» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
185 / 302
»»

meho7 ::

Outcast je izjavil:

Sem na začetku druge sezone Chance, ki se mi zdi celo boljša kot prva, vsaj začetek je boljši...dr.House v vlogi v kateri je 'najboljši';)
Priporočam!

Jap, veliko boljsa.
Ce si kdo zeli videti Randya iz MyNameIsEarl kot badassaa > watch the show

:))

Tr0n ::

meho7 ::

^
Spominja na Dollhouse :(

oo7 ::

Shooter napovedana 3 sezona :)

meho7 ::

Shut Eye 2. sezona zunaj

oo7 ::

Danes pa Happy :)

HAPPY! Trailer Season 1

Okapi ::

A nismo tega že pred časom videli? A je bil samo pilot zunaj, pa sem potem strip prebral?

oo7 ::

Okapi je izjavil:

A nismo tega že pred časom videli? A je bil samo pilot zunaj, pa sem potem strip prebral?


Pilot je izšel danes. Na IMDB piše zaenkrat 7 epizod 5 letos dve pa v 2018. Lahko, da jih bo več ampak trenutno jih piše samo 7.

Okapi ::

Potem sem pa verjetno samo strip bral;)

Lion29 ::

ne, to je definitivno ze bilo nekje... sem tudi jaz ze videl.... verjetno trailer pred nekaj casa al kaj.... ne vem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

ne, to je definitivno ze bilo nekje... sem tudi jaz ze videl.... verjetno trailer pred nekaj casa al kaj.... ne vem



oo7 je izjavil:

6 december 2017

HAPPY! | Season 1: Official Trailer #1 | SYFY


Tole bom sigurno pogledal :))

jb_j ::

4. Januar ob 02:00, 11.sezona The X Files na TBA programu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

starboi ::

Če si niste pogledali serije Master of None , vam jo toplo priporočam . Izjemno delo Netflixa na čelu z Aziz Ansarijem . 9/10.

Trailer :

RoccoC ::

Shut eye je kul, Master of None me pa ni prepričal (sem sicer pogledal le prvo epizodo)

leiito ::

Tudi meni z Mastrom ni zneslo dlje od pilota in tudi kot standup komik mi Aziz Ansari ne sede najbolj, ampak serija je zelo čislana, mogoče si zasluži novo priložnost.

Kul epizoda Orville-a danes.

starboi ::

Fanta definitivno probajta pogledati še par epizod, ker ne bosta obžalovala, meni osebno je MON nekaj unikatnega, saj je iz epizode v epizodo boljša zgodba, igra, cinematografija in glasba . Druga sezona je bila pa sploh odlična v vseh pogledih . Jaz sem pogledal obe sezoni v parih dneh .

leiito ::

Kupljeno.

scipascapa ::

kurba se je mulder postaral.

oo7 ::

Happy je pa res odbita TV serija :)) men je bil pilot zelo dober :)

Tr0n ::

Tr0n ::

Counterpart preview epizoda je zunaj.



Zgleda dokaj obetavno.

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

Counterpart preview epizoda je zunaj.



Zgleda dokaj obetavno.


a to je mal boljsi fringe?

meni zgleda kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

CoreySteel ::

"Mal boljši"? Men je bil že Fringe super in tudi tole izgleda obetavno :)
Twitter: @CoreySteel_

Lion29 ::

CoreySteel je izjavil:

"Mal boljši"? Men je bil že Fringe super in tudi tole izgleda obetavno :)


isto pravim jaz
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

J. K. Simmons v glavni vlogi? To pa zna bit zanimivo.

Sicer pa briljanten igralec.

donvito ::

Ne vem, če je bila že omenjena, meni top serija, sploh, če ste ljubitelj tega žanra.
Priporočam!

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Counterpart preview epizoda je zunaj.

Aha, se pravi, da lahko že pobrskam po travnikih, čeprav se serija začne šele 22. januarja.
Trailer mi deluje nekako starinsko kot da je iz 70. let. Pomanjkanje budgeta? Kot vidim naj bi se zgodba dogajala v sedanjem času.

Zelnick ::

Izi je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Counterpart preview epizoda je zunaj.

Aha, se pravi, da lahko že pobrskam po travnikih, čeprav se serija začne šele 22. januarja.
Trailer mi deluje nekako starinsko kot da je iz 70. let. Pomanjkanje budgeta? Kot vidim naj bi se zgodba dogajala v sedanjem času.

Poglej še enkrat trailer in ga pozorno spremljaj, da nebom spoilerjev dajal. In ja na pašnikih je pilot.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Outcast ::

Pričakovano, potrjena druga sezona Punisherja!:D

Tr0n ::

donvito je izjavil:

Ne vem, če je bila že omenjena, meni top serija, sploh, če ste ljubitelj tega žanra.
Priporočam!


Girl power western v 2017 political corrected world!

ramiz?! ::

starboi je izjavil:

Če si niste pogledali serije Master of None , vam jo toplo priporočam . Izjemno delo Netflixa na čelu z Aziz Ansarijem . 9/10.

