» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
192 / 302
»»

FTad ::

Star wars rebels serija se je koncala. Se mi je zdela vredu zakljucena celota, ki sovpada potem v epizodo 4.

Kar se tice Arrow in The Flash serije, sta mi trenutni sezoni izredno bolj zanimivi kot prejsnji.

PunkDude ::

Star Wars Rebels mi je bila super serija, kar škoda ker je konec.

Priporočam.

Magic1 ::

Jassica Jones S2 ima kar slabše ocene. Ali je kvaliteta res občutenje padla? Nimam ravno časa za slabšo zadevo.
Magic

BivšiUser2 ::

Evo, ravno končal Narcos, me pa že vleče Drug Lords serija. Kaj je za pričakovati?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

PunkDude ::

Hap and Leonard is back :)

meho7 ::

Sneaky Pete celotna 2. sezona je zunaj

mgermo ::

Flash je tak glup, da zmanjšuje iq gledalca. Ne more zaustavit neko žensko, da pritisne na sprožilec, ker ni fast enough potem pa po samem pritisku ima na voljo pol ure, da pogrunta, kaj narediti, da bomba ne poči. Medtem lahko gredo še na Earth 2 na čevapčiče. Ampak sam pritisk na sprožilec pa ni mogel zaustaviti.

ramiz?! ::

meho7 je izjavil:

Sneaky Pete celotna 2. sezona je zunaj

Za moje pojme močno underrated serija ... res je zakon in bi si zaslužila še več pozornosti. Zgodba super, drugačna in nevsakdanja.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

connel ::

Sneaky Pete je res odlična serija, že prva sezona je bila dobra, za drugo imam občutek da je še boljša. Čisto pod radarjem je ta serija.

oo7 ::

Sem pogledal Dark prvo sezono in mi je zelo dobra TV serija :)
Jezik me ni popolnoma nič motil razen v 5 ali 6 epizodi, ki je bila sinhnorizirana v ANG jezik je bilo čudno vse skupaj.
Kaj mislite v katerem času je bilo tisto na koncu ?

LuGi ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal Dark prvo sezono in mi je zelo dobra TV serija :)
Jezik me ni popolnoma nič motil razen v 5 ali 6 epizodi, ki je bila sinhnorizirana v ANG jezik je bilo čudno vse skupaj.
Kaj mislite v katerem času je bilo tisto na koncu ?


In 1953, 9-year-old Helge regains consciousness as the wormhole appears, connecting him to Jonas in 1986. As they reach out to each other, Helge is transported to 1986, while Jonas awakes in a post-apocalyptic Winden of 2052,[9] getting knocked out by an armed girl.

https://twitter.com/NetflixDE/status/94...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

oo7 ::

LuGi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem pogledal Dark prvo sezono in mi je zelo dobra TV serija :)
Jezik me ni popolnoma nič motil razen v 5 ali 6 epizodi, ki je bila sinhnorizirana v ANG jezik je bilo čudno vse skupaj.
Kaj mislite v katerem času je bilo tisto na koncu ?


In 1953, 9-year-old Helge regains consciousness as the wormhole appears, connecting him to Jonas in 1986. As they reach out to each other, Helge is transported to 1986, while Jonas awakes in a post-apocalyptic Winden of 2052,[9] getting knocked out by an armed girl.

https://twitter.com/NetflixDE/status/94...


Hvala

To pa je bil kar hud skok v času. Komaj čakam drugo sezono.

Magic1 ::

Meni je Counterpart zanimiv in gledljiv.
Magic

mikhaair ::

Gledal kdo Money heist oz. La casa de papel (original title)

www.imdb.com/title/tt6468322/

meho7 ::

mikhaair je izjavil:

Gledal kdo Money heist oz. La casa de papel (original title)

www.imdb.com/title/tt6468322/

Jaa!! Hudo dobra serija v stilu Ocean's 11
priporocam

Okapi ::

Magic1 je izjavil:

Meni je Counterpart zanimiv in gledljiv.
Meni tudi - odlična vohunska zadeva, s hladno vojno med vzporednimi svetovi.

IL_DIAVOLO ::

mikhaair je izjavil:

Gledal kdo Money heist oz. La casa de papel (original title)

www.imdb.com/title/tt6468322/


Zdaj pa bo nekaj za mene :)

Hvala

webmaher ::

zdaj ste še men zdražili, mani mani mani ou jes :))
a se dobi tudi v 4k?

K0l1br1 ::

Babylon Berlin, če še ni bil

http://www.imdb.com/title/tt4378376/

Theme song:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

donvito ::

Ni na slo cestah, je pa vreden ogleda. :))

https://www.carscoops.com/2018/03/watch...
Edit: Naj nekdo prestavi v "talenti na slo cestah". Ne vem kako mi je ratalo dat sem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

imagodei ::

Noro... Ne vem kako mi je ušlo pod radarjem, da se je začela nova sezona Homeland. Sem bil že v dilemi, kaj drugega gledat.
- Hoc est qui sumus -

nurse013 ::

Hehe,kok si to zgresil...,no, meni so bile prve 3 sezone top, sedaj se mi pa dozdeva da nekaj manjka
:)
you gotta be kidding me...

imagodei ::

Brody?

Jaz sem zdej pogledal 2 dela nove sezone... Pa se mi je 2. del zdel v bistvu bolj filler. Glede na to, kolk časa so porabili okol tega hekerja, bi sicer pričakoval, da ga bomo kasneje še srečali, ampak zaenkrat se mi je zdelo dost izven konteksta.
- Hoc est qui sumus -

nurse013 ::

Ja,nekako nepovezano se mi zaenkrat zdi vse skupaj
:)
you gotta be kidding me...

