» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
193 / 302
»»

oo7 ::

Že kdo pogledal pilot Tv serije Kripton ?

oo7 ::

Season 3 of Into the Badlands premieres on AMC on April 22 :D

Prve dve sezoni sta bili dobri še posebej dobra akcija.

mikhaair ::

Bi rabil malo pomoči za si ogledat Money heist. Gledam v BS playerju, file ima spa podnapise, dljal sem eng podnapise in jih nikakor ne uspem usposobit. Ko dam load sub, jih ne nalozi, jih ne morem izbrat, nic. So le spa opcija. Kaksna ideja?

Lion29 ::

ideja je, da uporabis mpc hc ali v slabsem primeru vlc player :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Podnapise vrzes na namizje in jih premaknes v vlc player. Iz mape ne prepozna, ne vem zakaj.

mikhaair ::

Tnx

PunkDude ::

Iz mape meni avtomatsko loada sube VLC.

Le poimenovani morajo biti enako kot video fajl.

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da je bolj enostavno nametat podnapise v mapo na namizje, kot pa spreminjat naslov vsakemu file-u.

STASI ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal pilot Tv serije Kripton ?


Je treba še kakega pogledati, da se bom odločil ja ali ne.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

jernej47 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Money heist pilot odličen, to je to ;)


Kje ste dobili podnapise. Rabil bi angleške za org 15 delno verzijo. Našel sem le 13 + 6 varianto, ki se časovno ne ujema.

IL_DIAVOLO ::

1080P WEB x264-iNSPiRiT se casovno ujema s podnapisi .MZABI.

Lp

jernej47 ::

-CasStudio tole verzijo iščem. 9 + 6 delov. V bistvu za zadnjih 6 imam. Prvih 9 ne najdem, ker je netflix objavil 2 verziji. 9 španskih org delov in 13 razkosanih krajših.

IL_DIAVOLO ::



http://www.imdb.com/title/tt6873658/

Režiser narcosa in elite squad. Nisem še pogledal, ampak si upam rečt, da bo to še ena mojstrovina izpod rok Joseja Padilhe.

meho7 ::

jernej47 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Money heist pilot odličen, to je to ;)


Kje ste dobili podnapise. Rabil bi angleške za org 15 delno verzijo. Našel sem le 13 + 6 varianto, ki se časovno ne ujema.

Pocakaj na proper - 2. sezona izide 6ga Aprila na Netflixu

mikhaair ::

Mecanismo sem včeraj pogledal 1 del. Nisem padel noter, ampak obeta. V ang jeziku je težko gledat kako se usta odpirajo narobe, v portugalskem in z ang podnapisi je bolje.

IL_DIAVOLO ::

Pogledal 1. sezono money heist. Fenomenalen scenarij, igra vseh akterjev na visokem nivoju, dogodki logicno povezani in brez lukenj v zgodbi. Top serija.

Zdaj pa se samo 2. sezona.

leiito ::

2 potencialno zanimivi danes:

Trust
Donald Sutherland, Hillary Swank, režiser Danny Boyle (oz. eden od), zgodba o ugrabitvi vnuka JP Gettyja v 70-ih, vrhunsko obdelana tudi v novem filmu All The Money In The World
http://www.imdb.com/title/tt5664952/

Terror
Po resnični zgodbi o raziskovalni misiji britanske mornarice na Arktiki sredi 19. stoletja, končala se je tragično, s kanibalizmom ipd., nadgrajeno s supernaravnimi elementi, ki se zdijo na prvo žogo nepotrebni, ampak serija je na podlagi mega uspešne knjige Dan SImmonsa, kjer vse skupaj funkcionira, tako da zgleda obetavno, pa še 2 epizodi v dveh dneh prideta ven. Režiserja ne poznam, na začetku je bil pa del ekipe tudi David Fincher, igralska zasedba pa tipično britanska in vrhunska
http://www.imdb.com/title/tt2708480/?re...

PunkDude ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mislim, da je bolj enostavno nametat podnapise v mapo na namizje, kot pa spreminjat naslov vsakemu file-u.


Ali pa preprosto VLC SUB addon.

