» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
199 / 301
»»

IL_DIAVOLO ::

Je kaj pametnega na travnikih?

Han ::

4. sezona The Affair.

leiito ::

Ne vem, če je tudi na torentih, na Netflixu je, hrvaška serija, The Paper, tranzicijsko medijsko politično privatizacijski triler, téma blizu tudi nam, seveda ni he Wire, je pa ambiciozen poskus in vsaj po pilotu in pol sodeč, povsem gledljivo.

yayo ::

Začenjam gledat The Terror potem, ko sem se mučil s kakih 700 strani dolgo knjigo (prvih iz zadnjih 150 strani je v bistvu vse kar je kaj vrednega, ostalo je opisovanje umiranja na obroke). Zvečer tudi tretja epizoda tretje sezone Preacher-ja, ki trenutno ni na nivoju prvih dveh. Original material iz stripov, ki opisuje familijo L'Angelle je odličen, žal so ga v seriji zbanalizirali, liki nimajo sadistčnega naboja iz stripa. Pa še: Goliath 2. sezona (Billy Bob Thorton veichle) je na vrsti in Picnic At The Hanging Rock miniserijo bom "stestiral", davno sem gledal istoimenski film Petra Weira, pa želim sedaj videti kakšna je serija katero hvali kritika a jo kritizirajo gledalci. Za vroče poletje, če še kdo ni gledal, predlagam Twin Peaks 2017, če bi imel čas bi jo tudi sam še enkrat pogledal, psihedelije ni nikoli dovolj 8-)

barocco ::

Ravno Začel gledati serijo Colony šele 1 del..Se splača pogledati celo sezono..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

negot ::

IL_DIAVOLO ::

Bleh, saj pravim nic pametnega. Mogoce goliath, pa se to zaradi billya.

meho7 ::

Goliath, Animal Kingdom, Power, Preacher pa Snowfall 2. sezona se zacne kmalu

larissa ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenila: larissa ()

barocco ::

Pogledu The Handmaids Tale..super na začetku, se bal da bo serija slaba..amapk ravno nasprotno,dobra igra,zgodba,scena.. Lahko Samo priporočam.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

larissa ::

super serija je, ena boljših vseh časov. Čeprav je izmišljena zgodba, malo spominja na nacizem, taborišča, nasilje, grozljiva tetka Lidija...

meho7 ::

Who Is America - Sacha Baron Cohen (AliG,Borat,..)
1. del zunaj



:))

leiito ::

larissa je izjavil:

super serija je, ena boljših vseh časov. Čeprav je izmišljena zgodba, malo spominja na nacizem, taborišča, nasilje, grozljiva tetka Lidija...



SJW propaganda proti moškim.

oo7 ::

'Batwoman': The CW Developing Lesbian Superhero As a New DC Drama Series


https://www.indiewire.com/2018/07/batwo...


Še to se je manjkal :))

mAXTER ::

oo7 je izjavil:

'Batwoman': The CW Developing Lesbian Superhero As a New DC Drama Series


https://www.indiewire.com/2018/07/batwo...


Še to se je manjkal :))



OMG pa zakaj? :)) Sam nek podatek se manjka da bo popolno in sicer ali bo ta lezbicna sjw zenska junakinja bela ali bodo naredili se to kljukico in dal notr igralko druge rasne profilacije:D

yayo ::

leiito je izjavil:

larissa je izjavil:

super serija je, ena boljših vseh časov. Čeprav je izmišljena zgodba, malo spominja na nacizem, taborišča, nasilje, grozljiva tetka Lidija...



SJW propaganda proti moškim.

nehal gledati po petnajstih sekundah.

barocco ::

freezby je izjavil:

Jp, kot pravi Outcast. The Americans so zagotovo ena najbolj podcenjenih serij. Top zadeva, osebno med Top5 serij.
Me je kar strah pogledat zdajle zadnji del.

Uf pol pa orenk zaostajam,ker sem Ravno začel gledati The Americans 1sezono 6 del..
..in pravite,da je serija za pogledat?! Upam ker je kar nekaj sezon zunaj :)
Ravno(pred kratkim)Pogledal vse sezone: Colony,Dark Matter,The Handmaid's Tale,12monkeys,Homeland,Counterpart..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Outcast ::

barocco je izjavil:

freezby je izjavil:

Jp, kot pravi Outcast. The Americans so zagotovo ena najbolj podcenjenih serij. Top zadeva, osebno med Top5 serij.
Me je kar strah pogledat zdajle zadnji del.

