» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
194 / 302
»»

yayo ::

Sarkozy je izjavil:

TERROR

berem roman, šele potem bom gledal serijo. (ker sem se zafrknil z Altered Carbon, kjer je roman veliko bolj logičen od serije ampak istočasno tako podoben in povprečen, da se mi ga ni ljubilo prebrati do konca)

leiito ::

thx, Sarkozy, zveni zanimivo.

Cruz ::

Priporočam drugo sezono American Crime Story, umor Versaceja. Super sezona. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

cebelar123 ::

Kako to da je možno že pogledati 5 delov terrorja? Koliko vidim so samo trije deli bili uradno predvajani.
Kaj so kaj spet zasrali in bom moral do 6.dela

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Na 4chan pravijo, da sta bili E4 in 5 leaked z Amazon Prime, ampak na "našem" Prime-u te serije itak ni.

Tako da, poštenim namenom navkljub, včasih ni druge izbire kot piratstvo.

Sarkozy ::

Ils sont fous ces Slovenes!

leiito ::

Je tudi na amazonu, samo ne za slovenski trg očitno.
https://www.hollywoodreporter.com/news/...

oo7 ::

Pogledal prvi dve epizodi The Terror. Men je zaenkrat zelo zanimivo :)

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem zaspal poleg...tako dober pilot je dobil 8-)

buttcrack ::

sem že sredi petega dela in mi je zelo zanimiva. končno še nekaj ki ni marvel BS

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:

Pogledal prvi dve epizodi The Terror. Men je zaenkrat zelo zanimivo :)


si vedel da je Scott producent? 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

leiito ::

To pravijo tudi kritiki, da The Terror gori počasi, ampak ponavadi ne gre drugače, če hočeš ustvariti atmosfero in emocioalno navezati gledalca na like. Ta feler se vidi v zadnjih sezonah The Walking Dead, kjer ali ne razvijajo likov, ali so pa protislovni in potem ni posebne drame, če umre good guy, niti katarze, če antagonist.

yoco ::

Holy frak, kva je pa Jessica Jones (druga sezona) zanič. Komaj se prebijam skozi dele. Prva sezona mi je bla super!

AmokRun ::

Ja, manjka dober zlikovec, Killgrave je bil super v prvi sezoni, zgodbe je za par delov ne pa za 13, za povrhu vsega pa še Patsy najeda.

yoco ::

AmokRun je izjavil:

Ja, manjka dober zlikovec, Killgrave je bil super v prvi sezoni, zgodbe je za par delov ne pa za 13, za povrhu vsega pa še Patsy najeda.

I want your Clay Clay... OMG, sem hitr pritisnu na FF. 8-O

oo7 ::

Pogledal še tretjo epizodo Terrorja. Hmm so šli že v tretji epizodi v stilu GOT.

Aphanisis ::

oo7 je izjavil:

Pogledal še tretjo epizodo Terrorja. Hmm so šli že v tretji epizodi v stilu GOT.


Meni se je zdelo, da se z 5. epizodo začne overdramatisation....

Konlov ::

Ps: ali Ciro Di Marzio v morju pomeni, da bo še ena sezona?

yayo ::

leiito je izjavil:

To pravijo tudi kritiki, da The Terror gori počasi, ampak ponavadi ne gre drugače, če hočeš ustvariti atmosfero in emocioalno navezati gledalca na like. Ta feler se vidi v zadnjih sezonah The Walking Dead, kjer ali ne razvijajo likov, ali so pa protislovni in potem ni posebne drame, če umre good guy, niti katarze, če antagonist.


zanimivo, roman, in posledično tv show, temeljita na resnični angleški odpravi (eni od mnogih), ki je iskala takoimenovani severozahodni prehod preko atlantika do Rusije in kitajske.
Franklin's lost expedition
Razbitino Erebusa so našli šele leta 2014, Terror pa 2016.

oo7 ::

Koliko epizod Terrorja je zdaj sploh zunaj? Na IMDB piše 5 epizod na tujem travniku pa tudi že 8 epizoda na našem komaj tretja ?

oo7 ::

TV serija Cobra Kai



IMDB: http://www.imdb.com/title/tt7221388/


Sta vam tale dva kaj znana? :)


Johnny Lawrence wants revenge - Cobra Kai





in


The Karate Kid is all grown up - Cobra Kai






Pa še ostali kratki tezerji



arnecan1 ::

Že od včeraj lahko potegnete vse dele Terrorja z neta. Ravno gledam 6. del, postaja vedno bolje.:D

Je pa res, da nanizanka ni čista akcija z presenetljivimi preobrati. Moč te serije leži drugje.

c3p0 ::

Serija je odlična. Fantasy factor vprašanje, ali je sploh potreben...

Magic1 ::

Medveda lahko prikažeš kot nek velik razlog za konstantni strah, psihične traume pa težje preneseš na gledalca na kavču s polno ritjo. V seriji jih je večino medo pojedel, v real life je večino dolgočasno pobralo, seveda v groznih mukah. Realnost večino ni preveč zabavna za zunanjega opazovalca.
Drugače zelo dobro prikazano, kakšno trplenje so morali dat skozi, četudi so ubrali kar nekaj svobode pri prikazu. Dobra serija.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

otago ::

Roseanne je nazaj
AMmrican whitetrash, s precej politicnih komentarjev glede vzgoje, medicare, trumpa. Zanimivo, ker zdaj Darlene vzgaja mulce in so odnosi obrnjeni. Imajo pa dovolj gradiva, glede na trenutno amerisko predsestvo. Nekateri dialogi so prevec na "prvo zogo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Okapi ::

Lost in Space, gledam iz nostalgičnih razlogov, ker je to verjetno prva serija, ki se jo spomnim iz otroštva, sicer pa bolj izguba časa. Pocukrana družinska ZF, z za lase privlečenimi neprepričljivimi zapleti.