Trailer :

Jst sem pogledal tri dele, pa mi enostavno ni noben presežek ... če bi mel kej boljšga za gledat, nebi pogledal...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

donvito je izjavil:

Ne vem, če je bila že omenjena, meni top serija, sploh, če ste ljubitelj tega žanra.
Priporočam!


Girl power western v 2017 political corrected world!


your point?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Konlov ::

Big Little Lies, Fargo...
Težko kaj predlagat glede na omenjeni seriji, a ne?

Tr0n ::

Lion29 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

donvito je izjavil:

Ne vem, če je bila že omenjena, meni top serija, sploh, če ste ljubitelj tega žanra.
Priporočam!


Girl power western v 2017 political corrected world!


your point?

Da je dolgcajt. Obracun je sele v zadnji epizodi, pa se ta je bolj meh.

Lion29 ::

ok Tron, pol tko povej... da je zenska v glavni vlogi nima veze.... je pac serija shit
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Zenske v glavnih vlogah naredijo to western serijo dolgocasno sem hotel povedat. :)

Cruz ::

Tr0n je izjavil:

Zenske v glavnih vlogah naredijo to western serijo dolgocasno sem hotel povedat. :)


Sexist! Trump voter! White supremacist! Nazi! Fascist! /s
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Saj ni nič narobe če je ženska v glavni vlogi samo tole je že z trailerja videti kot en feministični festival.

Tr0n ::

Dalec od sexista sem, zenske so enakovredne v vseh pogledih, kar se mene tice.

Kar me je motilo pa je to, da so bili moski skoraj v veliki meri ali neizobrazeni, nekompetentni, neumni, uniceni, sovrazni in neuporabni, razen ene izjeme in sicer Whitey. Kako se je njegova zgodba koncala, pa smo tudi videli. :)

Veliko "soft" dialoga, namesto raw westerna. Tole je western zgolj v settingu.

oo7 ::

Lucifer medsezonsko finale

Se mi je kar zdelo, da Clark Kent ni samo eden navaden policaj :) Načelnik policije je Cain ta naj bi bil prvi morilec v zgodovini človeštva zato je obsojen na to, da je nesmrten in bo večno živel na zemlji :)

FTad ::

oo7 je izjavil:

Lucifer medsezonsko finale

Se mi je kar zdelo, da Clark Kent ni samo eden navaden policaj :) Načelnik policije je Cain ta naj bi bil prvi morilec v zgodovini človeštva zato je obsojen na to, da je nesmrten in bo večno živel na zemlji :)


Zanimiv twist, kaksen je pa njegov motiv zadaj, bomo pa pac videli ob naslendji epizodi :)

leiito ::

Tr0n je izjavil:

Dalec od sexista sem, zenske so enakovredne v vseh pogledih, kar se mene tice.

Kar me je motilo pa je to, da so bili moski skoraj v veliki meri ali neizobrazeni, nekompetentni, neumni, uniceni, sovrazni in neuporabni, razen ene izjeme in sicer Whitey. Kako se je njegova zgodba koncala, pa smo tudi videli. :)

Veliko "soft" dialoga, namesto raw westerna. Tole je western zgolj v settingu.


Če so enakovredne v vseh pogledih, so ločena športna tekmovanja višek seksizma.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lucifer medsezonsko finale

Se mi je kar zdelo, da Clark Kent ni samo eden navaden policaj :) Načelnik policije je Cain ta naj bi bil prvi morilec v zgodovini človeštva zato je obsojen na to, da je nesmrten in bo večno živel na zemlji :)


Zanimiv twist, kaksen je pa njegov motiv zadaj, bomo pa pac videli ob naslendji epizodi :)


Ja to bomo pa še videli.

Lucifer in Amenadiel sta angela
Mazikeen je demonka
Cain je zgoraj v spoilerju
Detective Chloe Decker pa še ni čisto jasno ?


Je pa Lucifer Morningstar v DC univerzi drugi najmočnejši lik poleg brata Michaela, ki sta po moči takoj za bogom. Se pravi Lucifer z polno močjo bi zrediral ekipo Justice leauge ( Superman, Wonder woman, Aquaman, Cyborg, Flash + Avengerse ) v sekundi >:D


Lucifer Morningstar: Once the most powerful and most beautiful of all angels in existence and one of two fictionally accredited with the creation of the DC Multiverse, Lucifer was sent by The Presence to rule over Hell after he rebelled. After governing Hell for more than 10 billion years, he left to look for a way out of predestination, to escape Yahweh's great Plan.

Before DC was created, in the void outside all creations that is the Primal Monitor, Yahweh created two brothers infused with literal unlimited might, one is Michael Demiurgos, and the other is Samael, later called the Lucifer Morningstar. After both were formed, Yahweh guided them, instructed them as to how to use their powers, and then they formed the creation we all know as the DC Multiverse.

Lucifer is the second most powerful being in the DC universe. His 3 signature powers are The Lightbringer flames, his nigh-omniscience, and The Will of God. The flames can destroy almost anything and are unique hence the name Lightbringer. His nigh omniscience allows him to be 10 steps ahead of all others and know almost everything. His will can manipulate reality on any scale he so wishes. He also has various other powers like divine magic, soul creation, etc.