Uf pol pa orenk zaostajam,ker sem Ravno začel gledati The Americans 1sezono 6 del..
..in pravite,da je serija za pogledat?! Upam ker je kar nekaj sezon zunaj :)
Ravno(pred kratkim)Pogledal vse sezone: Colony,Dark Matter,The Handmaid's Tale,12monkeys,Homeland,Counterpart..


Hehe ti samo nadaljuj z Amerikanci;)

leiito ::

barocco je izjavil:

freezby je izjavil:

Jp, kot pravi Outcast. The Americans so zagotovo ena najbolj podcenjenih serij. Top zadeva, osebno med Top5 serij.
Me je kar strah pogledat zdajle zadnji del.

Uf pol pa orenk zaostajam,ker sem Ravno začel gledati The Americans 1sezono 6 del..
..in pravite,da je serija za pogledat?! Upam ker je kar nekaj sezon zunaj :)
Ravno(pred kratkim)Pogledal vse sezone: Colony,Dark Matter,The Handmaid's Tale,12monkeys,Homeland,Counterpart..


Amerikanci so boljši od všeh naštetih skupaj.

Dami ::

leiito je izjavil:

Amerikanci so boljši od všeh naštetih skupaj.

Sem v preteklih 2 mescih zaradi suše pogledal 5 sezon The Americans ((zaj gledam še zadnjo) in je vse skup en velik zeh. Od teh k si naštel sem gledal samo Dark Matter ter Homeland. DM se ne more primerjat, z Homeland sta pa praktično v isti kategoriji. Vendar je Homeland za par razredov boljša serija.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Marvel's Iron Fist - Season 2 | Date Announcement [HD] | Netflix

yayo ::

Pogledal štiri epizode The Terror, kar všeč mi je, veliko stvari so spremenili v primerjavi z romanom, nekatere celo na bolje. Večji del romana je bil spremljanje agonije posadke izgubljene sredi večnega ledu, v seriji pa se stalno nekaj dogaja, liki so bolj filigransko izdelani in odnosi med njimi so bolj subtilni. Največjo spremembo je doživel glavni negativec iz romana, bil je manipulatorski, jezni sociopat, cockney homoseksualec, tukaj pa je mlad irec, trmast kot osel, ki ima predolg jezik za svoje lastno dobro. Še vedno je gay, kaj bo drugega med več kot sto mornarji. Ni pa mi še jasno, če se bo dejansko razvil v zlobnega diktatorja s kompleksom vsemogočnosti kakršen je postal v romanu

vostok_1 ::

larissa je izjavil:

super serija je, ena boljših vseh časov. Čeprav je izmišljena zgodba, malo spominja na nacizem, taborišča, nasilje, grozljiva tetka Lidija...



Jz jo gledam.
Kar zanimiva priznam.
Je pa v bistvu SJW verzija nazi propagande.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Izi ::

yayo je izjavil:

Pogledal štiri epizode The Terror, kar všeč mi je, veliko stvari so spremenili v primerjavi z romanom, nekatere celo na bolje. Večji del romana je bil spremljanje agonije posadke izgubljene sredi večnega ledu, v seriji pa se stalno nekaj dogaja, liki so bolj filigransko izdelani in odnosi med njimi so bolj subtilni. Največjo spremembo je doživel glavni negativec iz romana, bil je manipulatorski, jezni sociopat, cockney homoseksualec, tukaj pa je mlad irec, trmast kot osel, ki ima predolg jezik za svoje lastno dobro. Še vedno je gay, kaj bo drugega med več kot sto mornarji.
Ja, super zadeva. Sem pogledal že aprila.
Knjige nisem bral, zato me je precej presenetilo, da je uradno napovedana že 2. sezona. Zgodba je zaključena. A obstaja več romanov?
Druga sezona naj bi se dogajala med 2. svetovno vojno, kar pomeni, da bo to nekaj čisto drugega z novimi liki.

yayo je izjavil:

Ni pa mi še jasno, če se bo dejansko razvil v zlobnega diktatorja s kompleksom vsemogočnosti kakršen je postal v romanu
A hočeš odgovor na to vprašanje? :D

Okapi ::

Izi je izjavil:

yayo je izjavil:

Pogledal štiri epizode The Terror, kar všeč mi je, veliko stvari so spremenili v primerjavi z romanom, nekatere celo na bolje. Večji del romana je bil spremljanje agonije posadke izgubljene sredi večnega ledu, v seriji pa se stalno nekaj dogaja, liki so bolj filigransko izdelani in odnosi med njimi so bolj subtilni. Največjo spremembo je doživel glavni negativec iz romana, bil je manipulatorski, jezni sociopat, cockney homoseksualec, tukaj pa je mlad irec, trmast kot osel, ki ima predolg jezik za svoje lastno dobro. Še vedno je gay, kaj bo drugega med več kot sto mornarji.
Ja, super zadeva. Sem pogledal že aprila.
Knjige nisem bral, zato me je precej presenetilo, da je uradno napovedana že 2. sezona. Zgodba je zaključena. A obstaja več romanov?
Druga sezona naj bi se dogajala med 2. svetovno vojno, kar pomeni, da bo to nekaj čisto drugega z novimi liki.
Nadaljevanje bi lahko bilo, ko so šli obe izginuli ladji iskat. Je bilo v naslednjih letih (in desetletjih) kar nekaj odprav, ki so ju iskale. Če se bo dogajalo med 2. svetovno vojno, bo pa mogoče kakšno letalo moralo tam zasilno pristati, in se bo potem posadka reševala. Ali kaj podobnega.

yayo ::

Šele tule sem prebral, da bo druga sezona. Dan Simmons je napisal samo knjigo po kateri so posneli prvo, knjiga se zaključi kakor se in zgodba se konča. Sem pa našel tole:
The Terror Season 2 Confirmed
kar pomeni, da ne bo šlo za nadaljevanje zgodbe, ampak, da bosta sezoni imeli nekaj skupnih točk: dogajanje bo postavljeno v okvir resničnih zgodovinskih dogodkov, nadnaravni element pa bo izviral iz folklore oziroma verskih običajev neke (verjetno primitivne) kulture. Tuunbaq iz prve sezone je npr. bitje prisotno v legendah in verovanjih eskimov. Ne vem pa, če bo druga sezona prirejena iz kake literarne predloge ali pa bo šlo za originalni scenarij. Če bo druga varianta bo izdelek verjetno slabši.

Izi ::

yayo je izjavil:

Sem pa našel tole:
The Terror Season 2 Confirmed

Prva sezona je bila leta 1848, WW2 pa okoli 1940, se pravi skoraj 100 let kasneje.
Šlo naj bi za vojno na Pacifiku, kjer so se bili Japonci in Američani. Vojake obeh strani naj bi napadal nek grozljivi duh :D, če seveda jaz prav razumem pomen "uncanny specter".

donvito ::

Kdo gleda, je za kej? Ocena na IMDb je visoka!?

https://www.imdb.com/title/tt6077448/

Izi ::

donvito je izjavil:

Kdo gleda, je za kej? Ocena na IMDb je visoka!?
https://www.imdb.com/title/tt6077448/
To je Indijska serija, boš rabil podnapise razen če obvladaš Hindi :P
Ocena pa ne pomeni kaj dosti, ker je Indijska kinematografija najnižjega ranga na svetu in tudi če je ta serija malo nad njihovim običajnim nivojem je še vedno daleč pod nivojem Ameriške ali Evropske kinematografije. Pa Indijcev je največ na svetu in lahko hitro nabijejo oceno nekemu svojemu izdelku.

leiito ::

Izi je izjavil:

yayo je izjavil:

Sem pa našel tole:
The Terror Season 2 Confirmed

Prva sezona je bila leta 1848, WW2 pa okoli 1940, se pravi skoraj 100 let kasneje.
Šlo naj bi za vojno na Pacifiku, kjer so se bili Japonci in Američani. Vojake obeh strani naj bi napadal nek grozljivi duh :D, če seveda jaz prav razumem pomen "uncanny specter".



Nemirni duh se zdi ta uncanny specter, nisem pa še nikoli prej zasledil teh dveh besed skupaj.

Serija bo pa zihr po istem receptu, period piece z bogato kostumografijo, samo druga doba. Čeprav Terror zdej za nazaj mi je rahlo antiklimaktičen, več sem pričakoval glede na imena, literarno predlogo in zanimivost epizode.

yayo ::

Izi je izjavil:

yayo je izjavil:

Sem pa našel tole:
The Terror Season 2 Confirmed

Prva sezona je bila leta 1848, WW2 pa okoli 1940, se pravi skoraj 100 let kasneje.
Šlo naj bi za vojno na Pacifiku, kjer so se bili Japonci in Američani. Vojake obeh strani naj bi napadal nek grozljivi duh :D, če seveda jaz prav razumem pomen "uncanny specter".

v bistvu ne, sezona bo govorila o japoncih, ameriških državljanih, ki so bili zaradi druge svetovne vojne kot potencialni vohuni in sovražniki množično deportirani v taborišča na ameriških tleh. To je ena tistih temnih točk v ameriški zgodovini katere se zelo neradi spomnijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Okapi ::