AmokRun ::

7th Heaven v vesolju? :))

PunkDude ::

7th Heaven liki so bili nekako vsi splošno sprejemljivi in prijetni.

Mati v Lost in space mi gre pa tako na živce, da ne morem opisat :))

Dami ::

No meni gre "dr. smith" (kot vloga ne sama igralka) še bolj na jetre in mi dejansko pokvari celo serijo, ki je itak že podpovrečna. Tak stil vloge, da nekdo nekaj nardi že v prvi epizodi in se pol pretvarja in skriva do konca mi je skoraj pokvaril že BSG, sam na srečo ma BSG toliko drugih plusov.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Badwolff ::

Kaj je sploh point njenega sprenevedanja sedaj na tujem planetu...
Men ni slabo scer

Izi ::

Dr. Smith je najboljši lik v seriji :D
Njen lik je praktično edini, ki običajno družinsko serijo spremeni v gledljivo dramo. Sem kar presenečen, da so lik sociopatske morilke in prevarantke brez čustev in vesti vključili v drugače običajno družinsko serijo.

Razen nepredvidljivega Robota so ostali liki pod kritiko. Vsi se obnašajo kot da so na družinskem izletu, ne pa izgubljeni v vesolju :P

STASI ::

Še moje POV remakov dveh serij. Pogledal sem si oboje tako Lost in space kot tudi Roseanne. Podpovprečni seriji. Roseanne sem pogledal celo, vendar ne potegne tako kot je v 90.ih. Lost in space sem pa nehal gledati po 15 minutah. Originali so bili ko sem jih gledal boljši, mogoče sta bili dobri zato, ker drugega takrat ni bilo. Ne vem. Z gotovostjo lahko trdim, da jih ne bom več gledal.
Ne predstavljam si da bi gledal Alfa z neko postarano zasedbo ali pa drugo, kot je bila takrat. Enako je bilo z Full house. Sem si rekel bom gledal novo serijo. Pozabi. To ni to.

Edino kar je gledljivo in je ali nadaljevanje ali remake serije iz otroštva je bil Dr. Who in BSG.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

weasel ::

Danes oz. jutri nova sezona Westworld 8-)

IL_DIAVOLO ::

Money heist pogledal do konca ze nekaj casa nazaj. However, precej pravljicni zakljucek :) Sem pricakoval malo vec realnosti. Drugace pa dobra serija.

Berlin je odigral fenomenalno.

8.5/10 gladko

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

Ponedeljki so vedno najljubši dnevi za serije:D

oo7 ::

Meet Johnny Lawrence. Bad Sensei. - Cobra Kai

stefi91 ::

zdravo imam prasanje ima gdo kaksen dober app al pa link za android da dobivas obvestila na telefon sm da ni za placat hvala lp serije mislim

PunkDude ::

Sicer ni aplikacija za android je pa zelo uporabna stran glede TV serij.

https://www.pogdesign.co.uk/cat/

NejcSSD ::

TvTime oziroma TvShowTime

https://www.tvtime.com/en
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

KAVINSKY ::



Gleda kdo? :D

neverlucky ::

Outcast je izjavil:

Ponedeljki so vedno najljubši dnevi za serije:D


Homeland je bil meni veliko bolj vsec, takrat ko so se dejansko borili proti teroristom. Ta politicna drama, ki je sedaj v 7. Sezoni mi no vsec. Bom pa vseeno pogledal do konca, ce sem ze tako dalec.

PunkDude ::

Peaky Blinders bodo tudi zgleda preveč spolitizirali vse skupaj. Škoda.
Začaetek je bil izjemen.

Outcast ::

Into the Badlands se obeta še ena zelo dobra sezona, prvi del 3.sezone nonstop akcija:D

leiito ::

Kakšen pa je Into the Badlands, ocene kritikov variirajo od hudega navdušenja do zelo povprečnih.

broken/link ::

že potem lahko veš - ali boš serijo oboževal ali pa jo sovražil.
Meni je ena ta serija izmed bolj všečnih v zadnjih sezonah.

Outcast ::

Men je ok, ker je edina take vrste, ki jo spremljam...postavljena v daljno prihodnost kjer baroni brutalno obračunavajo med seboj za prevlado. Veliko pretepov, akcije, kaskaderskih kung-fu vložkov...zgodba malo peša sem ter tja, vendar akcijski vložki odtehtajo ta manjko...

oo7 ::

Lethal weapon še kdo gleda? Men je še vedno zakon ampak tretja sezona je negotova ;(( ampak ne zaradi gledanosti, ker ni slaba. Problem je igralec, ki igra Riggsa in naj bi bil zelo problematičen na snemanju in celo razmišljajo, da bi ga zamenjali celo govori se, da bi ga lahko zamenjala ženska.
Če bodo res zamenjali igralca dvomim, da bom spremljal še naprej.

starboi ::

oo7 je izjavil:

Lethal weapon še kdo gleda? Men je še vedno zakon ampak tretja sezona je negotova ;(( ampak ne zaradi gledanosti, ker ni slaba. Problem je igralec, ki igra Riggsa in naj bi bil zelo problematičen na snemanju in celo razmišljajo, da bi ga zamenjali celo govori se, da bi ga lahko zamenjala ženska.
Če bodo res zamenjali igralca dvomim, da bom spremljal še naprej.


Kako pa to, da spremljaš tako škropucalo od serije ? Lp

leiito ::

Na imdb ima Lethal Weapon 8.1, isto kot Into the Badlands in v glavnem vsi pišejo, da je prijetno presenečenje, najbrž glede na kakovost filmov Damona Wayansa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

scipascapa ::

««
194 / 302
»»