Even without his powers Lucifer's intellect makes him a formidable adversary. While powerless in The House of Windowless Rooms he was able to manipulate the many gods in the realm who attacked him and drive them to their own deaths, and he is capable of manipulating demons to think against their nature, and even gods against their will. His manipulation skills makes him a walking Anti-Life Equation.

IL_DIAVOLO ::

J.K. Simmons me je malo razocaral s to vlogo...pogresam dominanco iz filma whiplash.

yoco ::

@M-Power, a Michael Demiurgos je nadangel kot je v svetem pismu, al je popolnoma nek drug lik?

oo7 ::

yoco je izjavil:

@M-Power, a Michael Demiurgos je nadangel kot je v svetem pismu, al je popolnoma nek drug lik?


Ja.

Michael Demiurgos is the son of Yahweh and brother of Lucifer Morningstar. He, along with his brother, is one of two fictionally accredited with the creation of the DC Multiverse. He is often described as the second mightiest of all the beings god created.


Before humans, before gods, before life, and before the DC Multiverse even existed, Yahweh, the Almighty, created two brothers, Samael and Michael. Yahweh then gave them each a gift: to Samael, the gift of fire and will and to Michael, he gave the gift of creation, the demiurgic power.

The archangel Michael Demuirgos is the second most powerful being in creation, rivalled only by his bother Lucifer and surpassed only by their father Yahweh, the God of the Covenant who was the one who gave Michael the Demiurgic Power. The Demiurgic power is essentially the building block for everything. Even concepts such as magic, cosmic and primordial power, time, dreams, emotions, all fall under one big category that is the demiurgic power, and because Michael has infinite amounts of it.

It was Michael who created all the concepts that makes up the Multiverse, which he also created. Michaels power is on such a level that, if he wishes, he could destroy all of creation ten times over. In the event of his death or mortal wounding, Michael's body will erupt with a force as great as the Big Bang, an ability Lucifer used both to see off an army from Heaven and to create the energies he needed to shape his own Creation.

Tr0n ::

leiito je izjavil:

Če so enakovredne v vseh pogledih, so ločena športna tekmovanja višek seksizma.

So ja. :)

FTad ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lucifer medsezonsko finale

Se mi je kar zdelo, da Clark Kent ni samo eden navaden policaj :) Načelnik policije je Cain ta naj bi bil prvi morilec v zgodovini človeštva zato je obsojen na to, da je nesmrten in bo večno živel na zemlji :)


Zanimiv twist, kaksen je pa njegov motiv zadaj, bomo pa pac videli ob naslendji epizodi :)


Ja to bomo pa še videli.

Lucifer in Amenadiel sta angela
Mazikeen je demonka
Cain je zgoraj v spoilerju
Detective Chloe Decker pa še ni čisto jasno ?


Je pa Lucifer Morningstar v DC univerzi drugi najmočnejši lik poleg brata Michaela, ki sta po moči takoj za bogom. Se pravi Lucifer z polno močjo bi zrediral ekipo Justice leauge ( Superman, Wonder woman, Aquaman, Cyborg, Flash + Avengerse ) v sekundi >:D


Lucifer Morningstar: Once the most powerful and most beautiful of all angels in existence and one of two fictionally accredited with the creation of the DC Multiverse, Lucifer was sent by The Presence to rule over Hell after he rebelled. After governing Hell for more than 10 billion years, he left to look for a way out of predestination, to escape Yahweh's great Plan.

Before DC was created, in the void outside all creations that is the Primal Monitor, Yahweh created two brothers infused with literal unlimited might, one is Michael Demiurgos, and the other is Samael, later called the Lucifer Morningstar. After both were formed, Yahweh guided them, instructed them as to how to use their powers, and then they formed the creation we all know as the DC Multiverse.

Lucifer is the second most powerful being in the DC universe. His 3 signature powers are The Lightbringer flames, his nigh-omniscience, and The Will of God. The flames can destroy almost anything and are unique hence the name Lightbringer. His nigh omniscience allows him to be 10 steps ahead of all others and know almost everything. His will can manipulate reality on any scale he so wishes. He also has various other powers like divine magic, soul creation, etc.

Even without his powers Lucifer's intellect makes him a formidable adversary. While powerless in The House of Windowless Rooms he was able to manipulate the many gods in the realm who attacked him and drive them to their own deaths, and he is capable of manipulating demons to think against their nature, and even gods against their will. His manipulation skills makes him a walking Anti-Life Equation.


Ni mi potem jasno, cemu so mu potem v seriji tako oskubili moci. Sicer mi ga je uzitek gledati, saj je izredno karizmaticen in vedno usmekan v nulo :)

oo7 ::

Lucifer se je sam odločil, da izgubi svojo moč, ko si je odrezal krila v Tv seriji če se ne motim.

FTad ::

Ne spomnim, da bi kaj vec moci izgubil s tem. Ze na zacetku je bil precej oskubljen, kar se tice moci. Sedaj pa menda ni niti vec imun na naboje :P
««
185 / 302
»»