BivšiUser2 ::

mikhaair je izjavil:

Mecanismo sem včeraj pogledal 1 del. Nisem padel noter, ampak obeta. V ang jeziku je težko gledat kako se usta odpirajo narobe, v portugalskem in z ang podnapisi je bolje.

Je serija primerljiva z Narcos?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

leiito je izjavil:


Terror
Po resnični zgodbi o raziskovalni misiji britanske mornarice na Arktiki sredi 19. stoletja, končala se je tragično, s kanibalizmom ipd., nadgrajeno s supernaravnimi elementi, ki se zdijo na prvo žogo nepotrebni, ampak serija je na podlagi mega uspešne knjige Dan SImmonsa, kjer vse skupaj funkcionira, tako da zgleda obetavno, pa še 2 epizodi v dveh dneh prideta ven. Režiserja ne poznam, na začetku je bil pa del ekipe tudi David Fincher, igralska zasedba pa tipično britanska in vrhunska
http://www.imdb.com/title/tt2708480/?re...


Ta mi deluje zelo zanimivo bom pogledal. Tudi trailer je dober.

VaeVictis ::

Ne vem, če je bilo že omenjeno.

Tole bi mogoče znalo biti zanimivo:

Deep State (2018-)

What happens when a man who believes he has retired from MI6 is called back to do one more job to regain his life, only to discover that this job may mean he has no life to go back to.

mikhaair ::

BivšiUser2 je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Mecanismo sem včeraj pogledal 1 del. Nisem padel noter, ampak obeta. V ang jeziku je težko gledat kako se usta odpirajo narobe, v portugalskem in z ang podnapisi je bolje.

Je serija primerljiva z Narcos?


Narcos je bila meni tudi na zacetku dokaj medla, pol pa zadnja sezona špica.

Mecanismo sem pogledal 4 dele in je zelo všečen. Ni nasilja, prikazuje brazilsko politiko, policijo, gospodarstvo, podkupovanje. Verjetno je pri nas zelo podobno. :)
Vsekakor za pogledat. Osebno mi ni slabša kot ostala produkcija Netflixovih narco-policijsko serij.

leiito ::

VaeVictis je izjavil:

Ne vem, če je bilo že omenjeno.

Tole bi mogoče znalo biti zanimivo:

Deep State (2018-)

What happens when a man who believes he has retired from MI6 is called back to do one more job to regain his life, only to discover that this job may mean he has no life to go back to.


Močno dvomim. Pri nanizankah neznankah je najbrž smiselno pogledat za čigavo producijo gre, v tem primeru Fox, ki, če jih iz hlač streseš, nimajo za pokazat več kot par solidnih serij, kreatorja sta dva, ki oba skupaj ene dostojne serije nimata pod pasom, vodilne vloge imajo pa ženske, vsaj po imdb sodeč,

Outcast ::

Billions (S03) is back;)

c3p0 ::

Pa Santa Clarita Diet S02, zabavna parodija na zombije.

Qcube ::

Včeraj pogledal film All the money in the world, danes pa prvi del Trust in sem bil presenečen ker je v bistvu ista zgodba o istem človeku. Vseeno zanimivo čeprav očitno že vem konec serije zaradi filma.

leiito ::

Jp, sočasno so delali oboje, s tem, da je All The Money In The World Ridley Scott že posnel, ko so vrgli ven Kevin Spaceya zaradi šlatanja žensk, pa recastal Christopherja Plummerja in vse prizore posnel še enkrat na istih lokacijah in deluje kot bi šlo za original, vsaj meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

jizzer ::

Outcast je izjavil:

Billions (S03) is back;)

WTF? :D Če se mi zdi da sem par mesecev nazaj pogledal 2. sezono 8-) Wooohoo!

Trenutno gledam Beyond od HBO-ja. Sci-fi, afterlife, sanje, druga stvarnost ipd. Meni je zanimivo, solidno se stopnjuje, zgodi se da me turnover preseneti (kar je pri meni bolj redko), ni pa brez kiksov - ki pa so prebavljivi.

