDb

Vodova in mati v prestižni soseski v Ameriki začne zaradi pomanjkanja denarja dilat travo. Zapletov ni da ni. Ena boljših nanizank, kar sem jih videla v zadnjem letu. Poleg tega je pa še soundtrack ful dober.

Moja ocena: 10/10

Grey's Anatomy (2005-) IMDb

Zdravniki pripravniki z 1000 in 1 težavo. Všečna in dobro nasprotje House MD.

Moja ocena: 8/10

Boston Legal (2004-2008) IMDb

Odvetniška zadeva, kjer ne veš čisto natančno ali so odvetniki tisti, ki nimajo vse poštimano v glavi ali njihove stranke. Odlična serija, po večini zaradi Danny Crane-a.

Moja ocena: 12/10

Mock The Week (2005-) IMDb Official Site

En voditelj in 6 najboljših britanskih stand-up komikom. Dejansko je to igra, kjer komiki predebatirajo odmevne dogodke preteklega tedna v GB in po svetu. Po tej dozi smeha, garantiram najmanj 3 trebušne mišice več :D BTW na trenutke znajo biti vsi komiki precej kruti.

Moja ocena: 10/10

South Park (1997-) IMDb Official Site

Do I really need to say ANYTHING about it?

Moja ocena: 10/10
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

A tole je že kdo omenil LIFE

 Life

Life



Sam sem jo začel gledat in se mi je zdela čisto ok nekaj prvih delov; potem sem pa nehal ker ni bilo več časa, in ker sem se pač usmeril bolj samo na ZF serije (če že imam slučajno čas).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

jaz sem takrat pogledal prva dva dela, pol nisem gledal vec naprej... enkrat ko bo zatisje si bom pogledal obe sezoni... sm lih unikrat pobral dol
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Life je dejansko precej dobra zadeva in se čudim prekinitvi po dveh sezonah.

Lion29 ::

btw, ste videli?

!

looks interesting :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Pravkar pogledal 3. del serije Episodes....

what can I say... I liked it and I liked it quite a lot!

ce bi mogu s prstom pokazat kaj mi je vsec dejansko... nebi mogu...al pa tudi ja... dialogi so mi full dobri, predvsem med "betsy" in mozem...njun british besedni zaklad mi je prow zakon... in matt fantasticno pase med njiju!

spoilers
cock showing off and matt's saying "my eyes are up here" was kinda expected... ampak se vedno je ownal :D

Ce sem kriticen, so mattove fore dokaj standardne ampak ravno tamkombinacija british humorja s tem "cenenim" ameriskim je po mojem okusu in ravno to je "win" zame!

Verdict: I am sticking with it!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Meni se pa zdi, da vseeno nima tako velikega:D

O.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Meni se pa zdi, da vseeno nima tako velikega:D

O.


je reku, da mu manjka le komolec :D

aham, kaj mi je se full dobr....

"betsy" je v kaksni sceni totalno antipaticna, zatezena, tecna do amena.... tako da si pac mislis to je njen character (no tako je ponavadi v drugih serijah)... no v drugih momentih pa je zeloo simpaticna...ljubka, prijazna, razumevajoca, smesna...tak da ta njena skoraj skicofrenicna osebnost je zakon....

pa full ocitno je kak se matt skozi to serijo promovira :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()
««
«
1 / 302
»»