Verjetno jih bodo zaprli v neko taborišče v kakšnem odročnem indijanskem rezervatu, in bo tam kakšen indijanski demon začel delati zgago. V glavnem, nič skupnega s prvo sezono, razen imena, da poberejo nekaj gledalcev na račun uspeha prve sezone.

donvito ::

Izi je izjavil:

donvito je izjavil:

Kdo gleda, je za kej? Ocena na IMDb je visoka!?
https://www.imdb.com/title/tt6077448/
To je Indijska serija, boš rabil podnapise razen če obvladaš Hindi :P
Ocena pa ne pomeni kaj dosti, ker je Indijska kinematografija najnižjega ranga na svetu in tudi če je ta serija malo nad njihovim običajnim nivojem je še vedno daleč pod nivojem Ameriške ali Evropske kinematografije. Pa Indijcev je največ na svetu in lahko hitro nabijejo oceno nekemu svojemu izdelku.

Saj nekdo prevaja na titlovi com, do 5 dela je prevedeno(bosanski).
Mogoče pa bo za pogledat.

oo7 ::

Star Wars: The Clone Wars Official Trailer

klempo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

leiito ::

Snowfall S02E01 ni slaba, in zanimiva zgodba, kako se je kalil crack.

Okapi ::

Suits, 8. sezona se je začela. In se mi zdi da zdaj, ko sta Mike in princeska šla, bo že spet bolj zanimivo postalo.

jernej47 ::

Že omenjeno ampak priporočam malo bolj hard core serijo Yellowstone
https://www.imdb.com/title/tt4236770/

Okapi ::

Yellowstone malo spominja na Longmire.

connel ::

Longmire mi je bil bolj všeč, pa ne da je Yellowstone slaba serija. Bi rad videl kako se bo razvila zgodba.

oo7 ::

The Man In The High Castle - Season 3 Teaser | Prime Video


3 sezona se začne 5 oktobra 2018 je pa že potrjena tudi 4 sezona 8-)

oo7 ::

Arrow Trailer (Season 7) - Comic Con 2018

oo7 ::

The Flash Trailer - Comic Con 2018



DC'S Legends of Tomorrow Trailer (Season 4) - Comic Con 2018



SUPERGIRL Trailer - Comic Con 2018

oo7 ::

'Colony' Canceled By USA Network After 3 Seasons ;((;((

https://deadline.com/2018/07/colony-can...


Škoda mi je bila zanimiva serija.

c3p0 ::

Colony je bil kar OK, sploh Sawyer in Sara Tancredi, superhero stuff pa... zeh. Še ni prenasičen trg s tem?

Outcast ::

oo7 je izjavil:

'Colony' Canceled By USA Network After 3 Seasons ;((;((

https://deadline.com/2018/07/colony-can...


Škoda mi je bila zanimiva serija.


WTF?8-O

Ko se odločim da jo začnem gledati, jo skenslajo...sicer sem že na sredini 3.sezone. In mi ni slaba...res škoda da kenslajo potencialno dobre serije8-O

Tr0n ::

barocco ::

Res škoda za Colony :/ men super serija..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

mAXTER ::

yayo je izjavil:

Pogledal štiri epizode The Terror, kar všeč mi je, veliko stvari so spremenili v primerjavi z romanom, nekatere celo na bolje. Večji del romana je bil spremljanje agonije posadke izgubljene sredi večnega ledu, v seriji pa se stalno nekaj dogaja, liki so bolj filigransko izdelani in odnosi med njimi so bolj subtilni. Največjo spremembo je doživel glavni negativec iz romana, bil je manipulatorski, jezni sociopat, cockney homoseksualec, tukaj pa je mlad irec, trmast kot osel, ki ima predolg jezik za svoje lastno dobro. Še vedno je gay, kaj bo drugega med več kot sto mornarji. Ni pa mi še jasno, če se bo dejansko razvil v zlobnega diktatorja s kompleksom vsemogočnosti kakršen je postal v romanu


Bos videl, vceraj sem bingal celo sezono pa morm rect da je tak tak no, po eni strani zanimiva serija po drugi pa razvlecena ampak dobr, vsak ima svoj okus.

Goody ::

Barry anyone? Na trenutke kar zabavno...https://www.imdb.com/title/tt5348176/

enako Atlanta: https://www.imdb.com/title/tt4288182/?r...

Je že kdo gledal Killing Eve? https://www.imdb.com/title/tt7016936/ep...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()
««
199 / 301
»»