Okapi ::

Res je, tisti "Waco" je recimo bolj na silo notri dan, verjetno zato, da se vsaj malo dogaja.

IL_DIAVOLO ::

Homeland je bila top serija z brodyem in potem še nekaj časa, dokler se ni quinu sfuzlalo. Tudi carrie je precej nadležna oz. meni osebno neprebavljiva. Kar neki histerični izpadi in neke grimase.

leiito ::

Carriejini histerični napadi in grimase so bistvo, Homeland po uvodni sezoni ali dveh ni več serija o špijonih, ampak o inkluzivnosti družbe do oseb z duševnimi motnjami. Ker so pač taki časi, če se ne pofočkaš na socialno pravičnost, utegneš dajati vtis, da ti ni mar, da ne podpiraš #metoo in podobnih.

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem gledal serijo zaradi povezav s tezavami v resnicnem svetu, ki so bile takrat aktualne(imigracije) in ravno zato je serija postala tako popularna imo. Zdaj ko pa se je situacija umirila, pa je tudi sama serija izgubila rdeco nit in sploh ne vejo kako sploh koncati zgodbo. Malo tega, malo onega, nic specificnega. Pac na racun begunske krize je serija bila dejansko zelo uspesna.

c3p0 ::

McMafia gleda kdo? Kar dobro, angleška produkcija.

Gregex ::

Priporočam Silicon valley. Najbolj smešna ob Curb your enthusiasm ta hip. Pogledal vse 4 sezone v 4 dneh. Komaj čakam 5. sezono.

oo7 ::

Lethal Weapon je še vedno zakon. Še kdo gleda ?

connel ::

Jup, komaj čakam na vsak nov del, odlična serija, pa sem si sprva mislil kakšen šrot bo.

misek ::

Jaz pa sem začel gledati Wisdom of the Crowd: http://www.imdb.com/title/tt6522758/

IL_DIAVOLO ::

Money heist pilot odličen, to je to ;)

mikhaair ::

V katerem jeziku gledas? Nisem se zacel niti, ampak ce sem prav videl je spa ali eng.

IL_DIAVOLO ::

Spansko je kul...mas subse.

St235 ::

misek je izjavil:

Jaz pa sem začel gledati Wisdom of the Crowd: http://www.imdb.com/title/tt6522758/


obupal po dveh delih, preporosto preveč za lase privlečeno. Tudi širši odziv je bil katastrofalen in je posledično vsega skupaj pol sezone.

Lion29 ::

jaz sem tudi pogledal le pilota... in mi je bilo bolj kot ne "meh"
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Meni je pa čisto ok za preganjati dolg čas :)

Konlov ::

Ali je ves Netflix Jesica Jones style, ali jekaj gledljivega, non american cartoons...

Lion29 ::

Konlov je izjavil:

Ali je ves Netflix Jesica Jones style, ali jekaj gledljivega, non american cartoons...


precej stvari je na netflix dobrih
Stranger Things
13 Reasons why
Dark
Da ne govorimo o standup specials :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PunkDude ::

3%

IL_DIAVOLO ::

Konlov je izjavil:

Ali je ves Netflix Jesica Jones style, ali jekaj gledljivega, non american cartoons...


Poglej money heist. Super serija.

Ne bo ti zal.

3p ::

Okapi je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Meni je Counterpart zanimiv in gledljiv.
Meni tudi - odlična vohunska zadeva, s hladno vojno med vzporednimi svetovi.


Še en glas.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Homeland je bila top serija z brodyem in potem še nekaj časa, dokler se ni quinu sfuzlalo. Tudi carrie je precej nadležna oz. meni osebno neprebavljiva. Kar neki histerični izpadi in neke grimase.


No, meni je ta serija izjema po tem, da običajno vsem seriajm po sezoni, dveh ali treh kvaliteta strmoglavi, medtem ko mi je Homeland postal boljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

Han ::

Prvih šest delov 7. sezone Homeland mine kot bi trenil. Odlična igralska zasedba, aktualna tematika. 10/10

Lion29 ::

jaz sem nehal gledat Homeland mislim da v 3. sezoni ko naj bi eksplodirala bomba v cia entru.. al kaj ze... kakorkoli, meni je Clair Danes neprebavljiva... enostavno ne morem gledat tega cmizdrenja non stop
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Han ::

CIA je šla v zrak na koncu 2. sezone. Claire je vrhunska karakterna igralka. Dvomim, da bi lahko katera druga tako dobro igrala agentko z bipolarno motnjo. Sicer pa ni le ona ves čas na sceni. Mandy Patinkin je prav tako konstantno odličen...

Lion29 ::

Han je izjavil:

CIA je šla v zrak na koncu 2. sezone. Claire je vrhunska karakterna igralka. Dvomim, da bi lahko katera druga tako dobro igrala agentko z bipolarno motnjo. Sicer pa ni le ona ves čas na sceni. Mandy Patinkin je prav tako konstantno odličen...


mnja... v 3. sezoni na zacetku so obtozli njo... etc... skratka po 2 epizodah tretje sem nehal gledat....
lahko je ne vem kako dobra igralka... ampak konstantno cmerjenje mi gre na k...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Han ::

3. sezona je bila najslabša, jo lahko mirno preskočiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

IL_DIAVOLO ::

Ocitno rad hodis na pogrebe oz. jih gledas.

Zgodovina sprememb…

««
192 / 302
»»