Če se jo je že omenjalo v temi, nevem. Iskalnik sicer ni našel :)

oo7 ::

Archer Season 9 Trailer

meho7 ::

The Americans 6. sezona se je zacela 8-)

PunkDude ::

Terror, precej zanimiv začetek, kar obeta :)

Magic1 ::

Se strinjam glede Terrorja. Sem bil v dvomih pred začetkom gledanja, ker mi je trailer preveč povdaril horror style. Sem se bal, da bo ena čudna grozljivka, vendar sta prva dva dela čist realna.
Magic

klemenSLO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pogledal 1. sezono money heist. Fenomenalen scenarij, igra vseh akterjev na visokem nivoju, dogodki logicno povezani in brez lukenj v zgodbi. Top serija.

Zdaj pa se samo 2. sezona.


Ena boljših! nisem še uspel pogledati do konca apak je top shit :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Outcast ::

The Americans SPOILER
















Finalna, 6.sezona se je začela, it's gonna be Jennings vs Jennings8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Colony Season 3 Trailer




Komaj čakam :)

Tomson ::

Pravkar zaključil s prvo sezono Hannibal, če je komu slučajno ušlo, top zadeva!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

IL_DIAVOLO ::

To pa moram pogledat looking good!

Excavator ::

Kaj ta money heist S1 ima 13 ep. po cca 45min, v originalu pa so daljse in je zato manj epizod(zdruzene)?
Kaj pa s2? Samo 6 epizod in je to to?

IMDB pa pravi cisto drugace, S1 ima baje 15 ep., za S2 pa sploh ne pise? Ve kdo kaj vec?

IL_DIAVOLO ::

1. sezona: 13 epizod

2. sezona: 6 epizod

xx23 ::

xx23 ::

Excavator je izjavil:

Kaj ta money heist S1 ima 13 ep. po cca 45min, v originalu pa so daljse in je zato manj epizod(zdruzene)?
Kaj pa s2? Samo 6 epizod in je to to?

IMDB pa pravi cisto drugace, S1 ima baje 15 ep., za S2 pa sploh ne pise? Ve kdo kaj vec?


Serija ima v originalu 15 epizod po 70 min.

Netflix je to malo prilagodil, vzel prvih 9 epizod, jih malo razrezal in naredil iz tega 13 epizod.

Ostalo je torej še 6 originalnih epizod, ki jih bodo verjetno tudi skrajšali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

klempo ::

Glede drugega dela sezone Money heista aka La casa de papel

The 6 original episodes of Part 2 will be reformated by Netflix into 10 shorter episodes.

Sarkozy ::

Magic1 je izjavil:

Se strinjam glede Terrorja. Sem bil v dvomih pred začetkom gledanja, ker mi je trailer preveč povdaril horror style. Sem se bal, da bo ena čudna grozljivka, vendar sta prva dva dela čist realna.


ful dobra serija
si bom ogledal do konca

NWP

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

scipascapa ::

a to ta serija THE TERROR?

Magic1 ::

Magic

K0l1br1 ::

klempo je izjavil:

Glede drugega dela sezone Money heista aka La casa de papel

The 6 original episodes of Part 2 will be reformated by Netflix into 10 shorter episodes.

Sem poiskal na netu neskrajšane verzije... Se splača...

leiito ::

Splača, ker je zastonj ali splača, ker so neskrajšane epizode boljše kot na Netflixu, necenzurirane npr?

scipascapa ::

Oboje.

leiito ::

99.99% sem, da krajše epizode ne pomeni, da so material ven rezal, samo malo drugače so zmontiral vse skupaj, da je 10 epizod namesto 6, minut neto vsebine je pa enako.

Sarkozy ::

TERROR
zdaj ko tam zaradi klimatskih sprememb led izginja
je ratal prehod mala malca
pravzaprav imajo razne križarke velik biznis
in ponujajo potovanja/izlete Po stopinjah Franklina

 1984

1984



 2016

2016



baje čez 20 let ne bo več ledu na severnem polu
žalostno :(

danes na TV Arte ob 9h35 odlična reportaža o NWP
Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()
««
193 / 302
»»